Jump to content

Michi

Kayıtlı Üye
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

About Michi

 • Rank
  Level 1

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Kadın

Recent Profile Visitors

866 profile views
 1. Hayatta olmazsa olmaz diyebilceğim bir sürü şey sıralayabilirim fakat enlerimi soracak olursanız, cevabın müzik, kitap, kahve ve doğa olurdu :) Müzik hayatımda bu kadar önemli bir yere sahip. Müzik üzüldüğünde, sevindiğinde, dinlenmek istediğinde vs vs her duyguna eşlik edebiliyor :)
 2. Asosyalliğin bir tane bile olumlu bir yanı olduğunu düşünmüyorum. Bir kere sosyal olmak ve asosyal olmak ne demek onu doğru anlıyor muyuz. Edebiyat vs. de bile sosyallik gerekir kardeşim. Bir kitabın sayfalarına dokunmak ve yeni bir yazarla tanışmak dahi bence bir sosyalliktir. Ben asosyallikten tamamen insanlarla ve çevreyle iletişimini kesmiş ve zamanını çürüten insan modeli anlıyorum. Bir kere insan sosyal varlıktır ve insanların bir birlerine ihtiyacı vardır. Küreselleşmenin getirdiği teknoloji ve ileştişimsizliği insanları aptal yapan sürü psikolojisinden başka bir şey olarak görmüyorum.
 3. Belki aylarca izlemeyip, bir günde 15-20 bölüm izlediğim oluyor :P
 4. Çok fazla determinist olduğum için kullanmam cevabını vereceğim ama elime geçecek olsa kendimi tutabilir miyim bilmiyorum :D
 5. Öğrenciyim. Hep öğrenci olmak istiyorum. Biri çalışsada ömür boyu beni okutsa.. Çalışmaya hayır! :D
 6. Mo Yan'nın Değişim adlı kitabında; "Para her şey değildir, fakat parasız hiç birşey olmaz" sözü geçiyor. Bu sözü not almıştım ve bu söze çok fazla katılyıorum. Paraya hiç bir zaman ilgim olmadığı için yorumlarım pek objektif olmayacak belki. Ama insanların bir doyum noktası olmalı bence. İstekleri ihtiyaç çerçevesinde olmalı. Çünkü isteklerin ucu sınırı olmadığında, isteklerin bitmiyor ve hiç bir şekilde doyuma ulaşamayıp mutsuz olursun. Çok fazla Schopenhauer tarzı konuştum ama kesinlikle bunun böyle olduğunu düşünüyorum.
 7. Mesela Hellsing çok sevmiyorum çünkü konusu çok yavaş ilerliyor geliyor. Şuan tam açıklayamadım ama asdfsadsd :P Sword Art çok dikkatimi çekti ama :) Önerilerin için çok teşekkür ederim :)
 8. Merhaba arkadaşlarrr :3 Ben yeni animeleri pek takip edemedim ve anime önerisine ihtiyacım var :) Sevdiğim animeler; Nana, Death Note, Naruto, Elfen Lied, Code Geass... Toradora, Lovely Complex tarzı animeler de sevmediğim tarz animeler. Ayrıca genellikle çoğu ecchi animeleride sevmiyorum. Şimdiden tişküridirimmm
 9. Totoro'nun gerçek olduğunu düşünsenize
 10. Anime öneri bölümü nerede, ben bulamamak O.o

 11. İzlemeye ilk okul yıllarında kuzenimin önerisi ile başladım. Üniversite bitiyor... Ben hala izliyorum :D Neden izliyorum kısmına gelirsek; anime İzlemekten oldukça keyif alıyorum :)
 12. İster istemez Nana diyorum ben :/ Ama Death Note ile başlatmak daha sağlıklı olsa gerek :D
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.