Jump to content
  • Create New...

Gallardo

Kayıtlı Üye
  • Content Count

912
  • Last visited

• Days Won

34

Everything posted by Gallardo

1. Belki de bu dünyanın denizi başka bir dünyanın gökyüzüdür. Belki de bu dünyanın gökyüzü başka bir dünyanın denizidir.  Deniz üstüne deniz, gökyüzü üstüne gökyüzü, dünya içinde dünya. Grand Blue 65. Sakasama no Patema. Gökyüzünde uçan balıklar olsaydı ilginç olurdu. Evettt. Belki de bu dünyanın kuşları başka bir dünyanın balıklarıdır. Belki de bu dünyanın balıkları başka bir dünyanın kuşlarıdır. Gecenin parçalı bulutlu parlak gökyüzüne daldığın anda yerçekimi bir anda tersine dönse ne yapabilirsin ki. Ama ben sadece gökyüzünde balıkları da görmek istiyorum. Ayışığı onların pullarına vursun istiyorum. Bir anligina gözüküp kaybolan pırıltı kümeleri.

2. Bu gece Ay'ın etrafında gökyüzünün yarısını saran kocaman bir halka var :)

1. Show previous comments  7 more
    2. pegasusejder

pegasusejder

@Gallardo bizim burası da kapalı. :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

3. Perfectum

Perfectum

Bizim bura da yağışlı. Neyse şansımız yokmuş :D

4. pegasusejder

pegasusejder

@Perfectum

Sustu bu gece karardı yine ay

Kaldı geriye cevapsız sorular...

3. Kısa saçlı kadın karakter çekiciliği diye bir şey sanırım var :)

Spoiler

38863.jpg141825.jpg112861.jpg168011.jpg347856.jpg266705.jpg256639.jpg327577.jpg405298.jpg

1. Show previous comments  18 more
    2. Gallardo

Gallardo

@PseudohomophylusBu sefer de çıkmazsa şansına küs :) 

Spoiler

121022.jpg

Cowboy-Bebop-Gren-2.jpg

sapphire-art-d.jpg

Verdiğin örnekler içinde söylediklerine en çok uyan sanıyorum Nana. Ama onun da uzun saçlı halini daha çok seviyorum :)

Spoiler

3. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

Teşekkür ederim bu sefer oldu :thank_you__onion_by_elcerbero:

Zaten sadece Nana'yı örnek verdim:ahaaah-onion-head-emoticon: diğerleri aklıma gelen kısa saçlı güzeller 

4. Leffwn
  4. Potemayo'yu araştırmadan yazmıştım çevirisi varmış. Let's Nupu Nupu: Koten Fansub kapandığı için yarıda kaldı. https://www.turkanime.net/anime/let-s-nupu-nupu https://myanimelist.net/anime/5132/Lets_Nupu_Nupu
  5. :))

Spoiler

1. Perfectum
    2. Pseudohomophylus
    3. Gallardo

Gallardo

İkisi (genel olarak) seinenin farklı uçlarında seriler. Bana da hoş bir sürpriz olmuştu :)

6. Diziyi izlemedim ama güzel sahne yapmışlar :)

Spoiler

1. HolySpirit

HolySpirit

ahh doctor who ya daha ne sahneler var varyaa :D hemenn başlamalısın çok şey kaçırıyorsun bak uzun soluklu hem doya doya izlersin

2. Gallardo

Gallardo

İzlemeyi düşündüğüm bir dizi. Sanıyorum Steins Gate ile de benzerlikleri varmış :)

3. HolySpirit

HolySpirit

yaniii çokda değil de andırıyor olabilir :D bence

7. Şöyle bir olay var, Zero izlersen Stay Night spoilerı yersin, Stay Night izlersen de Zero spoilerı yersin. Fate serilerine hiç girmediysen Zero'dan başlamanı öneririm Zero en iyi Fate serisi. Şahsen illa spoiler yiyeceksem Stay Night'tan yemeyi ve Zero'yu maksimum seyir zevkiyle izlemeyi tercih ederim.
  8. Sebastian Moran (Yuukoku no Moriarty) & Tomomi Masaoka (Psycho-Pass): Biri gençlik, öbürü yaşlılık hali :) William James Moriarty (Yuukoku no Moriarty) & Makishima Shougo (Psycho-Pass): Görsellikten fazlası bir benzerlik :) Mugen (Samurai Champloo) & Fudou Akira (Devilman Crybaby)
  9. @PseudohomophylusBenim son paylaştığım parçadaki kadın da Sena Şener'miş şimdi fark ettim :D
  10. @PseudohomophylusLez olduğunu bilmiyordum. Üzerinden uzun zaman geçince unutmuşum herhalde :D @Pika-samaShoyo Hinata
  11. @Pseudohomophylus Ben onu başka parça zannettim :D (alttaki yazıyı görmemişim). Bu da fena değilmiş :)
  12. Bu gece anime izleme planımı sekteye uğratan 2 parça forumdaşlarıma gelsin.

Spoiler

Spoiler

13. Ağlamak bir şeyi çözmeyecek.

Bağırmak bir şeyi çözmeyecek.

Kırıp dökmek bir şeyi çözmeyecek.

Sadece kabul et ve aksiyon al.

1. Show previous comments  1 more
    2. Gallardo

Gallardo

Tabi bu demek değil ki ağlama, üzülme veya kırıp dökme. Bunlar birer dinlenme noktası, sonrasında bir şeyler yapman gerek.

@Pseudohomophylus Bence bir cevap bulabilirsin. Ganbare!

3. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

Chanto ganbatte tsuzukemasu sensei :admire-onion-head-emoticon:

4. Gallardo

Gallardo

İşte aradığım ruh:good-job-onion-head-emoticon:

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.