Jump to content

elif1040

Üyeler
  • İçerik sayısı

12
  • Son ziyareti

elif1040 kullanıcısının paylaşımları

1. elif1040

elif1040 çalışmaları

Mutlaka denerim :)
  2. elif1040

elif1040 çalışmaları

Yok ben png'sini bulup editledim :) Yoo hayır, avatar profil resimlerimiz, aslında evet Avatar bir çizim ama forumlarda avatar profil fotoğrafı olarak geçiyor. Teşekkür ederim, kullanabilirsiniz. :) Teşekkür ederim, kullanabilirsiniz :)
  3. elif1040

Herkese Merhaba

Mükemmel Değil mi Hoş buldum Hoş buldum
  4. elif1040

elif1040 çalışmaları

Yok avatarımı ben yapmadım :) çoğaltacağım yakın zamanda :)
  5. elif1040

Herkese Merhaba

Vaktim olsa Alışıyorum galiba
  6. Bir kaç basit çalışma yaptım, umarım beğenilir Avatarlar~ İmzalar~
  7. elif1040

Herkese Merhaba

Teşekkür ederim, hoşbuldum Ayy o senin şekerliğin Hoşbuldum sanada Hoşbuldum
  8. elif1040

Herkese Merhaba

Ders çalışmaktan vakit bulamıyordum
  9. elif1040

Herkese Merhaba

sizde adet galiba
  10. elif1040

Herkese Merhaba

Hoş buldum :D sende fırlatıyorsun :D
  11. elif1040

Herkese Merhaba

Hoş buldum :D neden bana masa fırlatıyorsun Hoş buldum
  12. Herkese merhaba :D Ben Elif, 19 Yaşındayım ve Nevşehirde yaşıyorum. İngiliz Dili ve Edebiyatı okuyacağım. (inşş :D ) ilk izlediğim anime Blazing Teens, çok etkilenmiştim ve hemen gidip bir yo-yo almıştım. (Tabii ki de hareketleri yapamıyorum :D ) Animeleri severim ama pek izlediğim bir anime yok. (vakit bulsa izleyecek.) İngilizceye vakit ayırmam gerekiyordu bende yabancı dizilere başladım. The wallking dead, Doctor Who, A young Doctor's Notebook, Modern Family, Colony, The Whispers, The Big Bang Theory <- Bunları çok severim :D Yabancı filmleri de severim, daha çok (Fantastik ve bilim kurgu) -> Harry Potter, Hobbit, Yüzüklerin Efendisi, Narnia Günlükleri, Marvel Serileri, Star Trek, Star Wars, hah bir de Jonh Wick isimli aksiyon filmini çok sevmiştim :D Müziğe gelince, çok zor müzik beğenirim, -> Nirvana nedense pek sevmiyorum. Metallica'yı daha çok severim, My Chemical Romance, 30 Seconds to Mars, Leonard Cohen, Taylor Davis (bu kız bir harika keman çalıyor.) Ayrıca Tim Burton'ı çok severim :D İşte bu benim, hepinize iyi forumlar.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.