Jump to content

Pucby

Üyeler
  • İçerik sayısı

19
  • Son ziyareti

Pucby hakkında

• Doğum günü 03/19/2003

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Uzakdoğu :3

Son profil ziyaretçileri

1268 profil görütülenme

Pucby üyemizin başarıları

Hakkında

こんにちは! 

Selam veya Merhaba :3 (Tercihinize göre değişir)

Kısaca Kendimi tanıtmak gerekirse Konuşkan 14 yaşında (2017'de tam gireceğim) 2 yıldır Manyak bir Kuzeni Uzakdoğu'yla ilgilenen çoğu yaşıtının aksine kitap okumayı ve ders çalışmayı seven.Ecchi'yi pek sevmesede Yaoi ve Yuri'lerde bayılan bir kızım.

Daha derine inersek Uzakdoğu kariyerim K-pop denen Mükemmel şey sayesinde başladı (Bu yüzden izlediğim animelerde fangirllük damarım yüzünden daha fazla Burun Kanaması yaşıyorum).Animelere başlıyalı en fazla 6 ay olmuştur.Biliyorum çok fazla değil ama bundan önce full K-dramalar Weibo'lar ve Mangalarla ilgiliydim.Ve ilk ciddi olarak izlediğim (Pokemon dışında çünkü Pokemon'u fark etmeden izlemiştim ve yaşımdan dolayı farkında değildim :D) anime Death Note ve Tokyo Ghoul.İlk okuğum mangayı hatırlamıyorum o yüzden hatırlarsam bu mavi yazının olduğu yere yazarım.Kendime notu da koyduğuma göre sanırım genel özelliklerim bu kadar ᵔᴥᵔ Eğer sormak istedikleriniz varsa lütfen mesaj atmaktan çekinmeyin ^_^  Ayrıca biraz açık sözlü biriyim (Aslında direk patavatsız diycektim ama insanların kaçmasını istemem :D)  Bunların dışında Asosyal değilim ama dışarıya çıkmayı sevmiyorum.(Burayı bilerek büyük yazdım çünkü genelde herkes asosyal misin diye soruyor *-*

Let's Be Friend ʕ·ᴥ·ʔ

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.