Jump to content

Gallardo

Kayıtlı Üye
  • Content Count

931
  • Last visited

• Days Won

34

Everything posted by Gallardo

1. Sektördeki en havalı kadın seslerden bir tanesi.

Spoiler

Spoiler

2. Fruits Basket güncellemesi: Hatori Sohma x Shiraki Mayuko Hatsuharu Sohma x İsuzu Sohma Yuki Sohma x Kuragi Machi Kyo Sohma x Honda Tohru
  3. Patlayan mısır tanelerinin de hiçbiri birbirine benzemiyor.

4. Akame ga Kill: A.K.A. Megakill Made in Abyss: Çukur
    1. Show previous comments  4 more
    2. Gallardo

Gallardo

@pegasusejderMasumum ben :D @AmygirlAnimede mantık arıyorsun sen de :D Hijikata da 27-29. Wiki'de güncellemişler.

Spoiler

https://gintama.fandom.com/wiki/Sakata_Gintoki 

https://gintama.fandom.com/wiki/Hijikata_Toushirou

Tsukuyo da 23+

https://gintama.fandom.com/wiki/Tsukuyo

Katsura, Takasugi, Sakamoto 20lerin sonları demişler de muhtemelen onlar da aynı.

3. Amygirl

Amygirl

İnanmıyom banane :tuzkistrokeplz:

4. pegasusejder

pegasusejder

@Amygirl mühim olan sayılar değil abla nasıl gösterdiğin, konuşmaların böyle üniversiteli genç kız gibi. :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

@Gallardo beni ikna ettin masum olduğuna. :D 

5. https://www.turkanime.net/anime/cross-game Bölümler yok.
  6. <3

Spoiler

7. Firefly'ı duyunca bu kadar heyecanlanan birini görmek beni de şaşırttı :D Olabilir :) Firefly favori dizim gerçi daha bitirmedim uzun aralıklarla izliyorum. Karakterlerin coolluğu ve mizahı aradığım tarzda. Fox daha fazla bütçe ayırsaydı, bölümleri saçma sapan bir sırayla yayınlamasaydı ve ilk sezondan diziyi yayından kaldırmasaydı nasıl bir noktaya evrilirdi merak konusu. Cowboy Bebop animelerde ne ise Firefly da dizilerde benim için o. Hatta yabancı dizi geçmişimin az olması sebebiyle Firefly'ın zirvedeki yeri daha net. Onu geçecek bir dizi de sanıyorum kolay kolay çıkmaz :) Haz
  8. Öylesine izlediğim anime başyapıt çıkmıştır.

Spoiler

1. Show previous comments  6 more
    2. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

Gidişatı paralel deyince ben de spesifik bir animeden bahsettiğini düşündüm. 

Horimiya'nın mangası güzeldi:thank_you__onion_by_elcerbero:.

Okuduktan sonra içimden keşke animesi çıksa dediğim shoujo klasiklerindendi çıkmasına sevindim ama yakın zamanda animesini izleyebileceğimi sanmıyorum  şimdilik onu da listeye ekleyeyim:studing_is_boring__onion_by_elcerbero:

3. Gallardo

Gallardo

Animenin ilk bölümü gayet iyiydi. Devamına daha bakmadım. Beni hemen hemen Gekkan Shoujo Nozaki-kun kadar eğlendirdi.

4. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

İçine etmedikleri sürece beğenirim diye düşünüyorum :wow1-onion-head-emoticon:

Ben kaçtım iyi geceler 🖐️

Spoiler

9. Güzel bir konu. Öneri içeriğine katılırım katılmam, ama ''One Piece, Naruto, Bleach...'' gibi bilindik serilere eleştirel bir yaklaşım yapman ve farklı önerile sunman güzel olmuş. Eskiden Türkanime chatinde biri yazardı ''animelere başlamak istiyorum - animelerde yeniyim öneriniz nedir'' ve genel ilk cevap ''Naruto izle'' bu olaya bir 8-10 defa şahit oldum bir yerden sonra komedi gelmeye başladı. Öneriler kişiden kişiye değişebilir ve başlangıç için önerilebilecek animelerin pek ucu bucağı da yok. Gerçek hayattan animelere geçişi kolaylaştıracak, fazla animevari olmayan (mesela Key anime
  10. Shingo Tamagawa'nın kendi başına 3 yıllık çalışmasıyla oluşturduğu 3 dakikalık animasyon filmi Puparia.

Spoiler

1. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

Çok fazla yüz göz ve kafatası kesiti görüyorum. :help-crazy-rabbit-emoticon:Kör oldum galiba.

Müzik rahatlatıcı ama çizimler tam tersi rahatsız edici ve garip. 

2. Gallardo

Gallardo

Bu da animasyonun arka planı :)

Spoiler

3. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

Gözlerin şaşkın olmasının bir sebebi varmış en azından

Animatör arkadaşı takdir ettim, cesur. Bu zamanda iyi cesaret hiçbir prodüksiyona bağlı olmadan içerik üretmek

Ama sanırım ne aktarmak istediğini tam olarak o da bilmiyor 1,5 yıllık bir çökkünlüğe bile düşmüş.

Sanatçıların ortak kaderi bu galiba.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.