Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SonAnka

Kayıtlı Üye
  • Content Count

43
  • Last visited

About SonAnka

• Rank
    Level 1

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

897 profile views
  1. Elinde 1986 çıkışlı ilk serinin linkleri olan var mı? 153 bölümü de AMT çevirmiş ancak sitelerinde yada başka hiç bir yerde bulamadım. Eski bir seri olduğu için normaldir herhalde. Elinde link yada arşiv olan varsa paylaşabilir mi acaba?
  2. Siteye eklenen bölümlerin indirme linklerini paylaşmanız mümkün mü acaba? Teşekkürler.
  3. Ana sayfada discord adresini göremiyorum daha önce görünüyordu. Ban değilse yolladığım 2 inceleme spam olarak gözükmüş onunla ilgili görüşmem lazım.
  4. Serinin 19.bölümü 2 ay öncesinde eklenmiş durumda. Ancak kalan son 2 bölüm hala eklenmedi. Çeviren kişi bıraktı mı ne oldu? Sizle bağlantısı var mı bilmiyorum. Ama son 2 bölüm duruyor. Seri en başından beri sizde olmasa bile sitenizde yarım kalmış olarak duruyor seri ingilizce olarak bitmiş olmasına rağmen. Çevirip ekleme şansınız yok mu? Cevaplarsanız çok mutlu olurum. Sizin için 2 bölüm anime çevirmiş zor olmamalı ama niyeyse 2 aydır o anime öylece duruyor...
  5. Fansub çevirisi değil anladığım kadarıyla sitenizde sadece çevirmen adı yazıyor. Elinizde link vardır diye tahmin ediyorum varsa harika olur teşekkürler <3
  6. Serinin 2.sezonunun sadece izlemeleri var arşiv için indirme linki arıyorum.
  7. Serinin 4 sezonu var. Ancak 4.sezon dışında çeviren Fansub'un linklerine ulaşılamıyor. Elinde linkleri arşivlemiş vs olan varsa çok çok iyi olur. Seriyi bitirmeyi düşünüyorum hemde arşivlemeyeyi tabi ki <3 Şimdiden teşşekkürler :)
  8. Linkleri yenileseniz ? Linklerin hepsi ölü çünkü ? Yada konuyu silin çünkü burada bir şey yok yani boşa duruyor konu :D
  • Create New...