Jump to content

Gallardo

Üyeler
  • İçerik sayısı

1002
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

47

Durum yanıtları bölümüne Gallardo kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Kısa saçlı kadın karakter çekiciliği diye bir şey sanırım var :)

Spoiler

38863.jpg141825.jpg112861.jpg168011.jpg347856.jpg266705.jpg256639.jpg327577.jpg405298.jpg

1. Gallardo

Gallardo

Ada Wong ve Faye de kesinlikle etkileyici isimler hatta Ayanami var. Ben fazla ünlüleri pek koymak istemedim :D Fuyutsuki Azusa ve Kusakabe (Oshimi Shuuzou - Kusakabe-san) diyorsun yani :)

Ciddi karakterlerde güçlü kadın, sıcakkanlılarda da erkek fatma imajı :D

2. (See 20 other replies to this status update)

2. Düşününce sanırım mor saçlı kadın karakterleri diğerlerine tercih ediyorum. Favori karakterlerimin birçoğu mor saçlı. 

Spoiler

1799943170_images(5).jpeg.cfc49cfeda2a4a74009b115ef198caa8.jpeg

108206006_images(6).jpeg.9bb70c3d3fd1d211beb3f892eb8472a4.jpeg

352595657_images(7).jpeg.29efe024346c46333e47020c73e524ba.jpeg

Spoiler

1477385962_images(8).jpeg.a05bb5b1581332c166029937e2fd4666.jpeg

1. Gallardo

Gallardo

Ben de çevirisi yok sanıyordum şimdi fark ettim varmış :D

https://www.turkanime.net/anime/potemayo

2. (See 14 other replies to this status update)

3. Düşününce sanırım mor saçlı kadın karakterleri diğerlerine tercih ediyorum. Favori karakterlerimin birçoğu mor saçlı. 

Spoiler

1799943170_images(5).jpeg.cfc49cfeda2a4a74009b115ef198caa8.jpeg

108206006_images(6).jpeg.9bb70c3d3fd1d211beb3f892eb8472a4.jpeg

352595657_images(7).jpeg.29efe024346c46333e47020c73e524ba.jpeg

Spoiler

1477385962_images(8).jpeg.a05bb5b1581332c166029937e2fd4666.jpeg

4. Diziyi izlemedim ama güzel sahne yapmışlar :)

Spoiler

5. :))

Spoiler

6. michiko to hatchin izliyorum senin yorumunu da gördüm :D animedeki kadın karakter efsane olmuş ya tam aşık olunası :bled1-onion-head-emoticon: bana black lagoonu hatırlattı

7. Kurallara aykırı açılmış bir konuya yanıt vermek sizin de uyarı almanıza sebep olabilir. Selam ve dua ile...

8. Ağlamak bir şeyi çözmeyecek.

Bağırmak bir şeyi çözmeyecek.

Kırıp dökmek bir şeyi çözmeyecek.

Sadece kabul et ve aksiyon al.

9. Ağlamak bir şeyi çözmeyecek.

Bağırmak bir şeyi çözmeyecek.

Kırıp dökmek bir şeyi çözmeyecek.

Sadece kabul et ve aksiyon al.

10. Aklı kıt olan bir adamın korkaklığını yenmesi bir ömür sürer!

11. Aklı kıt olan bir adamın korkaklığını yenmesi bir ömür sürer!

12. Aklı kıt olan bir adamın korkaklığını yenmesi bir ömür sürer!

13. Abi siz n'apıyosunuz iyi misiniz siz?

Spoiler

14. Bugün Doğum Günüm :)

15. Karnımda kelebekler uçuyor gibi :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

16. 2016 yılında Re:Zero'yu ilk izlediğimde çok büyük haksızlık yapmışım ve çok yanlış değerlendirmişim. 4 yıl sonra bugünlerde son birkaç gündür 13 bölümlük yeni versiyonu izliyordum çünkü 2. sezona geçmeden önce animeyi hatırlamak istedim ama hatırlamanın yanı sıra büyük bir hata yaptığımı da farkettim. Yıllar önce hangi kafadaymışım bilmiyorum ama bu animeyi ben nasıl olumsuz değerlendirişim aklım almıyor. Şu an izlediğimde hiç sıkılmadan ve çok keyif alarak izledim. Sanki 4 yıl önceki ben farklı biriymiş gibi orjinal animedeki yorumumu okuyunca bile şaşırdım. Mesela animedeki en önemli bölüm olan 18. bölüme "sıkıldım, çöp bölüm, ne alaka bütün bölüm diyalogla geçiyor" falan demişim. Halbuki ben animeyi hiç anlamamışım ve animenin işlenişindeki en önemli bölüm olduğunu yeniden izleyince farkediyorum. Yeni versiyonda 10. bölüme denk geliyor 18 ve 19'un birleştirilmiş hali. Yanlış değerlendirmeler yaptığım için Re:Zero'dan özür dilerim. Subaru, Emilia, Rem, Ram hepinizden özür dilerim :uhuhuh-onion-head-emoticon: Hatta ne hikmetse anime hakkında hatırladıklarım zaten %5 falandı. Çünkü tekrar izlerken sanki ilk defa izliyormuş gibi oldum. Bu da yeniden değerlendirmeme ve 7/10 puanımı 9/10 olarak yükseltmeme olanak sağladı.

17. Digimon tasosu topladığım günleri özledim :(

18. 2016 yılında Re:Zero'yu ilk izlediğimde çok büyük haksızlık yapmışım ve çok yanlış değerlendirmişim. 4 yıl sonra bugünlerde son birkaç gündür 13 bölümlük yeni versiyonu izliyordum çünkü 2. sezona geçmeden önce animeyi hatırlamak istedim ama hatırlamanın yanı sıra büyük bir hata yaptığımı da farkettim. Yıllar önce hangi kafadaymışım bilmiyorum ama bu animeyi ben nasıl olumsuz değerlendirişim aklım almıyor. Şu an izlediğimde hiç sıkılmadan ve çok keyif alarak izledim. Sanki 4 yıl önceki ben farklı biriymiş gibi orjinal animedeki yorumumu okuyunca bile şaşırdım. Mesela animedeki en önemli bölüm olan 18. bölüme "sıkıldım, çöp bölüm, ne alaka bütün bölüm diyalogla geçiyor" falan demişim. Halbuki ben animeyi hiç anlamamışım ve animenin işlenişindeki en önemli bölüm olduğunu yeniden izleyince farkediyorum. Yeni versiyonda 10. bölüme denk geliyor 18 ve 19'un birleştirilmiş hali. Yanlış değerlendirmeler yaptığım için Re:Zero'dan özür dilerim. Subaru, Emilia, Rem, Ram hepinizden özür dilerim :uhuhuh-onion-head-emoticon: Hatta ne hikmetse anime hakkında hatırladıklarım zaten %5 falandı. Çünkü tekrar izlerken sanki ilk defa izliyormuş gibi oldum. Bu da yeniden değerlendirmeme ve 7/10 puanımı 9/10 olarak yükseltmeme olanak sağladı.

19. Kougami ve Makishima'nın kitap sohbetinden oluşan en az 2 saatlik bir Psycho-Pass filmi izleyesim var.

Spoiler

PSYCHO-PASS.full.1416021.jpg

PSYCHO-PASS.full.1461167.jpg

20. Sevdiğin bir karakter vardır, onu çok görmek istersin ama kendisi az görünen bir yan karakterdir. Dram. :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

21. Sevdiğin bir karakter vardır, onu çok görmek istersin ama kendisi az görünen bir yan karakterdir. Dram. :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

22. Başlayalım bakalım, Fruits Basket'e :)

23. Anime, manga, novel vs karakterler gerçek hayat esintilerini bir yana bırakırsak hayal gücü ürünüdürler. Bir hayali ve fanteziyi barındırır arka planda. Çoğunlukla cinsel enerjiden doğan bir fantezi bu. Bu tür fanteziden arındırılmış fanservice material yanı olmayan idealize tiplere de rastlamak mümkün. Miyazaki animeleri gibi (tamam bir parça var kabul). Aynı şekilde bu tarz bir itkinin kullanıldığı ama gerçeklikten kopmamış karakterlere de rastlamak mümkün. Sanırım LOGH’da ki gibi veya Gundam veya Votoms’da ki gibi. Her halükarda onlar birer hayal ürünüdür ve gerçek hayat gerçeklerin olduğu yerdir. Siyah ve beyazı baştan böyle belirleriz grileşme sonradan başlar. Tahmin edersiniz ki kompleks eserler grinin tonlarından çıkar. Zannımca saf siyah veya saf beyaz örnekler yoktur. Bu noktada siyah olanın siyahı, beyaz olanın beyazı ne kadar temsil ettiğini (gerçek hayat gerçeği ne kadar temsil eder, gerçek nedir, gerçeği tanımlarken başvurduğumuz kriterler nelerdir…)  sorgulamakta fayda var. Bununla birlikte, nadir bulunabilirlikleri itibariyle grinin uç tonlarındaki örnekler ekstra ilginçlik teşkil edebilmektedirler (%1 gerçekçi %99 hayal ürünü bir karakterin ilham vermesi).

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.