Jump to content

Hitsugaya

Üyeler
  • İçerik sayısı

893
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Hitsugaya kullanıcısının paylaşımları

1. Hahah :D Sen ileri seviyedesin :D Ben de duygusal bir sahne oldumu ağlarım ama kendimi yerlere atmam :D Otuduğum yerde sakince ağlarım :)
  2. Aynen öyle ya sinir oluyorum :D
  3. Var öyleleride tabi :D
  4. Beelzebub komik bir anime olduğu için kesin başlar :) Yani birini animeye başlakmak istiyorsan ilk önce kısa ve komik animeleri izletmen lazım :) Erkekse ecchide izletebilirsin B)
  5. Bleach teki bütün karakterlerin temalarını indirdim :D
  6. Bu arada asıl sitesinden başka temaları indiricektim ama şifre soruyor ? :( Biliyor musun ne olduğunu ?
  7. Attım çok güzeller varda üşeniyorum başka zaman bakarım artık :)
  8. Doğum günün kutlu olsun kankam bnm :* :) Nice mutlu yıllara inşallah (Hep beraber ;) ) :D :) Valla hediye falan hazırlıcaktımda hastayım çok üşeniyorum :(
  9. Çok teşekkürler :) Shizuo' u kurdum :) Aslında Gintama kurmak isterdimde çok hoşuma gitmediği için kurmadım :(
  10. Hitsugaya

Animelerde kararsızlığa düştünüz mü ?

Aynen öyle :D Bende öyle yapıyorum artık :( İndirince daha kaliteli daha güzel oluyor ama üşeniyorum :D
  11. Hitsugaya

Bendede o kadar çok anime yok 35 kadar anime var 3-6 tane uzun anime ve bütün animelerde 720-1080p olduğu için yer kaplıyor :) Yoksa fazla anime yok :)
  12. Hitsugaya

Ama hepsi anime değil çocuğunluğu anime tabkide ama içinde film, oyun setupları birde yabancı dizilerde var :)
  13. Hitsugaya

Üye Albümü

Ohooo bildiğin ölü konuyu canlandırmışım :D Şaka kanka ya :D Çok güzelsin biliyorum ben B) ;) Hoşgeldin kankam bnm :) Böyle birşey yaptığımda geliceğini bilseydim daha önceden yapardım :D Kawai :)
  14. Hitsugaya

Bu arada çok pardon bnm harici disk 2tb :D 2 tb de dolu :D Ve gerçektende silmeye kıyamıyorum :( ve içinde izlemediğim bürsürü anime var :D
  15. Hitsugaya

Bnm 1tb harici disk doldu :D Artık indirmiyorum :D
  16. Hitsugaya

Birkaç çizik

2 tanesini çok beğendim :) Ellerine sağlık :)
  17. Hitsugaya

Vardır tabikide kim düşmezki :D Özellikle ben anime seçmekte çok zorlanıyorum :( Ve dediğin gibi bir animeyi bitirdiğimde 2. sezonunu beklemek çok sinir bozucu :(
  18. Hitsugaya

Üye Albümü

Neyse yat valla artık ya buradanda oradanda cevap verme :D Ama şu gmdüm ne onu merak ettim :D
  19. Hitsugaya

Üye Albümü

Gömdüm ne nan :D Neyse o zaman bende öptüm hadi iyi geceler :* Bu kaçıncı oldu :D
  20. Hitsugaya

Üye Albümü

Banlayamazkiii :D Neyse kapayalım konuyu banlar falan sonra :D Boşver kanka :) Zayıfsın sen :) Güzelsinde B) Neyse yatalım artık ya :(
  21. Hitsugaya

Üye Albümü

Yok nan 58 olup ne yapıcam :D 60 iyidir yani bir erkek için iyi :) Aslında bnm kilomda iyi ama boyum kısa diye şişman gözüküyorum :( Ben seni daha kilolu bekliyordum nan :D Ama Ezgi baya vardır dimi B)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.