Jump to content

jedimindtricks

Kayıtlı Üye
  • Content Count

44
  • Last visited

• Days Won

1

Everything posted by jedimindtricks

1. Teşekkürler efenim ellerinize sağlık (:
  2. Teşekkürler efenim elleriniz dert görmesin
  3. Filmi çıktı çıkmasına da sinemalarda çıktı, BluRay sürümü çıkmadı ki :D Crunchyroll'daki habere göre 25 Mart'ta BluRay sürüm çıkıyor, bu tarihin üstüne birkaç ay da internete düşme + çeviri olaylarını eklersek zannımca yıl ortasında falan görürüz çevrilmiş halini :D
  4. Fate/Grand Order, Yang Guifei
  5. 1- Bir anime filminin yayınlanmış olması, BluRay sürümünün hemen çıkacağı anlamına gelmez. 2- Bir anime filminin BluRay sürümünün çıkmış olması, filmin hemen internete düşeceği anlamına gelmez. Önce bir bakın bakalım film malum yerlere düşmüş mü, ondan sonra çevirin dersiniz :D Önce bir bakalım, film malum yerlere düşmüş mü: 1- İlk filmin nyaa'daki Fransızca çevirisi 2- İlk iki filmin nyaa'daki Rusça çevirisi Bundan başka bir sürüm de şimdilik görünmüyor. Demek ki neymiş, film internete tam olarak düşmeden üstlenin demiyormuşuz :D
  6. Animesi ilgimi çekmesine rağmen daha izleyememiştim. Oyunları da Steam'de bayağı uygun fiyata satılıyor. Bu da bahane olmuş oldu oynamak için :D Ellerinize sağlık, görsel roman çeviri işleri kolay değildir. Umarım hak ettiği ilgiyi görür. Tekrardan çok teşekkürler.
  7. @Sinsine, BD versiyonunu çıkaracak mısınız acep? :D
  8. Şu anda "güncel" olarak veren en düzgün çevirmensin, sonsuz teşekkürler :D
  9. Shingeki no Kyojin dedin mi akla gelen sayılı çevirmenlerdensin ? Ellerin dert görmesin teşekkürler :D Edit: Bu OVA'ların tek kötü yanı görüntü kaliteleri sanırım ? DVD yerine BD olarak HD kalitede satsalar/verseler ölürler mi sanki (╯°□°)╯︵ ┻━┻
  10. Bleach tabii ki. Karakter zora düştüğü an power-up basan, kurgusu ve hikayesi mantık hatalarıyla dolu balon bir seri (╯°□°)╯︵ ┻━┻
  11. 2. sezonun da çoğunu Nones-senpai'den izlemiştim çevirinin hakkını veriyorsun ? Teşekkürler, eline sağlık :)
  12. Açıkçası ben hâlâ sen çevirirsin diye bekliyordum. Çünkü her 2 grubun da çevirilerine baktım ve ciddi manada beğenmedim :D Neyse gari yapacak bir şey yok bu durumda :D Şimdiye kadarki çevirilerin için teşekkürler, eline sağlık :D
  13. Arşivleyebileceğim iyi bir çeviri arıyordum ki buraya geldim :D Elinize sağlık :D
  14. Hayatında çeviri yapmamış adamlar gelmiş çevirmene laf ediyor Keşke Japonlar'dan animeyle birlikte saygıyı da alsaymışız Velhasıl Yorozuya-sama'ya saygılar, eline emeğine sağlık
  15. E hadi bu seriye de bi' şans verelim :D Çeviri için teşekkürler :D
  16. Bakalım bakalım, mangasının MAL'daki puanı yüksek gibi bi' göz atalım madem :D Çeviri için teşekkür ediyoruz efendim :D
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.