Jump to content
Türk Anime TV Forum

xSerhat

Üyeler
 • Mesaj sayısı

  140
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

 • Başarı

  2

xSerhat kullanıcısının paylaşımları

 1. ''Benim adım Mustafa Kemal'dir. Ben ne diktatörüm, ne macera peşinde koşarım, ne de mağlubiyeti kabul eden bir kimseyim. Ben, yalnız milletimi düşünür, onun için yaşarım. Benim ve milletimin hakkı olan şeyi alırım. Alamayacağım bir şey yoktur.'' - Mustafa Kemal ATATÜRK 

  1881-193∞

  Spoiler

  V9535q.jpg

   

 2. xSerhat

  Ben Ayhan

  Ben de memnun oldum.
 3. xSerhat

  Ben Ayhan

  Hoş geldin. Benim adım da Serhat, memleketim Tunceli.
 4. xSerhat

  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı !!!

  Cumhuriyet, yeni ve sağlam esaslarıyla, Türk milletini emin ve sağlam bir istikbâl yoluna koyduğu kadar, asıl fikirlerde ve ruhlarda yarattığı güvenlik itibariyle, büsbütün yeni bir hayatın müjdecisi olmuştur. 1936 (Atatürk'ün S.D. I, S. 372) 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun.
 5. xSerhat

  Koleksiyonunuz var mı?

  Çizgi roman koleksiyonu da yapıyorum ama birkaç aydır ilgilenmiyorum, ara verdim.
 6. Türk Kendo Milli takımında olan hocam da Barakamon izlemiş. 😄

 7. xSerhat

  ( 12 / 12 ) Kyoto Teramachi Sanjou no Holmes

  Yeni bölümler için teşekkürler. Elinize sağlık
 8. xSerhat

  (12 / 12 ) Shingeki no Kyojin Season 3

  Yeni bölüm için teşekkürler
 9. xSerhat

  İçimden Geçeni Söylesem Kesin Linç Edilirim!!

  Danganronpa demek istiyorum ancak nefret ettiğimden falan değil ama oyunlara baktığım zaman animenin o muhteşemliği veremediğini düşünüyorum. Hem çoğu izleyicinin kafasını da karıştırdılar kopukluklar yüzünden. Bu sebepler yüzünden ben de kötü bir izlenim bıraktı, bu yüzden çok hoşuma gitmedi diyebilirim. Danganronpa için daha anime gelmeyecek dediler. Danganronpa V3: Killing Harmony animeye uyarlansa harika olurdu. Rantaro'yu görmeyi çok isterim
 10. xSerhat

  Türk Kanallarında Yayınlanan Animeler

  Diğerleriyle ilgili anılarımı hatırlarım da nedense Yu-Gi-Oh ile ilgili her şey hafızamdan silinmiş gibi ama izlediğimi hatırlıyorum, bizimkiler de hatırlıyor.
 11. xSerhat

  ( 23 / 23 ) Steins;Gate 0

  Yeni bölüm için teşekkürler
 12. xSerhat

  ( 13 / 13 ) Yami Shibai 6

  Teşekkürler
 13. xSerhat

  Zoro mu? İtachi mi?

  Zoro, Itachi'nin göz tekniklerine karşı koyamaz ama karakterleri kıyaslarken güçlerini pek önemsemem. Zoro'yu çok severim. Itachi'den daha karizmatik ve havalı ama Itachi beni daha çok etkilemişti ve merak uyandırmıştı. O yüzden biraz Objektif davranarak Itachi diyeceğim
 14. xSerhat

  Sosyal alemde hangi animeci kişiler ilginizi çekiyor

  Animiya dışında Fantastik Ceo'yu takip ediyorum. Black Clover ve One Piece ile ilgili çektiği bölüm inceleme videolarını izliyorum bazen. Onun dışında takip ettiğim yok. İnstagramda da birkaç takip ettiğim kişi var sadece.
 15. xSerhat

  ( 57 / ?? ) Black Clover (TV)

  İyi bayramlar. Yeni bölüm için teşekkürler. Bir an önce eve gitsem keşke 😄
 16. xSerhat

  NEDEN FORUMDA TAKILIRIZ

  Geçmiş konulardaki iletilere bakıldığında ne kadar aktif olduğu belli, ben takıldığım forumların daha çok eski görünüşünü, temasını merak ettiğimden geçmiş hâline bakarım. Hem aynı şeyle forumların eski aktifliği de gözükmüş oluyor. Ben üye olmadan 3 sene önce falan bir kere denk gelmiştim aslında ama o zamanlar biraz küçüktüm ve çekinmiştim, üye olmak istememiştim. Daha önce hiçbir forum sitesine de üye olmamıştım, gelir gelmez bilmediğim için ban yerdim. Hm örneğin deli gibi flood falan yapar ve bazı kuralları bilmeden hareket edebilirdim, bu yüzden direk şutlanabilirdim ama asla kimseye saygısızlık da yapmazdım ondan eminim. Sonra zaman geçti, tekrardan forumu görüp üye oldum. O zamanlar da derslerimle ilgilendiğim için animeye izlemeye pek vakit bulamadım, o sebeple buraya da girmedim. Bu yaz biraz vaktim vardı girmeye başladım.
 17. xSerhat

  İsminizin Japonca karşılığı :)

  Arikushirikachi Shikutomitukushi 😄
 18. xSerhat

  (12 / 12 ) Shingeki no Kyojin Season 3

  Yeni bölüm için teşekkürler. Elinize sağlık
 19. xSerhat

  ( 23 / 23 ) Steins;Gate 0

  Teşekkürler. Elinize sağlık.
 20. xSerhat

  Hayatta yapmayı sevdiğiniz 5 şey.

  1. Kuzenim ve arkadaşlarımla yeni maceralar yaşamak. 😄 2. Kitap, manga ve çizgi roman okumak; yabancı dizi, anime ve çizgi film izlemek. Bunlar benim için ayrılmaz olduğundan tek maddede yazıyorum. 😎 3. Müzik dinlemek, ve de yatarken doğa sesleri dinleyerek uykuya dalmak. Yazın yatarken pek iyi olmuyor, o yüzden yazın pek yapmam ama kışın çok rahatlatıcı oluyor. 4. Gezmek. Doğayla baş başa kalmayı da severim. 5. Nostalji yapmayı severim. Liste uzar gider, çok şey var.😄 Bunlar beni eğlendiren ve mutlu eden şeyler. Resim çizme yeteneğim de var, ancak zamanla hiç ilgim kalmadı. O yüzden onu eklemedim.
 21. xSerhat

  Masaüstü Resimleriniz?

  Bu da kilit ekranım. Kafayı Rantaro Amamiyle bozdum
 22. xSerhat

  ( 47 / 124 ) Yawara!

  Yeni bölümler için teşekkürler
×