Jump to content

Keria

Üyeler
  • İçerik sayısı

125
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Durum güncellemeleri bölümüne Keria kullanıcısının eklediği dosyalar

1. GoT izlemeyin izlettirmeyin ?

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. LeornKayn

LeornKayn

Güzel soru bende baktım neden gözükmüyor diye 26dk da hızla item alıp çıkmaya çalışırken satmışım fark etmemişim 28dk oyun bitmiş.

3. Kai

Kai

şunu söylemek istiyorum 50 tane heroyla ardarda 50 A not alacağına bir tane heroyla 5 oyun S alan kişi her zaman daha yüksek ranktaki kişidir. ama sende belli bi heroyu bırak belli bi rol bile göremiyorum :D üstadın sözüyle dediklerime sağlama yaparak kapatıyorum. "10000 tekmeyi 1 kere çalışmış adam beni korkutmaz, ama 1 tekmeyi 10000 kere çalışandan korkarım"/bruce lee

4. LieWish

LieWish

ben rankı önemsemiyorum. öyle ki 21 levele kadar sadece botlara karşı maç attığım hesapta 1400+ normal oyun var. onlarla dereceli girsem belki şu anda altın plat arasında gidip gelirdim. ama sadece 10 maç atıp silvera çıktıktan sonra çerçeveyi garantileyip çıkıyorum. tek bir tane karakter söyleme şartıyla main sorsan muhtemelen tek 7. seviye olan ve isimde geçen olduğu için Jinx derim. o da 79k :D

2. Netflix'in Death Note'unu şimdi izlicem bakalım güzel mi değil mi

3. Spoiler

rito üzdü :( :( :( winx yaptınız ahrimi :(

Spoiler

ama bunu çok sevdim:evil-smile-onion-head-emoticon:

seiyuu su kim bunun ? :D

4. AHRI'ME STAR GUARDIAN SKINİ GELİYOR <3 kuyruklarına kurban ❤️

1. LeornKayn

LeornKayn

Oyun modu da geliyormuş özel kostümlere,keşke param olsa da hepsini alsam sandıktan da çıkmıyor :gameaddictplz:

2. sadece okan

sadece okan

3. Keria

Keria

@LeornKayn banada sandıktan bişey çıkmıyor hep ashe skini :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

5. Qameqi oldum

1. Fumi

Fumi

Qameqi teq atar djdkhfjf

2. LeornKayn

LeornKayn

acı seni şey filan yapar.:crying:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.