Jump to content

Pucby

Üyeler
  • İçerik sayısı

19
  • Son ziyareti

Pucby kullanıcısının paylaşımları

1. Pucby

Gerçek olmasını istediğiniz karakterler..

Kuroko No Basket'ten Tetsuya Kuroko :3 Bide One Piece'den Zoro var. Aslında izlediğim kısa animelerden birçok karakter var ama en çok istediğim bunlar :D
  2. Ben One Piece'deki Robin'i sürekli ihanet edicek sanmıştım.Ve çok gıcık olmuştum huylarına filan sonra çok samimi geldi :D Bide Kuroko No Basket'teki Aomine var.Adam tam bir kötü karakter ama aslında böyle olmasının altındaki neden ortaya çıkınca baya bi sevmiştim onu :D
  3. Tokyo Ghoul'un OP'si Unravel fakat Acoustic versiyonu.
  4. Pucby

Animelerden Bir Ordu Kursanız Komutanı Kim Olurdu?

Ben büyük ihtimalle One Piece'den Gol D. Roger'ı koyardım.Çünkü herşeyin sesini duyabiliyor ve cidden liderlik olarak özellikleri baya yüksek animede gördüğüm kadarıyla.Ayrıca gözü kara ve herşeyin sesini duyabilme gibi müthiş ötesi bir gücü var :3
  5. Pucby

Hangi Şeytan Meyvesine Sahip Olmak İsterdiniz ??

Yami Yami no Mi= karanlığa ve yerçekimine hükmetmeyi sağlıyordu en son hatırladığıma göre.
  6. Pucby

One Piece'den Unutulmaz Sözler

"Madem bu kadar ölmesini istiyorsunuz silahınızı alıp ringe çıkın! Bu dünyada kendi işini görmeyenlerin tek yaptığı şey kuru gürültüdür."-Cavendish Şuan izlediğim bölümlerden gözüme çarpan bir sözdü fakat tam hatırlayamadığım için internetten baktım ^_^
  7. Pucby

One Piece Neden Sevilmez?

Belki olaylar biraz karışık olduğu için sevilmeyebilir (Şahsen ben çok seviyorum öyle şeyleri :D) Veya insanlar ana karekteri elbette çoğunlukla diğer karakterlerden daha fazla severler fakat One Piece'de Luffy her bölümde ana karakter olmuyor hatta bir süre sonra diğer Tayfa Üyelerinin olayları daha çok gösteriliyor şahsen ben herkesin eşit olmasını sevdim bu animede fakat iyi karşılamayanlarda olabiliyor :/ Belki bu yüzden bazı insanlar tarafından sevilmeyebilir.흫_흫
  8. Pucby

One Piece En Güçlü Karakter?

Eğer ölenler sayılıyorsa Gol D. Roger ama onun dışında benim için Monkey D. Dragon :3
  9. Luffy tabiki iyi ama özel olarak Brook ?
  10. Pucby

Bir Hayaliniz

Tüm Uzakdoğu'yu gezip her girdiğim caddede fotoğraf çekinmek
  11. Sevdiğim Anime Karakterlerinin baş harflerinden oluşuyor (ノ◕ヮ◕)ノ*:・゚✧ P=Portgas D. Ace U= Uta C= Choji Akimichi B=Broly Y=Yuuki Asuna Aslında bazıları animesini izlemeyip arkadaşlarımdan duyduğum kadarıyla ilgimi çekenler ama yinede sevdiğim karakterler :D
  12. Pucby

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Tokyo Ghoul , Death Note , Code Geass , One Piece ayrıca kısa en fazla 5-6 bölümlük birsürü Yaoi ve Yuri anime isimlerini hatırlamıyorum D: Şahsen izlediğim nerdeyse tüm animeleri severek izledim ama en çok sevgimi alanları yazıyorum :D
  13. Pucby

Ne Yapıyorsun? (ne yapmıyorum ki...)

Anime izleyip ek sekmeden insanları stalklıyorum :D *-* Yandere Mod:on
  14. Pucby

İtiraf Köşesi

7-8 yaşıma kadar neredeyse bütün akrabalarımın (kuzenlerim hariç) adını bilmiyordum D:
  15. Sanırım biraz konu dışı ama olsun :D ''Tekrar Tekrar İzleyebilirim!'' dediğiniz Animeler hangileri?
  16. Pucby

Küçükken Oynamayı En Sevdiğimiz Oyuncak

Benim 3 katım olan peluş bir aslan vardı o sanırım :D
  17. Çoğunlukla bir yere oturduğumda yapmam gereken acil işler olsa da yapmaya üşeniyorum.Üşenmediğim şey ise sabaha kadar Anime izlemek ٩◔‿◔۶
  18. Pucby

Para, Mutluluk Getirir Mi?

Ne ile geldiğine bağlı ama çoğunlukla getirmez D: Biraz karakterlede ilgili sanırım ʕ·ᴥ·ʔ
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.