Jump to content
Türk Anime TV Forum

xSerhat

Üyeler
    137
  • Son ziyareti

• Başarı

2

xSerhat kullanıcısının son zaferi 5 Eylül

xSerhat en beğenilen içeriğe sahiptir

5 takipçi

xSerhat hakkında

• Derece
    Level 1
  • Doğum tarihi 08-02-2001

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Kitap, manga ve çizgi roman okumak; yabancı dizi, anime ve çizgi film izlemek.

Son profil ziyaretçileri

8.075 kez ziyaret edildi
  1. xSerhat

Koleksiyonunuz var mı?

Çizgi roman koleksiyonu da yapıyorum ama birkaç aydır ilgilenmiyorum, ara verdim.
  2. Türk Kendo Milli takımında olan hocam da Barakamon izlemiş. 😄

3. xSerhat

( 12 / 12 ) Kyoto Teramachi Sanjou no Holmes

Yeni bölümler için teşekkürler. Elinize sağlık
  4. xSerhat

(12 / 12 ) Shingeki no Kyojin Season 3

Yeni bölüm için teşekkürler
  5. xSerhat

İçimden Geçeni Söylesem Kesin Linç Edilirim!!

Danganronpa demek istiyorum ancak nefret ettiğimden falan değil ama oyunlara baktığım zaman animenin o muhteşemliği veremediğini düşünüyorum. Hem çoğu izleyicinin kafasını da karıştırdılar kopukluklar yüzünden. Bu sebepler yüzünden ben de kötü bir izlenim bıraktı, bu yüzden çok hoşuma gitmedi diyebilirim. Danganronpa için daha anime gelmeyecek dediler. Danganronpa V3: Killing Harmony animeye uyarlansa harika olurdu. Rantaro'yu görmeyi çok isterim
  6. xSerhat

Türk Kanallarında Yayınlanan Animeler

Diğerleriyle ilgili anılarımı hatırlarım da nedense Yu-Gi-Oh ile ilgili her şey hafızamdan silinmiş gibi ama izlediğimi hatırlıyorum, bizimkiler de hatırlıyor.
  7. xSerhat

( 23 / 23 ) Steins;Gate 0

Yeni bölüm için teşekkürler
  8. xSerhat

( 13 / 13 ) Yami Shibai 6

Teşekkürler
  9. xSerhat

Zoro mu? İtachi mi?

Zoro, Itachi'nin göz tekniklerine karşı koyamaz ama karakterleri kıyaslarken güçlerini pek önemsemem. Zoro'yu çok severim. Itachi'den daha karizmatik ve havalı ama Itachi beni daha çok etkilemişti ve merak uyandırmıştı. O yüzden biraz Objektif davranarak Itachi diyeceğim
  10. xSerhat

Sosyal alemde hangi animeci kişiler ilginizi çekiyor

Animiya dışında Fantastik Ceo'yu takip ediyorum. Black Clover ve One Piece ile ilgili çektiği bölüm inceleme videolarını izliyorum bazen. Onun dışında takip ettiğim yok. İnstagramda da birkaç takip ettiğim kişi var sadece.
  11. xSerhat

( 53 / ?? ) Black Clover (TV)

İyi bayramlar. Yeni bölüm için teşekkürler. Bir an önce eve gitsem keşke
  12. xSerhat

NEDEN FORUMDA TAKILIRIZ

Geçmiş konulardaki iletilere bakıldığında ne kadar aktif olduğu belli, ben takıldığım forumların daha çok eski görünüşünü, temasını merak ettiğimden geçmiş hâline bakarım. Hem aynı şeyle forumların eski aktifliği de gözükmüş oluyor. Ben üye olmadan 3 sene önce falan bir kere denk gelmiştim aslında ama o zamanlar biraz küçüktüm ve çekinmiştim, üye olmak istememiştim. Daha önce hiçbir forum sitesine de üye olmamıştım, gelir gelmez bilmediğim için ban yerdim. Hm örneğin deli gibi flood falan yapar ve bazı kuralları bilmeden hareket edebilirdim, bu yüzden direk şutlanabilirdim ama asla kimseye saygısızlık da yapmazdım ondan eminim. Sonra zaman geçti, tekrardan forumu görüp üye oldum. O zamanlar da derslerimle ilgilendiğim için animeye izlemeye pek vakit bulamadım, o sebeple buraya da girmedim. Bu yaz biraz vaktim vardı girmeye başladım.
  13. xSerhat

İsminizin Japonca karşılığı :)

Arikushirikachi Shikutomitukushi