Jump to content

Gallardo

Üyeler
  • İçerik sayısı

1002
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

47

Gallardo kullanıcısının paylaşımları

1. Gallardo

Küçük Roller, Büyük Etkiler...

Owarimonogatari'den Sodachi Oikura: Yaşadıkları olsun, düşünce tarzı olsun oldukça ilgi uyandıran biri. Bence animede daha fazla gözükmeliydi.
  2. Kısa bir başlık ama her şeyi anlatıyor. Yöneticilerden daha cazip bir isim bulan olursa başlıkta değişiklik yapabilir. Kendimle başlıyorum: Bir köpeği okşayıp sevdikten sonra onun gözünün önünde ellerimi yıkamamaya özen gösteriyorum. Bunu yaparsam, gösterdiğim sevginin samimiyeti yitecekmiş gibi hissediyorum. Diyelim ki ''Madem böyle yapacaktın o zaman neden sevdin beni'' dedi, ne diyeceğim? ''Ama mikroplar, ama sağlık...'' düşünmek bile istemiyorum. Mantıksal gerekçeler sürmek saçma. Çünkü bahsi geçen konu sevgi. Anlamak ve hissetmek çok farklı şeyler. Bu yüzden, sanırım bazı şeylerin bilinmemesi en iyisi :)
  3. Hikigaya Hachiman - Yukino Yukinoshita Furukawa Akio - Furukawa Sanae Okazaki Tomoya - Sakagami Tomoyo Roy Mustang - Riza Hawkeye İzumo Kusanagi - Seri Awashima Amon Koutarou - Mado Akira Levi - Petra Shun Kazama - Umi Matsuzaki
  4. Bir animeye yıllarca çekim hissetmezsin. Sonra birden adım adım gelişir. O adımlardan biri bu parça.
  5. Gallardo

Anime İstek ve Önerileri

Koitabi: True Tours Nanto Kokoro Connect Denpa Teki na Kanojo Otona Joshi no Anime Time Sakasama no Patema Tsumiki no İe (Türkanimede yok ama Türkçesi var) Bonus: Fumiko no Kokuhaku :)
  6. Gallardo

İtiraf Köşesi

Bugün bir çocukla tanıştım. Dünyada hala böyle iyi niyetli ve saf kalpli insanların olması inanılmaz. Şimdi düşününce bile şaka gibi geliyor. Anlatayım. Gündüz küçük bir anahtar meselesi oldu. Eleman yurttaki mevcut anahtarların dolaba uyup uymadığını deniyor. Sonra benim odaya gelip ''adi dolabının üzerindeki anahtarı denesem olur mu'' diyor (o zamana kadar bende anahtara elimi sürmedim desem yeridir). Neyse çocuk deniyor anahtarı o da uymuyor. Sonra bu anahtar çocuğun elindeki bir kaç anahtarla karışıyor. Sonra çocuğun elindeki tüm anahtarları benim dolapta deniyoruz. Hiçbiri uymuyor :) Meğer o anahtar da benim dolapla uyumsuzmuş :D (giriyor ama çevrilmiyor) Sonra bu demesin mi ''ben cezamı çekeceğim'' diye (olum anahtarı karıştırdık ama zaten uymuyormuş) gidiyor odadan anahtar poşetini getiriyor. Oradakileri de deniyoruz, hiçbiri uymuyor :) Sonra bu diyor ''abi ben bugün kendime anahtar alıcam bir tane de sana alıcam'' (haydaa) ''Yahu ben zaten kullanmıyordum değerli eşyaları başka yerde tutuyorum gerek yok'' dediysem de dinlemiyor. Neyse ben okula gidiyorum. Dönüşte yayına gidip bir kaç mantıklı nedenle ''anahar benim aklımda olan bişey bile değildi boşa para sarfetme'' gibisinden bir şeyler söylerim. Yurda gittim, holde karşılaştık, almış bile. Vay arkadaş :) Bir yandan tuhafıma gitti, bir yandan bi hoş oldum :) Şimdi aklıma geldikçe içimden gülmek geliyor :D
  7. Gallardo

Romantik Komediler Hakkında Görüşler

Çiftler arasında uçurum farklar olur. Ya kız ezik oğlan popüler, ya da oğlan ezik kız okulun en güzeli. Oğlanı kapmaya çalışan bir kötü kız vardır ve saf kızımızın bir şekilde aklına girmeyi başarır saf kızımız da buna her seferinde kanar. Kız olsun erkek olsun, ortalığı bulandıran, istediğini almak için elinden geleni ardına koymayan sinirleri hoplatan biri vardır ve iyi karakterimiz buna cevabını hakkıyla veremez, pasif kalır ve sinirleri daha da hoplatır. Gizemli olan taraf büyükçe bir evde tek başına yaşar, akşamları cool bir şekilde dışarıyı seyreder.
  8. Gallardo

Kimi no na wa sonrası duygu patlaması

Sen baya kaptırmışsın :) İlk çıktığı zamanlarda izlediğimden mi bilmem (düşük görüntü kalitesi) bendeki etkisi çabuk geçmişti.
  9. Gallardo

30 Ağustos Zafer Bayramı

İyi insanlara olan özlemimizin her zamankinden biraz daha fazla kabardığı bir gün. Kutlu olsun.
  10. Overlord - Albedo Shokugeki no Souma - Alice Nakiri Mahouka Koukou no Rettousai - Mayumi Saegusa
  11. Spoiler

1. Rakuncuk

Rakuncuk

Çok hakı. Hatta 14 yaşından bile değil, okul öncesi bile çalıştırılmalı. İnsan, zoru deneyerek öğrenmeli, ekmeğini taştan çıkarmalı, kan ve ter dökmelidir. Şimdiki nesil ise neler ile uğraşıyor. Yok bağcılar oturuşu, yok okuldan kaçmalar, yok kendini üstün görme. Bunların hepsi zarar.

2. Gallardo

Gallardo

Aynen. Ve insan bilmediği şeyden korkar. Bu şekilde hayatı ucundan da olsa tanımak çok faydalı.

12. Gallardo

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

Azumanga Daioh
  13. Gallardo

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

Danshi Koukousei no Nichijou
  14. Gallardo

Anime İstek ve Önerileri

Midori no Hibi favorilerimdendir. Kimi no İru Machi'nin çizimleri dikkatimi çekiyordu. Puchi Puri Yuushi hafiften Princess Tutu'yu andırıyor çizimleri. Attım listeye :)
  15. Gallardo

Anime İstek ve Önerileri

Yossh! Burayı biraz bakınırım. Tabağı boş çevirmeyelim ben de bir öneri atıyorum (biraz konudan saptık ama) Edit: Vampire Knight'a karşı önyargılarım var
  16. Gallardo

Anime İstek ve Önerileri

Merhaba arkadaşlar. Shoujo veya josei önerisi istiyorum ama mangakası erkek olacak. Var mı böyle bir seri bilen?
  17. Sakurasou'da ki Aoyama'nın sesi ne kadar tatlı. Osaka şivesiyle x3 sevimlilik. Keşke seiyuusu daha fazla karakter seslendirse.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.