Jump to content
Türk Anime TV Forum

SonAnka

Üyeler
    27
  • Son ziyareti

SonAnka hakkında

• Derece
    Level 1

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

732 kez ziyaret edildi
  1. Çeviri için teşekkürler.
  2. Nasıl insanlar seçiyorsunuz bilmiyorum ama Chat'de sadece ''Mob Psycho animesi ciddi anlamda kanser bir anime. Adamın dünyayı yok edecek gücü var ama amaçsızca dayak yiyor, paspas oluyor, ağzı burnu yer değiştiriyor. Böyle bir saçmalığı izlemenin nesi keyifli olabilir ki?.'' dediğim için bir moderatör arkadaş beni banladı?! Resmen moderatörün sevdiği animeyi eleştirdim diye ban yiyorum ve ben moderatör ile bile konuşmuyordum zaten bir anda sohbete dalıp ''SonAnka Ban'' yazdı kendisi... Ne ara bu kadar kalitesiz ve saçma sapan bir hal aldı sizin chatiniz? 3-4 yıl önce modluk yapmışlığım var sitenizde benimde ama kadar benim zamanımda chatte böyle modlar falan yoktu. Girdik 2 sohbet ettik IP ban yedik çıktık. Başka hesapla giriyorum mesaj atamıyorum bile. Bu nasıl bir saçmalıktır?! Çözün bu durumu açın hesabımın banını, ayrıca bu arkadaşında modluktan alınması size tavsiyemdir böyle böyle chat boş kalır kafasına göre adam banlıyorsa böyle. Sonra ''Site chati neden aktif değil bu kadar tıklama olduğu halde'' diye düşünmeyin... Moderatörün İsmi
  3. SonAnka

( 26 / 26 ) s-CRY-ed

Teşekkürler :D
  4. SonAnka

( 12 / 12 ) Ayakashi 2007

Linkleri yenileseniz ? Linklerin hepsi ölü çünkü ? Yada konuyu silin çünkü burada bir şey yok yani boşa duruyor konu :D
  5. Avatar Korra 1. ve 2.sezon bir fansub tarafından çevirilmiş ve linkleri mevcut ancak 3. ve 4. sezon sitede olmasına rağmen nette yok. İndirme bağlantısı olarak indirip izliyorum ben her zaman Türkanimetv'de olan linklerin elinizde siteye upload edilmemiş hali vardır diye tahmin ediyorum. Link olarak almam mümkün mü acaba serinin 3.ve 4.sezonlarını ?
  6. SonAnka

( 24 / 24 ) Chibi Vampire Karin

Çeviri için teşekkürler :)
  7. SonAnka

( 12 / 12 ) Ayakashi 2007

Linkler taaa yıllar önceden kalma rapidshare linkleri Yeniler misiniz ?
  8. SonAnka

( 11 / 10+ ) Big Order (TV)

Çeviri için teşekkürler.
  9. SonAnka

( 49 / 49 ) GetBackers

Çeviri için teşekkürler. Ama bir sorum var acaba final tam mı ? Yoksa yarım mı ? Ona göre başlamayı düşünüyorum bilen biri cevaplarsa çok mutlu olurum <3
  10. SonAnka

( 26 / 26 ) Tokyo Underground

İzlemek istiyorum ancak merak ettiğim bir konu var: Anime tam bir final mi verdi yoksa yarım mı bitti ? Biri söylerse çok iyi olur ona göre başlayacağım :) Çeviri için teşekkürler bu arada <3
  11. SonAnka

( 12 / 12 ) Hamatora The Animation

Seri için teşekkürler :D
  12. SonAnka

( 01 / 01 ) Koe no Katachi

Güzel yorumlar aldım bu anime hakkında. Bakalım söylendiği kadar güzel mi :D
  • Yeni Oluştur...