Jump to content

ggurcan

Üyeler
  • İçerik sayısı

8
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

ggurcan üyemizin başarıları

1. ggurcan

Fate Serileri Genel Tartışma Başlığı

Fate ilk 3 serisini izle yapım yılları yazıyor zaten kalanına bakma gereksiz
  2. ggurcan

High School DXD

Şimdi DxD konusuna gelirsek kitabı İngilizce olarak okuyabilirsin baştan okumanı taksiye ederim eksik kısımlardan dolayı ? şimdi gelelim sana :D @Pika-sama 3.sezondan sonra Stüdyo değişti zaten çok önemli olayları atladı aptal stüdyo 1. Loki ile savaş Vali bizimkilerle konuşup kendi istekleriyle yardıma geliyorlardı hatta eski bir ejderhadan Loki hakkında bilgi almışlardı yanlış hatırlamıyorsam fenriri gene çalıyordu vali ancak satıp kaçıyordu bizimkileri o lanet kısmı vs yok novelde stüdyo uydurdu haaa bir kısım var o doğru riass isseinin zırhını giyebiliyor ancak o ilerinin konusu. 2. kısım Sona Vs. Rias kısmı anime de gösterilmedi Sairaorg ile savaşmadan önce Sona Sitri ailesiyle vs. Atmışlardı o kısım yok ancak çizimlerden dolayı yeni bir stüdyo aranıyor mu bilmiyorum ancak Novelle bayağı yakın olduğundan çizimler beni rahatsız etmemişti
  3. ggurcan

( 12 / 12 ) Renai Boukun

güzel seri elinize sağlık
  4. ggurcan

Başka Dünyada Geçen En İyi Animeler

hayırlı olsun bu şirketin aldıgı animeler güzelde tek sezon oluyor inşallah uzatırlar mahouka rettotsei + overlord + one punch man değişimin habercisi inşallah 2.sezon isterizzzz hepsine ALLAHTAN dxdyi bu şirket yapmadı yoksa değil.sezon 4ü 2yi bile zor görürdü
  5. liste iyi güzel hepsi duyulmus animeler de . Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru. daha fazla oy beklerdim az olmus japonlar gene yeni serilere oy vermiş Akagami no Shirayuki-hime 1.seoznunu zevkle izledim ama 2.sezon bildiğimizz hareme dönmüş olmadı bu serinin burdaki varlıgı ayrıca lovely complex ile golden time + itanazura kisss nerde bu listede olması gereken animeler onlarda
  6. ggurcan

Başka Dünyada Geçen En İyi Animeler

güzel liste olmus zaten listede saoyu beklemezdim 3-4 defa izledim ama 2.sezon bozdular 3.sezon çıksada düzeltseler şu hatalarını
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.