Jump to content

Emaskar

Üyeler
  • İçerik sayısı

8
  • Son ziyareti

Emaskar üyemizin başarıları

1. Emaskar

Kuroshitsuji: Book of Circus’un Detayları

2.sezonda Sebastian Ciel sonsuza kadar bağlı kalmıştı. Acaba 3.sezonda neler olacak çok merak ediyorum. Sebastian seni çok seviyorum. :) :)
  2. Emaskar

Kuroshitsuji Açılış Parçası Duyuruldu

SID yine güzel bir performans bekliyorum. Zira animenin açılış müziği çok güzeldi. Animeye yakışır bir müzikti. 3.sezon açılış müziğide güzel olacak inanıyorum. Bir an önce gelse bari sabırsızlanmaya başladım. :) :)
  3. Emaskar

Kuroko no Basuke Reklamı

Artık gelsin Kuroko No Basket Animesi sabırsızlıkla bekliyorum artık dayanamıyorum çok özledim Kagami'yi, Kuroko'yu diğer oyuncuları.
  4. Emaskar

Kuroko no Basket 2. Sezonun Kesin Tarihi

Ekim'e daha çok var ya nasıl geçecek günler bittiğinden beri bu animeyi bekliyorum. Bleach'i severek izliyordum o da bitti. Birçok izlediğim animeler bitti. İnşallah Ekim ayında kesin gelir Kuroko No Basket çok özledim. Aomine Daiki, Tetsuya Kuroko, Kagami Taiga çok özledim :D
  5. Hayat bir oyun sadece bu oyunu doğru oynamak önemli yanlış bir stratejide bu oyunu kaybedersin ama doğru bir stratejiyle bu oyunu kazanırsın. Nasıl oynayacağını bil yeter...

6. Emaskar

2013 Kış Sezonunda Yayımlanacak Animeler

Süper Kuroko no Basket geri dönüyor ve Code:Breakers devam ediyor
  7. Emaskar

Bleach' ın en karizma karakteri kim ?

Tabi ki de KUROSAKI ICHIGO
  8. Ben Uragiri wa Boku no Namae o Shitte Iru içinde olmak isterdim
  9. Emaskar

Gerçek olmasını istediğiniz karakterler..

Sevgili olarak Luka Crosszeria Arkadaş olarak Tsukumo Murasame,Hotsuma Renjou Abim olarak Shuusei Usui
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.