Jump to content

Gallardo

Üyeler
  • İçerik sayısı

1000
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

47

Durum güncellemeleri bölümüne Gallardo kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Adam bishounen tanımının kendisinden daha bishounen V2.

1. Perfectum

Perfectum

Aklıma ilk Berserk'den Griffith geldi. Sonra diğer yorumları da okudum. Çoğu yakışıklı karaktere model olmuş abimiz. Griffith de dahil olmak üzere. 

2. Gallardo

Gallardo

Adam 70lerin başında bir Japonya hayran ziyareti ile sektöre yeni bir boyut katmış. 

2. Adam bishounen tanımının kendisinden daha bishounen

3. CloverWorks cayır cayır

4. Gintama geri dönüyor. Son model göndermelerle.

5. Michiko Malandro'nun seiyuusu aktris Yoko Maki'den Makima cosplay

6. Kısa saçın yakıştığı her kadına uzun saç da yakışır ama uzun saçın yakıştığı her kadına kısa saç yakışmaz.

7. Mangasını okuyup çoktan kafamda sesini tayin ettiğim karakterlerin anime sesini duyunca kendimi bir rüyadan uyanmış gibi hissediyorum.

1. Gallardo

Gallardo

Evet Yor'un sesi biraz fazla soft kaçmış, mesela Yoko Hikasa çok daha uygun bir seçim olurdu. Ama Anya'nın sesi tam uymuş :)

8. Müzik dinlerken aniden düşüncelerden uyandıran o melodi.

9. Şu adamın ana karakter olduğu Rurouni Kenshin Tsuioku-hen ciddiyetinde bir anime olursa o zaman Demon Slayer çılgınlığına ben de katılabilirim.

09d255143a696ae2ea0a957bd121474891dfe9c1

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Gallardo

Gallardo

Yapsınlar, günde 1er sezon izleyip güncele gelirim :D

3. Perfectum

Perfectum

Bu hangi animeye ait bir karakter bilmiyorum ama bana Naruto'dan Gaara'yı anımsattı :D

4. Gallardo

Gallardo

Demon Slayer :) diğer adıyla Kimetsu no Yaiba. Az gözüken güçlü karakter tiplemesi.

10. Ovv Yee Solo Leveling 2023 anime veee A1-Pictures!

1. Enbiya

Enbiya

Olm A1 pictures+Sawano Hiroyuki+Crunchyroll kombosu mükemmel bir şey ya 

2. Gallardo

Gallardo

Jin-Woo'nun çizimler de Shinei Nouzen'i çağrıştırıyor :)

11. Eğlencesine kullandığım bir formülle Myanimelist manga puanları:

Berserk: 9,61

Steel Ball Run: 9,53

Tian Guan Ci Fu: 9,44

Vagabond: 9,41

Mo Dao Zu Shi: 9,33

Monster: 9,32

Vinland Saga: 9,30

Grand Blue: 9,29

One Piece: 9,25

Slam Dunk: 9,22

Fullmetal Alchemist: 9,22

Mikkakan no Koufuku: 9,21

Youkoso Jitsuryoku 2nd Year: 9,20

Monogatari First Season: 9,18

Kingdom: 9,17

86 Eighty Six: 9,14

Kaguya-sama wa Kokurasetai: 9,13

Real: 9,09

Houseki no Kuni: 9,06

Monogatari Second Season: 9,05

Oyasumi Punpun: 9,04

20th Century Boys: 9,03

Youkoso Jitsuryoku: 9,01

Sangatsu no Lion: 9,00

2. Gallardo

Gallardo

Gerçek puanı da 9,04. Prison School'un Gintama'ya evrilmiş versiyonu diyebilirim. Gintama kadar güldürebilen bir seri.

Rica ederim :) 

3. Pseudohomophylus
    4. Gallardo
  12. K-POP ile içli dışlı EXO hayranı bir arkadaş bana 7:34'de şarkıya girenin kim olduğunu söyleyebilir mi?

1. Beytize

Beytize

Chanyeol imiş :relax2-onion-head-emoticon:

2. Gallardo

Gallardo

Sankyu :)

13. One Piece Yamato'da tam olarak hayal ettiğim ses

1. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

Çizimler maskülen seslendirmeler efemine

Erkek sanmıştım başta karakterleri :embarrassed2-onion-head-emoticon:

2. Gallardo

Gallardo

Evet çizimler erkeksi geniş omuzlar üçgen vücut :D Sarışın kızın seslendirmesi feminen ama yeşil elbiseli o kadar da değil. Hayli dominant bir seslendirme tarzı. Yamato'nun tomboy kişiliğine de tam uyar :) 

14. Trigun yeni bir anime uyarlaması alacakmış. Güzel haberler birbiri ardına geliyor.

15. "Gelmiş geçmiş en iyi..." diye başlayıp "...lerden biri." diye biten yorumlara uyuz oluyorum.

1. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

İzlediği her animenin altına "Bugüne kadar izlediğim en....animeydi" yazanlar 

Bitmiyorlar üstat :depressed2-onion-head-emoticon:

2. Gallardo

Gallardo

Senin dediğin biraz ayran gönüllü izleyicilere yönelik, onlar da ayrı bir problem :/

Benim kastettiğim çok hype başlayıp birden sıradanlaşan yorumlar. ''Bakın iddia ediyorum, GELMİŞ GEÇMİŞ EN DUYGUSAL SAHNElerden birini izledik -__-''

3. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

Şişirilip şişirilip fos çıkması durumu :oh-onion-head-emoticon:

Anladım

Eskiden makuldü yorumlar ilk 5-10 tanesine bakıp aşağı yukarı ha şöyledir diyebiliyordum

Şimdi 50 tane de okusam anime ile ilgili 3-5 tane düzgün yorum bulamıyorum...

Bu yüzden fanatizmden nefret ediyorum:lonely-onion-head-emoticon:

16. Hunter x Hunter geri dönüyor.

1. HolySpirit

HolySpirit

Bunu ilk gördüğümde sevinçten fırladım yerimden kaç yıldır bekliyorum bilsen. Her gün girip bakıyorum twitter a ne atmış diye :p 

Alıntı

Anlık Togashi

Screenshot_3.jpg.cdb5d32e0c5ef48b96d2baff8f968022.jpg

17. Tate no Yuusha 8,4 civarı başlayıp ilk 15 bölüm itibariyle 7,8lerde seyreden bir yapım olmuş. Biraz daha olgun bir işleniş olsa ve Hint dizilerini andıran cringe kısımlar olmasa kolaylıkla 8,5-9,0 bandının üst sınırlarına ulaşabilirmiş. Ana karakter buna müsait.

1. Perfectum

Perfectum

Hint dizilerindeki gibi dramatik sahneler var mı şöyle:

2. Gallardo

Gallardo

Hint dizisi benzetmesi yaptığıma pişman olmak üzereyim :D hayır sadece cringe sahnelerle sınırlı.

18. İşte yıllardır arayıp da bulamadığınız o parça.

19. Her yerde Spy x Family görselleri görüyorum internet ağzına kadar Spy x Family fan artları ile dolu. Bir süredir de Mikasa'yı Yor'un elbiseleriyle çizme akımı var. Hoşuma gitmiyor değil.

Aslında benim görmek istediğim bir çift de Usui ve Misaki. Bence bu konsepte çok iyi uyarlar.

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTpQs-mK2CKWEH9Li02ku8qW5AGAFsAkB-WyQ&usqp=CAU

2. Gallardo

Gallardo

Shirogane mükemmel Loid olmuş yalnız. Fujiwara'nın görsel benzerliğini önemseyip gersine çok takılmamışlar bence :D

Yor'un sesi konusunda aynı fikirdeyim. Şöyle Yoko Hikasa gibi bir ses çok daha uygun olabilirmiş. Ağlayan çocuklar görselini bulamadım.

3. Amygirl

Amygirl

Denk gelirsem atayım buraya

4. Gallardo
  20. Merhaba hayat :))

Fetblg.jpg

2. Perfectum

Perfectum

Ah be artık yaşamıyor olması üzücü neyse elden bir şey gelmez. Bizimde ben küçükken annemlerin pazardan aldıkları bir civcivimiz vardı ama bizde fena bakmamıştık çok güzel gelişmişti bizde ve bize çok bağlıydı. Böyle tam tavuk olmadığı büyükçe bir döneminde annem onu bahçesi olan bir kimseye vermişti ve sonra bir daha da göremedik :^/

3. Gallardo

Gallardo

Senin icin zor olmuş olmalı. Gerçi tavuk toprağı çok sever toprak banyosuna falan bayılır onun için iyi olmuş bir yerde :)

Aslında durum biraz farklı. Bunun jenerasyonundan 1-2'si hariç hepsi horoz çıktı büyüyünce ciddi kavgalar dönmeye başladı bu yüzden bir horoz bırakıp kalanını yedik.

4. Pseudohomophylus
  21. Eğer, eğer ben yağmur olsaydım, yeri ve göğü birbirine bağlayan bağlarla, ebediyen birbirine karışmayan iki kalbi birbirine bağlayabilir miydim?

22. Doğum günün kutlu olsun Yang Teitoku!

23. Bu kadından iyi Oscar olur :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.