Jump to content

undercity

Üyeler
  • İçerik sayısı

10
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

undercity kullanıcısının son zaferi 7 Ağustos 2016

undercity en beğenilen içeriğe sahiptir

1 Takipçi

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

2907 profil görütülenme

undercity üyemizin başarıları

1. Yok böye bir şirinlik ya !:admire-onion-head-emoticon:

13912684_1755342328081481_78139768698128

1. undercity

undercity

Keşke benimde böyle bir kedim olsa:boohoo-crazy-rabbit-emoticon:!

2. İki saat kodlarla uğraşıyorum.Biri de çıkıp 'Niye önce algoritma hazırlamıyorsun?' demiyor !

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Kaxell

Kaxell

bir de başkasınınkini okumaya çalışınca gör. :'( 

Java labında milletin kodlarını notlandırıyodum, çocuğun tekinin  bilgisayarında / tuşu yok herhalde, var isimlerine de a, b c  falan yazmış kafayı yedirtmişti bana. yarım yamalak çalışan koda yorum yapsa 50 alcaktı 20 verip geçmiştim. 

3. Kikuchi
    4. undercity
  3. Bunca bolluk bereket içinde bir tek ben mi fakirmişcesine hissediyorum acaba ?:booger-crazy-rabbit-emoticon:

4. undercity

TürkAnime Tv Oyun Kulübü (Hep Beraber: Aion)

Son zamanlar Aion bitti.Son güncellemelerde oyunun ses efeklerini,haritalarini batırdılar.En son Türkçe desteğininde kalktığını biliyorum.O gündür bu gündür bu oyundan soğumuşumdur.(En cok türkçe desteği kalkması soğuttu beni)
  5. İnanç nedir ? Bildiğini bilmek mi yoksa bildiğini inkar etmek mi ?

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. undercity

undercity

Bilmek yada bilmemek ile ilgili değil . Yaşamın tarzını ve tarihi akışı ortaya koyan bir şey .Yani kısaca var olan dünyayı var kılan bir şey ! (Sultan Mehmet inanmıştı.Kurtuluş Savaşı'nda inamıştık vs vs)

3. Perfectum

Perfectum

Ne demek istediğini anlamadım. Şayet soruyla da çelişiyor açıklaman ve bir de dünyanın var olduğunu kabul ediyorsun ama bunu inançla hangi yönden bağdaştırıyorsun? Ona da bir açıklık getirirsen inanç üzerindeki felsefi konuşmamız bir anlam kazanacak umarım :D

4. undercity

undercity

Ben sadece soruyu sordum.Cevap vermedim.Ayrica soruyu yazarken uykum vardi yanliş yazmışım :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:.Demek istediğim şu her insanda inanç var ve inanmadan yaşanılmıyor.Yarını göreceğine inanmasan bu günü çalışarak mı harcandın yoksa inançına göre ibadet etmeyi mi? (gerçi İslam'da yerine göre yaşamakta ibadet ama o ayrı konu).Başka örnek verirsek savaşı kazanacağına inanmadan savaş'a gider misin? .Başka sebebin olur(savaşmaktan başka çare kalmaz) o zaman bile yarı yarıya olsada hayatta kalırım inançı gütmez misin?

6. undercity

Hangi Şeytan Meyvesine Sahip Olmak İsterdiniz ??

kesinlikle Noro Noro no Mi, her şeyi yavaşlatıyor.Gerçi akıllıca kullanmak lazım yoksa Foxy gibi olur sonumuz.Birde yansıma olayı var tabi
  7. Aşure'de olan lezzet başkasında yok.Karnım acıktı kaptım bir aşure açlıktan eser yok. Suge Suge ! Totemo oishii !

8. kesinlikle naruto gibi sevilen bir anime serisi olmasına rağmen kesin bir cevap verilmiyor.Bari animesi çıkacak diye hissettirdiniz çıkarın.
  9. bu konu bence derin bir konu anime dünyasında yaşasaydım hayatım bu animeyi tasarlayanlar ve tipimi çizenlere kalacaktı.Bundan daha kötü ne olabilir sürekli aynı hayatı başkalarının izlemesi, üstelik bunu tekrar tekrar yaşamak bir kenara dursun başkasının kurgusunu yaşamak en kötü şey .Öte yandan binlerce belkide (herkesin kendi tasarladiğı animeleride katarsak) milyonlarca anime içerisinde kendi ruhum ile değil başkasının ruhu ile var olmak . Daha kötü ne olabilir ki ?
  10. undercity

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Yu-Gi-Oh uzun zaman oldu izlemeyeli
  11. Az önce forum dışında sitede dolaşıyorum bleach'i gördüm görmez olaydım tekrar tekrar tekrar tekrar terk... izleyesim geliyor ya :admire-onion-head-emoticon: . Yok böyle bir anime !!

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.