Jump to content

undercity

Kayıtlı Üye
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

undercity last won the day on August 7 2016

undercity had the most liked content!

1 Follower

About undercity

 • Rank
  Level 1

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Erkek

Recent Profile Visitors

2,072 profile views
 1. Yok böye bir şirinlik ya !:admire-onion-head-emoticon:

  13912684_1755342328081481_78139768698128

  1. undercity

   undercity

   Keşke benimde böyle bir kedim olsa:boohoo-crazy-rabbit-emoticon:!

 2. İki saat kodlarla uğraşıyorum.Biri de çıkıp 'Niye önce algoritma hazırlamıyorsun?' demiyor !

  1. Show previous comments  3 more
  2. Kaxell

   Kaxell

   bir de başkasınınkini okumaya çalışınca gör. :'( 

   Java labında milletin kodlarını notlandırıyodum, çocuğun tekinin  bilgisayarında / tuşu yok herhalde, var isimlerine de a, b c  falan yazmış kafayı yedirtmişti bana. yarım yamalak çalışan koda yorum yapsa 50 alcaktı 20 verip geçmiştim. 

  3. Kikuchi
  4. undercity
 3. Bunca bolluk bereket içinde bir tek ben mi fakirmişcesine hissediyorum acaba ?:booger-crazy-rabbit-emoticon:

 4. Son zamanlar Aion bitti.Son güncellemelerde oyunun ses efeklerini,haritalarini batırdılar.En son Türkçe desteğininde kalktığını biliyorum.O gündür bu gündür bu oyundan soğumuşumdur.(En cok türkçe desteği kalkması soğuttu beni)
 5. İnanç nedir ? Bildiğini bilmek mi yoksa bildiğini inkar etmek mi ?

  1. Show previous comments  6 more
  2. undercity

   undercity

   Bilmek yada bilmemek ile ilgili değil . Yaşamın tarzını ve tarihi akışı ortaya koyan bir şey .Yani kısaca var olan dünyayı var kılan bir şey ! (Sultan Mehmet inanmıştı.Kurtuluş Savaşı'nda inamıştık vs vs)

  3. Perfectum

   Perfectum

   Ne demek istediğini anlamadım. Şayet soruyla da çelişiyor açıklaman ve bir de dünyanın var olduğunu kabul ediyorsun ama bunu inançla hangi yönden bağdaştırıyorsun? Ona da bir açıklık getirirsen inanç üzerindeki felsefi konuşmamız bir anlam kazanacak umarım :D

  4. undercity

   undercity

   Ben sadece soruyu sordum.Cevap vermedim.Ayrica soruyu yazarken uykum vardi yanliş yazmışım :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:.Demek istediğim şu her insanda inanç var ve inanmadan yaşanılmıyor.Yarını göreceğine inanmasan bu günü çalışarak mı harcandın yoksa inançına göre ibadet etmeyi mi? (gerçi İslam'da yerine göre yaşamakta ibadet ama o ayrı konu).Başka örnek verirsek savaşı kazanacağına inanmadan savaş'a gider misin? .Başka sebebin olur(savaşmaktan başka çare kalmaz) o zaman bile yarı yarıya olsada hayatta kalırım inançı gütmez misin?

 6. kesinlikle Noro Noro no Mi, her şeyi yavaşlatıyor.Gerçi akıllıca kullanmak lazım yoksa Foxy gibi olur sonumuz.Birde yansıma olayı var tabi
 7. Aşure'de olan lezzet başkasında yok.Karnım acıktı kaptım bir aşure açlıktan eser yok. Suge Suge ! Totemo oishii !

 8. kesinlikle naruto gibi sevilen bir anime serisi olmasına rağmen kesin bir cevap verilmiyor.Bari animesi çıkacak diye hissettirdiniz çıkarın.
 9. bu konu bence derin bir konu anime dünyasında yaşasaydım hayatım bu animeyi tasarlayanlar ve tipimi çizenlere kalacaktı.Bundan daha kötü ne olabilir sürekli aynı hayatı başkalarının izlemesi, üstelik bunu tekrar tekrar yaşamak bir kenara dursun başkasının kurgusunu yaşamak en kötü şey .Öte yandan binlerce belkide (herkesin kendi tasarladiğı animeleride katarsak) milyonlarca anime içerisinde kendi ruhum ile değil başkasının ruhu ile var olmak . Daha kötü ne olabilir ki ?
 10. Yu-Gi-Oh uzun zaman oldu izlemeyeli
 11. Az önce forum dışında sitede dolaşıyorum bleach'i gördüm görmez olaydım tekrar tekrar tekrar tekrar terk... izleyesim geliyor ya :admire-onion-head-emoticon: . Yok böyle bir anime !!

×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.