Jump to content

Zeraora

Kayıtlı Üye
  • Content Count

142
  • Last visited

• Days Won

2

Reputation Activity

1. Beğen
    Zeraora got a reaction from Gallardo for a status update, Japon Mitolojisine merakı olanlara bunu öneririm   
    Japon Mitolojisine merakı olanlara bunu öneririm

2. Beğen
    Zeraora got a reaction from Perfectum for a status update, Japon Mitolojisine merakı olanlara bunu öneririm   
    Japon Mitolojisine merakı olanlara bunu öneririm

3. Beğen
    Zeraora reacted to zamankatili for a status update, -Yukarı tırmanmadan göremezsin. -Tırmanmadan bilemezsin. -Denemezsen göremezsin. -İyi   
    -Yukarı tırmanmadan göremezsin.
    -Tırmanmadan bilemezsin.
    -Denemezsen göremezsin.
    -İyiyim iyiyim sadece basamadım.
    -Sonunda.
    -Sıra sende. sensei
    -Duvara tırmanmazsan bir şey göremezsin.

4. Beğen
    Zeraora reacted to UnderminE for a status update, 3 Şubat   
    3 Şubat
  5. Beğen
    Zeraora got a reaction from Nones for a status update, ''Benim adım Mustafa Kemal'dir. Ben ne diktatörüm, ne macera peşinde koşarım, ne de m   
    ''Benim adım Mustafa Kemal'dir. Ben ne diktatörüm, ne macera peşinde koşarım, ne de mağlubiyeti kabul eden bir kimseyim. Ben, yalnız milletimi düşünür, onun için yaşarım. Benim ve milletimin hakkı olan şeyi alırım. Alamayacağım bir şey yoktur.'' - Mustafa Kemal ATATÜRK 
    1881-193∞

6. Beğen
    Zeraora reacted to Nones for a status update,   
  7. Beğen
    Zeraora reacted to Nyoteida for a status update, "Kurşun kalem gibiyiz hepimiz, acılarımız bizim kalem açacağımız. Yaşadığımız zorlukl   
    "Kurşun kalem gibiyiz hepimiz, acılarımız bizim kalem açacağımız. Yaşadığımız zorluklar kişiliğimizin biçimlenmesine yardımcı olur."
  8. Beğen
    Zeraora reacted to Nones for a status update, Yarın sabah bir aksilik olmazsa 2 hafta kadar aile gezisine çıkıyoruz. Shingeki no Ky   
    Yarın sabah bir aksilik olmazsa 2 hafta kadar aile gezisine çıkıyoruz. Shingeki no Kyojin ve Black Clover güncel projelerim 2 bölüm kadar aksayacaktır. Taçe/Nones olarak bekleyenlere açıklamayı borç bilirim. 
  9. Beğen
    Zeraora got a reaction from YuujiSama for a status update, Forumun eski halini merak etmiştim. Demek eskiden böyle görünüyormuş. Daha fazla geri   
    Forumun eski halini merak etmiştim. Demek eskiden böyle görünüyormuş. Daha fazla geriye gittiğimde resimler açılmadı.

10. Beğen
    Zeraora got a reaction from Gallardo for a status update, Forumun eski halini merak etmiştim. Demek eskiden böyle görünüyormuş. Daha fazla geri   
    Forumun eski halini merak etmiştim. Demek eskiden böyle görünüyormuş. Daha fazla geriye gittiğimde resimler açılmadı.

11. Beğen
    Zeraora got a reaction from Barış D. Baryshx for a status update, Forumun eski halini merak etmiştim. Demek eskiden böyle görünüyormuş. Daha fazla geri   

12. Beğen
    Zeraora reacted to AstralTrinity for a status update, Hafif bir tebessüm!   
    Hafif bir tebessüm!

13. Beğen
    Zeraora got a reaction from AstralTrinity for a status update, Şehirler arası otobüs yolculuklarını hiç sevmiyorum. Bir an önce eve gidip anime izle   
    Şehirler arası otobüs yolculuklarını hiç sevmiyorum. Bir an önce eve gidip anime izlemek istiyorum. ?
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.