Jump to content

Dareyn

Üyeler
  • İçerik sayısı

5
  • Son ziyareti

Dareyn üyemizin başarıları

1. Dareyn

( 13 / 13 ) Ajin 2nd Season

Teşekkürler ilk sezonun üstüne konulmuş harika bir ikinci sezon
  2. Dareyn

( 12 / 12 ) Donten ni Warau

Teşekkürler
  3. Dareyn

''Tekrar Tekrar İzleyebilirim!'' dediğiniz Animeler

Bazı animeler var ki unutup baştan izlemek istiyorum. O heyecan o aksiyon, komedi aşk, dram baştan yaşamak istiyorum ama olmuyor. Buna rağmen tekrar izleyebileceğim seriler ; Kyoukai no Kanata Kara no Kyoukai Shigatsu wa Kimi no Uso Code Geass Steis Gate Jormungand Ajin ( Çizimleri Dolayısıyla hakkını alamayan bir seri olsa da bayılıyorum. Bazı sahnelerini güncel izlerken bile tekrar tekrar izledim :D ) Slam Dunk (Cidden sağlam komedidir izlemeyenlere burdan tavsiyem ) Film olarakta Howl's Moving Castle
  4. Dareyn

Fate Serisine Başlangıç Rehberi

Öncelikle eline emeğine sağlık. Uzun süredir şu başlama sırası yüzünden bir türlü başlayamadığım bir Animeydi. Hiç izlemedim bu güne kadar çok şükür spoiler yememeyi de başardım :D O yüzden izlem sırasından emin olmadan başlamak istemediğim bir seriydi. Nedendir bilmem çok kaliteli olduğunu düşünüyorum. Hele şuan Kara no Kyoukai'yi izlerken Type-Moon ve Unfotable'ın ne kadar kaliteli iş yaptığını gördüm. Hikayenin işleyişi, arka plan, müzikler, efektler her şey ile çok beğendim. Bununda vesilesi ile bir an evvel Fate serisini izlemek istiyorum. Yukarıda yazmış olduğun sıralamaya göre izlemeyi düşünüoyum ancak şuan HF Filmleri sitede mevcut görümüyor sanırım çıkış tarihi 2017 olacakmış. Bu durumda ne yapmalıyım ? HF atlayıp sıralamaya göre devam etsem olur mu ?
  5. Handa-kun Amaama to Inazuma Orange ReLİFE Bunları listede gormek beni gerçekten çok memnun etti Orange ReLİFE manga olarakta çok başarılıydılar
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.