Jump to content
Türk Anime TV Forum

Gallardo

Üyeler
    478
  • Son ziyareti

• Başarı

12

Gallardo kullanıcısının paylaşımları

1. Gallardo

( 20 / 25 ) Ookiku Furikabutte

Valla helal olsun Barcelona'nın altyapısı gibisiniz bölümler beşer beşer geliyor elinize sağlık takipteyim
  2. Gallardo

Çevrilmesini İstediğiniz Animeler

Yotsunoha https://myanimelist.net/anime/3011/Yotsunoha
  3. Shinichiro Watanabe yönetmenliğinde, drama-müzik-romantizm türünde yeni TV Serisi Carol & Tuesday Nisan 2019'da. https://myanimelist.net/anime/37435/Carol___Tuesday
  4. Birini özlemek onu görmediğiniz zamanın uzunluğunda değil, onunla birlikte yapmak istediğiniz şeylerin çokluğuyla ilgilidir.

5. 1983-2015 arası Japonya'da popüler karakterler

Spoiler

Sanırım sadece erkekleri kapsıyor

8zpn5a.jpg

6. Gallardo

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

Paros no Ken kalan son 2 cildini de okuyup tamamladım. Bolca shoujo klişesi olsa da eskilerin havasından mıdır suyundan mıdır bilmem zevkle okudum. Çizimler tabiki on numara. Berubara tarzı
  7. Gallardo

( 20 / 25 ) Ookiku Furikabutte

Konuyu görür görmez giriş yaptım şimdiden elinize sağlık Merak ettiğim bir seri. Puanlarına güvendiğim bir çin sitesinde 9,3 gibi güzel bir puanı vardı.
  8. Gallardo

Anime OST & Opening & Ending Öneri ve Paylaşım Platformu 2

İlk dinlediğimden bu yana bana tuhaf duygular hissettiren Uchuu Patrol Luluco ED1
  9. Gallardo

Japon Şarkıcı Önerileri

BUCK-TICK eski rock gruplarından 1984'te kurulmuş. Jun Seba. Nam-ı diğer Nujabes. 2010 yılında 36 yaşında aramızdan ayrılan çok özel bir isim. Kendisini nereden tanıyoruz? Samurai Champloo müziklerinden. Kalafina. Type Moon animelerinde parçalarına sıkça rastlayabileceğiniz müzik grubu. Kokia. Pek dinlemişliğim yok ama Chouwa oto With Reflection'a bayılırım. Nakamura Emi. Megalo Box endingini söyleyen enerjik ablamız. Angela Aki. Piyano çalarken elinden gelse dans edecek içi içine sığmayan sevimli ablamız. Blood+ ED3 ve Uchuu Kyoudai ED2 kendisinin imzasını taşır. The Blue Hearts. Punk Rock türünde yeni tanıştığım bir grup. Faaliyetleri 1995'ten son bulmuş. Sex Pistols'ü andırıyor. Solist abi de bildiğin Sid Vicious. Beğendim
  10. Gallardo

Henüz İzlemediğiniz bir Animeden Favori Karakteriniz?

Demiştim ama %3,12'lik ihtimal gerçekleşecek gibi. Animeyi yeni bitirdim. Henüz karakterlerin aklımda yer etme süreci devam etmekte. Ama şunu kesin söyleyebilirim ki; Zero Two artık o kadar ön plana çıkan bir karakter değil. Bunu geçersek: -Yuri on Ice - Altin Otabek: Zeynep ablanın imzasında gördüm. Diğer karakterlerden farklı bir havası var sanki. -Ballroom e Youkoso: Adını hatırlamıyorum ama kızıl saçlı kız.
  11. Gallardo

Bazı Anime Karakterlerinin Burçları :)

Burçdaşlarım. Aynı gün doğruklarımı en başa yazıyorum: -Sakuta Azusagawa (Seishun Buta Yarou): 10 Nisan - Koç -İzumo Kusanagi (K-Project): 10 Nisan - Koç -Kasuga Kusunoki (Kami nomu zo Shiru Sekai): 10 Nisan - Koç -Ryo Saeba (City Hunter): 26 Mart - Koç -Kaori Makimura (City Hunter): ? - Koç -Yang Wen-li (Ginga Eiyuu Densetsu): 4 Nisan - Koç -Ataru Moroboshi (Urusei Yatsura): 13 Nisan - Koç -Edward Newgate (One Piece): 6 Nisan - Koç -Kurz Weber (Full Metal Panic): 1 Nisan - Koç -Toudou Akira (Special A): 19 Nisan - Koç -Jinta Yadomi (Ano Hana): 16 Nisan - Koç -Asaoka Rena (Lingeries): 22 Mart - Koç -Sagara Misae (Clannad): 3 Nisan - Koç -Atsushi Ootani (Lovely Complex): 25 Mart - Koç -Matou Kariya (Fate Zero): 22 Mart - Koç -Sakura Kinomoto (Cardcaptor Sakura): 1 Nisan - Koç -Rei Hino (Sailor Moon): 17 Nisan - Koç -Masafumi Takeuchi (Bokura ga İta): 13 Nisan - Koç Bir diğer sevdiğim burç Aslan: -Walter von Schenkopp (Ginga Eiyuu Densetsu): 28 Temmuz - Aslan -Aslan Jade Callenreese (Banana Fish): 12 Ağustos - Aslan -Onizuka Eikichi (GTO): 3 Ağustos - Aslan -Faye Valentine (Cowboy Bebop): 14 Ağustos - Aslan -Hachiman Hikigaya (Yahari ore no..): 8 Ağustos - Aslan -Momo Belia Deviluke (To Love-ru): 8 Ağustos - Aslan -Akira E Ferrari (Aria the Animation): 29 Temmuz - Aslan -Shinta Fukuda (Bakuman): 27 Temmuz - Aslan -Layla Hamilton (Kaleido Star): 15 Ağustos - Aslan -Hattori Zenzou (Gintama): 22 Ağustos - Aslan -Kaga Rin (Usagi Drop): 4 Ağustos - Aslan -Kaoru Tanamachi (Amagami SS): 1 Ağustos - Aslan -Motoharu Yano (Bokura ga İta): 23 Temmuz - Aslan Yaylara bakmadım ama bu ikisinden epey favorim var Edit: Yorumlarda olanlar çıkarılmıştır.
  12. Gallardo

Bu animenin adı ne acaba ?

Benim de bazen sağ tıkla bulamadıklarım oluyordu. Öğrendiğim iyi oldu. Peki bunun manga versiyonu da var mı bildiğin?
  13. Gallardo

( 03 / 23 ) Kaze ga Tsuyoku Fuiteiru

Hiçbir karakter mükemmel değil ve bu olayı çok daha güzel kılıyor.
  14. Gallardo

En Karizmatik Sesler

Benim çok farklı alanlardan 3 örneğim olacak: 1 2 3
  15. Gallardo

İlk bölümünü üst üste 3 kere izlediğim doğrudur.
  16. Gallardo

Anime Dünyasındaki Karakterlerin Benzerlikleri

Mireille Bouqoet (Noir) & Octavia (Tears to Tiara) Gabriev Gourry (Slayers) & Kurz Weber (Full Metal Panic) Kanie Seiya (Amagi Brilliant Park) & Hosaka (Minami-ke) Jet Black (Cowboy Bebop) & Dr. Gel (Space Dandy) Sendoh Akira (Slam Dunk) & JP (Redline) Ryuuzaki Reika (Ace wo Nerae 2) & İchinomiya Fukiko (Oniisama-e) Fuse Kazuki (Jin Roh) & Guts (Berserk) Kon Futaba (Soredemo Machi wa Mawatteiru) & Yachi Hitoka (Haikyuu)
  17. Gallardo

Spor ve dram bir arada + nispeten eski bir manga + live action geçmişi var ki talep gören bir seriymiş. Muhtemelen slice of life yönü kuvvetli. Şimdiden ellerinize sağlık iyi çalışmalar
  18. Gallardo

Beğendiğiniz AMV'ler :)

Gundam Cowboy Bebop AD Police Bubblegum Crisis Space Dandy İnuyasha Gintama Saint Seiya Kimagure Orange Road Fushigi Yuugi Evangelion
  19. Gallardo

( 23 / 23 ) Steins;Gate 0

Teşekkürler. Bakalım bu sezon nasılmış ☺
  20. Şehirlerin en güzel vakitleri, sabah güneşinin doğuşuna şahit olduğunuz anlardır. Çok insanın sık karşılaşmadığı bir manzaradır bu. Güneşin batışına şehir halkının çoğu şahitlik yapar. Şehrin gecelerini çok insan görmüştür. Ama sabahları, daha güneş doğarken sokaklara dökülen çok azdır. O saatlerde sokaklarda dolaşan tek tük insan da işleri gereği mecburiyetten uyanıp homurdanarak sokaklara çıktığı için olsa gerek, aslında şehir ile sabahın mahmur kavuşmasına dikkat etmezler. Dolayısıyla, güneşin doğduğu saatler, şehirlerin en mahrem, en dokunulmamış, en özel anlarıdır. Sabahın kör vakti bir süper marketin kapısına dayanacak olursanız, karşınızda kapı duvar olacaktır. İçeride biri de olsa sonuç değişmez. Bir AVM’nin, mağazanın ya da restoranın kapısına dayanacak olursanız, karşılaşacağınız durum yine aynıdır. Ama sabahın bir kör vakti, bir fırının kapısına dayanırsanız, bütün şehir uyanmadan kalkmak zorunda olan bir fırıncı halinizden anlayarak kapıyı açar ve daha güneş doğmadan uyanıp işbaşı yapmak zorunda kaldığı tüm o yıllar boyunca beklediği bu erkenci müşteriyi bulmanın sevinciyle gülümser yüzünüze. “Abim sen iki dakika otur,” der, telefonun veya kasanın başındaki koltuğa sizi buyur eder, sonra koşa koşa fırına doğru gider, yeni pişmiş taze açmalardan, poğaçalardan, simitlerden, ekmeklerden paket yapıp yanınıza gelir. İşte bana göre bunun ismi, sabah kardeşliği’dir. Sadece şehrin sabah güneşiyle buluşmasına tanıklık edenlerin arasındaki, sessiz bir kardeşliktir bu. Sabah kardeşliğinde minibüsçüler kimseyi yol ortasında bırakmaz, polisler gülümseyerek selam verir, esnaf birbirine ikramda bulunur; sokak köpekleri bile sabah güneşini gördükten sonra uysallaşır, o saatte uyanıp işine gitmek zorunda olan adamın haline acır ve gece boyu her gördüğüne havlamışken, sabah kardeşlerine dostça kuyruk sallar. Sonra durum değişir. Plazadaki masasında bütün gün pencere bile açamadan gergin gergin çalışmak zorunda olan Nazan Hanım veya AVM’deki mağazada tüm gün sahte gülücüklerle satış yapmak zorunda olan genç tezgâhtar Birgül, işe gidecekleri otobüse yetişmek için topuklu ayakkabılarıyla homurdanarak kendilerini sokağa attıkları an, sabah kardeşliği sona ermiş demektir. Sokaklar bir anda vahşi insanlarla dolar. Artık kardeşlik değil, düşmanlık zamanıdır. Herkes birbirine öfkeyle bakar, otobüs kapılarında birbirlerini iter, vapurda yer kavgası yapar, taksi sırası için kıyameti koparır. Polisler bıkkın bakışlarıyla trafikte kuralları ihlal edenlerle kavga etmeye başlar. Esnaf, selam bile vermeden onu bunu isteyen aceleci müşterilerine homurdanır, fırıncılarsa tezgâhtaki her poğaçayı, her açmayı, her simidi tek tek elleyen müşterilere patlamamak için kendilerini zor tutar. Bu arada minibüsçüler çoktan günün ilk kavgasını yapmış, otobüs şoförleri kapı önünde yolculuk etmek isteyenlere laf yetiştirmekten yorgun düşmüş, otomobillerinin direksiyonu başında dur kalklardan yılmış insanlar da trafiğin neden tıkandığını bilmeden kornalarına abanmıştır. İşte tüm gün boyunca devam edecek olan bu keskin öfkenin nedenine de ben şehir düşmanlığı diyorum. (Cem Şancı - Yalnızlığın Doktorası)
  21. Gallardo

Münferit Çeviri

Bir bakışta 7 seri kestirdim gözüme. Linkleri tıklarsam sayı artacak biliyorum. Elinize sağlık