Jump to content

Gallardo

Üyeler
  • İçerik sayısı

1000
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

47

Gallardo kullanıcısının paylaşımları

1. Michiko Malandro'nun seiyuusu aktris Yoko Maki'den Makima cosplay

2. Kısa saçın yakıştığı her kadına uzun saç da yakışır ama uzun saçın yakıştığı her kadına kısa saç yakışmaz.

3. İzlerken sinir bozucu, kulağınızı tırmalayan, yeter artık lanet olsun dediğiniz replikler var mı? Varsa hangileri? "Goburin Sureyya-san" (Goblin Slayer-san) diyerek başlangıcı yapıyorum.
  4. Gallardo

Animeler gerçek Olsa Sizde içinde Olsanız

-World's End Harem'de olsam hem sistemi lehime kullanır hem de sisteme karşı gelirdim. -İshuzoku Reviewers'da olsam ekibin bir parçası olurdum. -Redo of Healer'da olsam Keyaru'nun kankası olurdum. -Yahari'de olsam kulübün 4. üyesi olurdum kulüp aktivitelerini aksatır çatıda takılırdım Hikigaya ve Yukino'nun arasını yapar süreci hızlandırırdım. -One Piece'de olsam bir magazin programı yapardım ''Korsanların Gizemli Geçmişleri Hakkında Her Şey'' Oda ile işbirliği yapar bana istihbarat sağlamasını isterdim. -Fairy Tail'de de aynısını yapabilirim aslında, tabi ki bir Magnolia sakini olarak :) -Kokoro Connect'te olsam İori ve Taichi'nin arasını yapardım İnaba'ya da kendim yürürdüm. -İsekai Meikyuu de Harem wo'da olsam ending'de ki adamı bol bol ziyaret ederdim sempatik birine benziyor. -Mushishi'de olsam Tanyuu'ya bir sürü hikaye anlatırdım ve laneti kırmanın bir yolunu bulur ve en kısa sürede yolculuga çıkmak istediği kişiyle buluşmasını sağlardım. -Casshern Sins'de olsaydım insan silahşör olur kötü robotları avlardım ve Casshern ile iki tek atardım. -Tate no Yuusha'da Naofumi'ye Keyaru'nun yeteneğini öğretir sonra bi 5 kiloluk çekirdek alır gidişatı seyreylerdim. -Gintama'da olsam hem gizli polis hem gizli devrimci olurdum sıkı bir Jump takipçisi ve Yorozuya müdavimi olurdum Gintoki ile Hunger x Hunger ne zaman çıkacak deyip Naruto'yu kötülerdik. -Tokyo Revengers'da olsam Takemichi ile el sıkışır taa Shinichiro zamanına gönderirdim. -Ousama Ranking'de olsam dünyayı dolaşan bir gezgin olup Boji'ye rehberlik ederdim.
  5. Mangasını okuyup çoktan kafamda sesini tayin ettiğim karakterlerin anime sesini duyunca kendimi bir rüyadan uyanmış gibi hissediyorum.

1. Gallardo

Gallardo

Evet Yor'un sesi biraz fazla soft kaçmış, mesela Yoko Hikasa çok daha uygun bir seçim olurdu. Ama Anya'nın sesi tam uymuş :)

6. Gallardo

Özlü Sözler

İki insan birbirini en çok ayrılmak üzereyken tanır. (Dostoyevski)
  7. Müzik dinlerken aniden düşüncelerden uyandıran o melodi.

8. Şu adamın ana karakter olduğu Rurouni Kenshin Tsuioku-hen ciddiyetinde bir anime olursa o zaman Demon Slayer çılgınlığına ben de katılabilirim.

09d255143a696ae2ea0a957bd121474891dfe9c1

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Gallardo

Gallardo

Yapsınlar, günde 1er sezon izleyip güncele gelirim :D

3. Perfectum

Perfectum

Bu hangi animeye ait bir karakter bilmiyorum ama bana Naruto'dan Gaara'yı anımsattı :D

4. Gallardo

Gallardo

Demon Slayer :) diğer adıyla Kimetsu no Yaiba. Az gözüken güçlü karakter tiplemesi.

9. 99 versiyonu çok daha iyidir ortak işlenen kısımlarda tokat manyağı yapar eğer 2011'in işlediği tüm kısımlar 99 stiliyle ele alınsaydı çok daha farklı bir anime izlemiş olabilirdik. 99 versiyonu zamanın imkanları ile çok daha profesyonel bir işlenişe sahiptir. Ama bunlar herkesin görebileceği farklar değil ve 2011 versiyonunun daha fazla izleyiciye hitap edeceği de bir gerçek çünkü daha yeni. Birkaç sahneyle kıyaslayalım:
  10. Ovv Yee Solo Leveling 2023 anime veee A1-Pictures!

1. Enbiya

Enbiya

Olm A1 pictures+Sawano Hiroyuki+Crunchyroll kombosu mükemmel bir şey ya 

2. Gallardo

Gallardo

Jin-Woo'nun çizimler de Shinei Nouzen'i çağrıştırıyor :)

11. Eğlencesine kullandığım bir formülle Myanimelist manga puanları:

Berserk: 9,61

Steel Ball Run: 9,53

Tian Guan Ci Fu: 9,44

Vagabond: 9,41

Mo Dao Zu Shi: 9,33

Monster: 9,32

Vinland Saga: 9,30

Grand Blue: 9,29

One Piece: 9,25

Slam Dunk: 9,22

Fullmetal Alchemist: 9,22

Mikkakan no Koufuku: 9,21

Youkoso Jitsuryoku 2nd Year: 9,20

Monogatari First Season: 9,18

Kingdom: 9,17

86 Eighty Six: 9,14

Kaguya-sama wa Kokurasetai: 9,13

Real: 9,09

Houseki no Kuni: 9,06

Monogatari Second Season: 9,05

Oyasumi Punpun: 9,04

20th Century Boys: 9,03

Youkoso Jitsuryoku: 9,01

Sangatsu no Lion: 9,00

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Gallardo

Gallardo

Gerçek puanı da 9,04. Prison School'un Gintama'ya evrilmiş versiyonu diyebilirim. Gintama kadar güldürebilen bir seri.

Rica ederim :) 

3. Pseudohomophylus
    4. Gallardo
  12. K-POP ile içli dışlı EXO hayranı bir arkadaş bana 7:34'de şarkıya girenin kim olduğunu söyleyebilir mi?

1. Beytize

Beytize

Chanyeol imiş :relax2-onion-head-emoticon:

2. Gallardo

Gallardo

Sankyu :)

13. One Piece Yamato'da tam olarak hayal ettiğim ses

1. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

Çizimler maskülen seslendirmeler efemine

Erkek sanmıştım başta karakterleri :embarrassed2-onion-head-emoticon:

2. Gallardo

Gallardo

Evet çizimler erkeksi geniş omuzlar üçgen vücut :D Sarışın kızın seslendirmesi feminen ama yeşil elbiseli o kadar da değil. Hayli dominant bir seslendirme tarzı. Yamato'nun tomboy kişiliğine de tam uyar :) 

14. Trigun yeni bir anime uyarlaması alacakmış. Güzel haberler birbiri ardına geliyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.