Jump to content

cooledzero

Üyeler
  • İçerik sayısı

3
  • Son ziyareti

cooledzero üyemizin başarıları

1. code geass ı hem r1 hem r2 sin tekrar izleyebilirim ve death noteu da tekrar izleyebilirim lakin her yeni bir seriye başladğımda yorumlarda "5.ye dönüyorum" gibi yorumlar yapıyorlar ben izlediğim tüm animeleri sadece 1 kere izledim ya hepsini bikere daha gözden geçirmem lazım :D birde guilty crown var tabi biran önce bitsin diye hızlıca izledim ve hiçbirşey anlamadım :P
  2. Naruto one piece gibi serileri buyuk kitleleri var Ve sirf buyuzden "nasil olsa izliyorlar istedigimiz kadar uzatabiliriz " mantigiyla animeleri sonsuza kadar uzatabiliyorlar Mesela one piece sonsuza kadar surecek bir anime Yada naruto manganin sonuna gelinse bile bir 100 bolum filler koyup "bnane banane bitmedi iste bitmedi" diye inatla bitirmiyorlar animeyi Niye nasil olsa izliyorlar biraz daha uzun olsa ne farkederki demi Bu gibi seyler beni bu animelerden soguttu Ha sadece naruto ve one piece mi sevmiyorum Hayir tabiki yaziyi daha fazla uzatmamak icin baska ornek vermedim bunlar gibi onlarca anime var :P
  3. yorumları okudum gerçekten ben mi çok fazla izliyorum günde 25 bölüm oda zaten animenin tamamı oluyor yani bir günde bir anime bitiyor :D niyeyse benim izlediğim animeler ya 12 bölüm yada 25 bölüm oluyo :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.