Jump to content

Perfectum

Kayıtlı Üye
    207
  • Last visited

• Days Won

26

Reputation Activity

1. Beğen
    Perfectum got a reaction from bbbbbbbbbbbbbbbbb in Dişim ağrıyor benim ya aaaaaaaaaay pense getirin bana çekicem hepsini.   
    Dişler önemli :D
  2. Beğen
    Perfectum reacted to Luluna in Eşyalarımı koyduğum yerde bulamıyorum, bazen hiç bulamıyorum. Olayı aydınlatmak için   
    Tamam sen de yangına körükle gitme be!!!  Kur'an okunan ,namaz kılınan ev, niye bassın burayı manyak mı o  daha dün ne güzel süpürdüm evi..neyse mutfağı bi defa daha elden geçireyim ben , kırıntılar vardı
  3. Beğen
    Perfectum got a reaction from Luluna in 19 Tian anime olsa, kelebekler uçsa, kuşlar şarkı söylese, kuzular dans etse, ben bur   
    Sesli güldüm ya :D 
  4. Beğen
    Perfectum got a reaction from xemerius in Yediğime içtiğime dikkat edeyim dediğimin ertesi günü misafir pişmaniye, lokum falan   
    Amaaan bir kere geliyoruz bu hayata dedi ve gömdü pişmaniyeyi ?
  5. Beğen
    Perfectum got a reaction from Heimatlos in Yediğime içtiğime dikkat edeyim dediğimin ertesi günü misafir pişmaniye, lokum falan   
    Amaaan bir kere geliyoruz bu hayata dedi ve gömdü pişmaniyeyi ?
  6. Beğen
    Perfectum reacted to Kikuchi in Rol Yapma Sorusu: Bir aksiyon animesinde çift kişilikli bir ana karaktersiniz. Kişili   
    A veya  B yi seçmem . İntihar ederim xD
  7. Beğen
    Perfectum got a reaction from Heimatlos in İnanç nedir ? Bildiğini bilmek mi yoksa bildiğini inkar etmek mi ?   
    Bence ikisi de değil :)
  8. Beğen
    Perfectum got a reaction from LeornKayn in İnanç nedir ? Bildiğini bilmek mi yoksa bildiğini inkar etmek mi ?   
    Bence ikisi de değil :)
  9. Beğen
    Perfectum got a reaction from jans09 in Ah Sakuragi Hanamichi ahhhh ağlattın gece gece...   
    Vayt Hanamichi' yi hatırlarda kim duygulanmaz çururu çuu 
  10. Beğen
    Perfectum got a reaction from undercity in Aşure'de olan lezzet başkasında yok.Karnım acıktı kaptım bir aşure açlıktan eser yok.   
    Okurken istemsizce tebessüm ettim :D Afiyet olsun :)
  11. Beğen
    Perfectum reacted to Anime WR in Ramazan bayramınız Mübarek olsun ne zamandır girmedin Foruma   
    Teşekkürler, seninde :=)
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.