Jump to content

smg

Kayıtlı Üye
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

 1. 2. sezonun çıkacak olması bence o kadar iyi olmadı.OPM ilk çıktığında bütün düşmanları tek yumrukta yenmek çok farklı şaşırtıcı ve ilginç bir fikirdi ama artık neyin nasıl olacağını (saitamanın herkesi tekliyeceğini) biliyoruz.Bu kez o kadar büyük bir etki yaratamaz.Umarım yanılırım.
 2. Tekrar yazasım geldi be :D Orda biraz yanlış anlatmışım. Dediğine katılıyorum yan karakterlere yüklenmek de derinlik göstergesidir.Benim problemim zaten yan karakterler değil.Mesela en sevdiğim animelerden biri olan baccano da öyle bir seri.Benim problemim yan karakterlerin daha kardeşlik kısmı düzgün bir şekilde yansıtılamadan bu kadar öne çıkarılmasıYani One piece'in en iyi arcı marineford ve luffy belli bir bölüme kadar rol bile almıyor ama orda önceki 400 bölümde zaten luffy ile ilgili kısım düzgünce gösterilmişti.Bilemiyorum belki de dediğin gibi ilk Fma'yı izlediğim için pek et
 3. Ara sıra yanılsam da animeler genelde ilk birkaç bölümünde nasıl olacağını belli ediyor.Bu serilerden nerdeyse hiçbiri umut vadetmiyor.Umarım yanılırım.
 4. Sadece bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama bu sezon çok sönük.Berserk bile kurtarmıyor.Adam akıllı anime yok.
 5. Kendisi derin ve derinlemesine işlenilmişin farkını biliyorum. Star wars ve yüzüklerin efendisi 2'sinede iyi kötü bilirim.Dediğin gibi mesela orjinal star wars pek derinliğe sahip değil.Ama pek bir derinliği olmayan star wars için yapılan kotor 1-2 insanlık tarihinin en iyi derin ve sağlam rpg'lerinden biri.Elindeki temeli alıp harika bir şekilde işlemiş derinlik katmış oyunlar.Tabi star wars'ın kendisi için bu yorumu pek yapamayız. Yüzüklerin efendisi ise derin bir seri.Temeli iyi. Listedeki animelere gelirsek o kadar harika sayılmazlar.Fikrimi belirtmem gerekirse: Boku
 6. UBW ve Fate 2006 yı kastetmiyorum..UBW ve 2006 bence de basit eğlencelik seriler.Ama Fate i Fate yapan onlar değil ki. Zero ve Gelecek olan Heavens Feel fate i bu kadar iyi yapıyor. Eğer visual novelı okuduysan biliyorsundur HF diğer 2 route'tan oldukça farklı ve 2 sinden de daha üstün.Zaten şöyle bir şey var ki UBW ve Fate Route'ları shounen iken HF seinen bir route.Eğer vn deki karanlık atmosfer yakalanırsa HF hem karakter hem de hikaye olarak en doyurucu route. Senin benzetmenle gidersek ilk 2 route sabri ve zero da ronaldo ise Heavens Feel zlatan'dır. Hepsinin ortalama
 7. Sao nun ilk 10 girmesi gerçekten çok saçma.Klasik ve sıkıcı ecchi-harem animelerinden hiçbir farkı yok. Sao gerçekten baya abartılıyor.
 8. Fate Stay Night olarak kısıtlama Fate zero ve gelecek olan Heavens Feel listenin kalanından çok daha iyi. Visual novel animesi olduğu için vn ye kıyasla biraz sığ kalabilir.Ama yerini hakediyor.
 9. Fate yerini hakediyor. Onun haricinde liste oldukça saçma mesela evangelion listenin kalanının tamamından 10 kat daha derin bir seri.
 10. Ne kadar dandik olursa olsun mangası kadar kötü olamaz.
 11. Fate Stay Night 2006 bunların hepsinin toplamından daha kötü bir uyarlama. Çok ağır bir FSN fanboyu olarak ben bile nefret ettim.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.