Jump to content

Gallardo

Üyeler
  • İçerik sayısı

1002
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

47

Durum yanıtları bölümüne Gallardo kullanıcısının eklediği dosyalar

1. telefon zil sesim.( 2:54ten sonrası)

2. Kentaro Miura hayatını kaybetmiş. Berserk ve diğer tüm çalışmaların için teşekkürler Miura Sensei. Huzur içinde uyu.

3. Kentaro Miura hayatını kaybetmiş. Berserk ve diğer tüm çalışmaların için teşekkürler Miura Sensei. Huzur içinde uyu.

4. Bu ikisi arasında bir şeyler olmasını istiyorum.

5. O müzik bu müzik.

Spoiler

6. Trinity Blood izlerken en zevk aldığım 2 karakter. Biri coolluğun öbürü dobralığın sözlükteki tanımı. 

1. Gallardo

Gallardo

Josei'den aşağısı kurtarmaz ama Josei de iyi olur :)

2. (See 12 other replies to this status update)

7. Trinity Blood izlerken en zevk aldığım 2 karakter. Biri coolluğun öbürü dobralığın sözlükteki tanımı. 

1. Gallardo

Gallardo

Hee Hayami Saori süpriz oldu. Onu seversen Noto Mamiko'yu da seversin sesleri benziyor. Yalnız Katsuyuki Koishi'yi top 5te beklerdim ben. Böyle olmayacak en iyisi bi top 10 alayım :D

Murder Princess fena görünmüyor attım onu da. 

Romantik bir animede başrol seslendirseler kan kaybından gidebilirsin :D

Spoiler

O sahneyi Hisoka'nın kısa sürede şiir uydurmasıyla hatırlıyorum.

8. Trinity Blood izlerken en zevk aldığım 2 karakter. Biri coolluğun öbürü dobralığın sözlükteki tanımı. 

1. Gallardo

Gallardo

Suwabe Junichi, Kazuya Nakai, Daisuke Namikawa, Romi Park, Katsuyuki Konishi gerçi sonuncusu animede yokmuş onun yerine Hayami Show. Bakalım tutacak mı :)

Benim bildiğim HxH 2011 var. 3. sü hangisi?

9. Trinity Blood izlerken en zevk aldığım 2 karakter. Biri coolluğun öbürü dobralığın sözlükteki tanımı. 

1. Gallardo

Gallardo

Yok ağlamadım o sahnede daha çok pür dikkattim ne olacak diye. 07 Ghost Türkanime'yi bildim bileli ara ara karşıma çıkar. Attım listeye. Şöyle bir baktım kadroya senin bütün favoriler varmış :)

10. Trinity Blood izlerken en zevk aldığım 2 karakter. Biri coolluğun öbürü dobralığın sözlükteki tanımı. 

1. Gallardo

Gallardo

Beğenmem mi, favorilerim arasında :) Senin Gunslinger sevgini biliyorum :)

Yazarı ölmeseydi nasıl bir finali olurdu merak ediyorum. Yarım kaldığı çok belli. Çizeri Shibamoto Thores'in çalışmaları ef-sa-ne!

Spoiler

Astharoshe.Asran.full.89737.jpg

Hugue.de.Watteau.full.266105.jpg

Trinity.Blood.full.86166.jpg

11. Claymore, Teresa karakteri anime ve manga dünyasının en havalı karakterlerinden biri bence. Hiçbir listede denk gelememek beni üzüyor.. 

1. Gallardo

Gallardo

Aslında SnK gibi...

Spoiler

...dış dünyaya açılmaya müsait bir konusu vardı devam etmesini isterdim.

2. (See 10 other replies to this status update)

12. Claymore, Teresa karakteri anime ve manga dünyasının en havalı karakterlerinden biri bence. Hiçbir listede denk gelememek beni üzüyor.. 

1. Gallardo

Gallardo

Teresa, Galatea, İrene, Alicia, Beth. Hepsi havalı karakterler. Tabi en göz alıcı rol Teresa'nınki. 

13. Bahar Sezonu Şampiyonlar Ligi 1. Torba :)

Spoiler

14. Bahar Sezonu Şampiyonlar Ligi 1. Torba :)

Spoiler

15. Romantizm konulu olmayan animelerdeki romantizm > romantizm animelerindeki romantizm. Çoğu zaman geçerli bir formül.

1. Gallardo

Gallardo

@PseudohomophylusRomantizm ana yemek değil de sos olduğu zaman daha tatlı oluyor genellikle :)

16. Bahar Sezonu Şampiyonlar Ligi 1. Torba :)

Spoiler

17. Hunter X Hunter hiç izlememiş biri olarak acaba kendimi şanslı görmeli miyim yoksa one piece'de yaşadığım hüsranı bunda da mı yaşayacağım, iki seri de fazla övülüyordu malum zamanda biri övgüleri o kadarda hak etmediğini düşünüyorum.

18. Romantizm konulu olmayan animelerdeki romantizm > romantizm animelerindeki romantizm. Çoğu zaman geçerli bir formül.

1. Gallardo

Gallardo

Spoiler

Bence Togashi Kimera Arc'ı tasarlamaya bu olaydan başladı. Kimera Arc tüm giriş gelişme bu sahneye bir hazırlıktı. Çünkü mükemmel bir final.

19. Romantizm konulu olmayan animelerdeki romantizm > romantizm animelerindeki romantizm. Çoğu zaman geçerli bir formül.

1. Gallardo

Gallardo

@PerfectumSeverim. Karakterleri de tutarsam diğer izlediklerime ara verip sadece ona bile odaklanabilirim (yakın zamanda Fruits Basket'i soluksuz izlemiştim :) )

@Pseudohomophylus Muhtemelen romantizm anlayışımız farklı :) Cowboy Bebop, Mushishi, Space Dandy, Gintama, Baccano, Redline, Ruouni Kenshin (+Tsuiokuhen), Cross Game, School Rumble, Full Metal Panic, Seitokai no İchizon, Canaan. Bazılarının türünde romantim olsa da bir soujo veya josei kadar romantizm odaklı değiller.

@Amygirl Hunter x Hunter az ama öz sahneler :)

20. Romantizm konulu olmayan animelerdeki romantizm > romantizm animelerindeki romantizm. Çoğu zaman geçerli bir formül.

1. Gallardo

Gallardo

Romantizm içeriklerini çekirdek gibi çitleyebilirim ama zirveyi daha çok ilk seçenekte görürüm. Drama derken Kore dizilerini mi kastediyorsun?

21. Hafifçıplaklık olan bir Romantik Komedi Animesi Önerirmisiniz?
    kurallara aykırı değilmiş gibi ileti girdiğiniz için aldınız arkadaşlar uyarıları. 10 kişi civarı olduğunuzdan özel mesaj için profile girince bunu okuyup beni yormadan çıkış yapınız, teşekkürler.
    Eola-sama copy paste tenkyüüü :big-eye-onion-head-emoticon:

22. Böyle hiç kasmadan dik durabıien, vücut postürü düzgün insanlara çok özeniyorum. Ne zor bir şeymiş. Egzersizlerde bile bazen nefes nefese kalıyorum. 

23. Böyle hiç kasmadan dik durabıien, vücut postürü düzgün insanlara çok özeniyorum. Ne zor bir şeymiş. Egzersizlerde bile bazen nefes nefese kalıyorum. 

1. Gallardo

Gallardo

@pegasusejderMasumum ben :D @AmygirlAnimede mantık arıyorsun sen de :D Hijikata da 27-29. Wiki'de güncellemişler.

Spoiler

https://gintama.fandom.com/wiki/Sakata_Gintoki 

https://gintama.fandom.com/wiki/Hijikata_Toushirou

Tsukuyo da 23+

https://gintama.fandom.com/wiki/Tsukuyo

Katsura, Takasugi, Sakamoto 20lerin sonları demişler de muhtemelen onlar da aynı.

2. (See 6 other replies to this status update)

24. Öylesine izlediğim anime başyapıt çıkmıştır.

Spoiler

1. Gallardo

Gallardo

Animenin ilk bölümü gayet iyiydi. Devamına daha bakmadım. Beni hemen hemen Gekkan Shoujo Nozaki-kun kadar eğlendirdi.

2. (See 8 other replies to this status update)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.