Jump to content

Perfectum

Üyeler
  • İçerik sayısı

207
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

26

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Perfectum got a reaction from Kadir- for bir durum güncellemesi, Re:zero'nun ikinci sezonunu bu yaz sezonunda görecek olmamız güzel oldu.   
    Re:zero'nun ikinci sezonunu bu yaz sezonunda görecek olmamız güzel oldu.

2. Teşekkür
    Perfectum reacted to Lycaenidae for bir durum güncellemesi, Baba adaylarının, babaların ve de babalarınızın babalar günü kutlu olsun. ^^   
    Baba adaylarının, babaların ve de babalarınızın babalar günü kutlu olsun. ^^ 
  3. Üzgün
    Perfectum reacted to bluegrass for bir durum güncellemesi, Finaller :'( Yüz yüze eğitim yada uzaktan eğitimmiş fark etmiyor her şekilde final dö   
    Finaller :'(
    Yüz yüze eğitim yada uzaktan eğitimmiş fark etmiyor her şekilde final dönemi her zaman insanın ruhunu sömürüyor. 
  4. Beğen
    Perfectum reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Sonunda yazabildim keh keh keh http://amyninanimeguncesi.blogspot.com/2020/06/saiyuuk   
    Sonunda yazabildim keh keh keh 
    http://amyninanimeguncesi.blogspot.com/2020/06/saiyuuki-serileri-tantm.html
  5. Beğen
    Perfectum got a reaction from Gradiyyir for bir durum güncellemesi, Şu aralar insanlığa olan inancım şiddetli sallantılarla sarsılıyor. İçim kararıyor. G   
    Şu aralar insanlığa olan inancım şiddetli sallantılarla sarsılıyor. İçim kararıyor. Güzel şeyler görmeye ihtiyacım var.
  6. Beğen
    Perfectum got a reaction from Mutaika for bir durum güncellemesi, Hayırlı bayramlar hepimize Türkanime Forum ahalisi :)   
    Hayırlı bayramlar hepimize Türkanime Forum ahalisi :)
  7. Beğen
    Perfectum got a reaction from Gallardo for bir durum güncellemesi, Hayırlı bayramlar hepimize Türkanime Forum ahalisi :)   
    Hayırlı bayramlar hepimize Türkanime Forum ahalisi :)
  8. Beğen
    Perfectum reacted to sShoguNn for bir durum güncellemesi, Claymore mangasını bitirdim. Okuduğum 3. manga oldu. Animesinin finalini düşününce ne   
    Claymore mangasını bitirdim. Okuduğum 3. manga oldu. Animesinin finalini düşününce ne kadar kötü ve basit bir son yapmışlar diyorum. Aslında animesi bir noktaya kadar çok güzel bir şekilde mangayı birebir takip ediyor. Arada ufak tefek bazı değişiklikler olsa bile çok da önemli şeyler değil. Ancak bir yerden sonra eğip, bükerek ve değiştirerek kestirip atmaları hiç hoş olmamış. Keşke böyle yapmak yerine Shigurui'deki gibi yarım bitirselermiş. Mesela Shigurui'de anime ile manga birebir tamamen aynıydı. Hiçbir farkı yoktu. Animesi yalnızca Claymore'daki gibi saçma ve resmen hakaret gibi bir final verip kestirip atmamış. Mantıklı denebilecek bir noktadayken yarım bırakmışlar ve hadi bakalım mangaya geç demişler. Keşke Claymore da öyle yapsaymış. Çünkü mangasındaki gidişatı ve finali göz önünde bulundurunca animesinin finali harbiden saçma ve mangasına hakaret gibi olmuş. Her neyse, çok güzel bir mangaydı. 2 ayda yavaş yavaş her gün 2-3 bazen 3-5 bölüm okuyarak bitirmiş oldum. Bol savaşlı olmasına rağmen aynı zamanda duygulu yönleri de hoşuma gitti. Bu konuda özellikle finali çok beğendim. Her bir karakteri de çok sevdim. Çeşit çeşit pek çok savaşçı kadın karakter ve hepsi de çok yetenekli ve etkileyici. Manganın çizimleri de mükemmel. Özellikle yaratıklar konusunda mangaka abimizin hayal gücü çok genişmiş. Bu arada hikaye konusu. Arkaplanda çok farklı işlerin döndüğünü öğreniyoruz. Önce pek inanmamıştım da sonra bu organizasyondaki karakterler de başka bir bölümde teyit ettikleri zaman şüphe kalmadı. Zaten mangaya başlama amacım da buydu yani animede öğrenemediğimiz şeyleri, olayların iç yüzünü ve anlatılmayan gerçekleri öğrenmekti. Bu konudaki merakımı da gidermiş oldum. Manga her açıdan tatmin etti. İyi ki okumuşum. Verdim 10 puanı direkt.
  9. Karmaşık
    Perfectum reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, Az önce acaip bişey keşfettim :D   
    Az önce acaip bişey keşfettim :D

10. Teşekkür
    Perfectum reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Ayol bi denecik yazı yazdım ilgilenenlere http://amyninanimeguncesi.blogspot.com/2020   
    Ayol bi denecik yazı yazdım ilgilenenlere  http://amyninanimeguncesi.blogspot.com/2020/01/amynin-hazineleri-bekledigimden-cok.html
  11. Beğen
    Perfectum reacted to Singularity for bir durum güncellemesi, Bu League of Legends sinematikte harbi işi iyi yapıyor. ama sadece sinematikte..   
    Bu League of Legends sinematikte harbi işi iyi yapıyor. ama sadece sinematikte..

12. Karmaşık
    Perfectum got a reaction from Golge_Kaze for bir durum güncellemesi, Sizin şehirlere de kar yağıyor mu?   
    Sizin şehirlere de kar yağıyor mu? 
  13. Beğen
    Perfectum reacted to 1456ha for bir durum güncellemesi, Kış Sezonu!! Yeni sezondan çevirmeyi planladığım seriler ^^ İzlemeyi düşünen olursa b   
    Kış Sezonu!!
    Yeni sezondan çevirmeyi planladığım seriler ^^ İzlemeyi düşünen olursa beklerim  
  14. Harika
    Perfectum got a reaction from Leffwn for bir durum güncellemesi, Solo leveling çok güzel ilerlemiyor mu sizce de?. Okurken bir kez bile sıkılmadım. Ye   
    Solo leveling çok güzel ilerlemiyor mu sizce de?.  Okurken bir kez bile sıkılmadım. Yeni bölümü merakla bekliyorum :)
  15. Teşekkür
    Perfectum reacted to Golge_Kaze for bir durum güncellemesi, İyi seneler TürkanimeTV ailesi! <3   
    İyi seneler TürkanimeTV ailesi! <3
  16. Üzgün
    Perfectum reacted to agg1401 for bir durum güncellemesi, Oyun geliştirmekten vakit bulsam da şöyle kaliteli seriler izlesem.   
    Oyun geliştirmekten vakit bulsam da şöyle kaliteli seriler izlesem.
  17. Beğen
    Perfectum reacted to Singularity for bir durum güncellemesi, Yeniden yapım böyle olur birde adam gibi animesi vs çıksa :   
    Yeniden yapım böyle olur birde adam gibi animesi vs çıksa :

18. Beğen
    Perfectum got a reaction from Gallardo for bir durum güncellemesi, Böylesi yetenekler on yıllarda bir gelir.   
    Böylesi yetenekler on yıllarda bir gelir.

19. Beğen
    Perfectum reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, 10 Kasım'ın ertesi günü bir İtalyan gazetesinin manşeti: ''Sezar, İskender, Napolyon,   
    10 Kasım'ın ertesi günü bir İtalyan gazetesinin manşeti: ''Sezar, İskender, Napolyon, ayağa kalkınız. En büyüğünüz geliyor.''
  20. Karmaşık
    Perfectum reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, En sağlam ilişkiler, birbiri olmadan da yaşayabilecek, ama bunu istemeyen iki kişi ar   
    En sağlam ilişkiler, birbiri olmadan da yaşayabilecek, ama bunu istemeyen iki kişi arasında kurulur. (Harriet Lerner)
  21. Beğen
    Perfectum reacted to slimjack for bir durum güncellemesi, Sweet dreams are made of this Who am I to disagree? I travel the world And the seven   
    Sweet dreams are made of this Who am I to disagree? I travel the world And the seven seas, Everybody's looking for something.
  22. Beğen
    Perfectum reacted to Leffwn for bir durum güncellemesi, Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun.   
    Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun. 
  23. Beğen
    Perfectum got a reaction from Gallardo for bir durum güncellemesi, Feng Shen Ji' yi bitirdim. Hatta baya bir oldu üzerinden. Regendary (japengrish stili   
    Feng Shen Ji' yi bitirdim. Hatta baya bir oldu üzerinden. Regendary (japengrish stili) bir manhwa :) Nedense kötü taraftaki karakterleri pek sempatik buldum.  Yaptıkları yüzünden onlardan nefret etmem gerekirdi ama yüce rahibe, ne zha :D ve babası(!), sonra ehem tian var. Gerçekten güzeldi. Sonlara doğru hikayenin hızlandırıldığını hissediyorsunuz. Bu biraz kötü hissettirdi. Muhtemelem editör çizerleri haşlıyordu :x .
    Bölüm bölüm Ah Gou ya tepem atsa da onu da sevdim. Onun karakter gelişimini izlemek gerçekten güzeldi.
    Üstelik çizerlerin ona, bölüm başında yaraladığı köle için verdiği cezayı pek ironik buldum. Çizimler olağanüstüydü. Tavsiyeleriniz için teşekkürler. :)

24. Beğen
    Perfectum got a reaction from LeornKayn for bir durum güncellemesi, Kelt müziklerine sardım şimdi de. Besteci hangi duygularla besteledi bunu acaba.   
    Kelt müziklerine sardım şimdi de. Besteci hangi duygularla besteledi bunu acaba.

25. Harika
    Perfectum got a reaction from LeornKayn for bir durum güncellemesi, Arılar kahveye gelir mi bunu daha önce hiç düşünmemiştim ama bir tanesini kahvemin kö   
    Arılar kahveye gelir mi bunu daha önce hiç düşünmemiştim ama bir tanesini kahvemin köpüğünü fondiplerken yakaladım ve sonunda haliyle canhıraş çığlıklarla yardım isteyincede kurtardım hırşiti. Bu kadar kafein yeter ona :) 
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.