Jump to content

Gallardo

Üyeler
  • İçerik sayısı

1002
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

47

Durum güncellemeleri bölümüne Gallardo kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Kısa saçlı kadın karakter çekiciliği diye bir şey sanırım var :)

Spoiler

38863.jpg141825.jpg112861.jpg168011.jpg347856.jpg266705.jpg256639.jpg327577.jpg405298.jpg

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Gallardo

Gallardo

@PseudohomophylusBu sefer de çıkmazsa şansına küs :) 

Spoiler

121022.jpg

Cowboy-Bebop-Gren-2.jpg

sapphire-art-d.jpg

Verdiğin örnekler içinde söylediklerine en çok uyan sanıyorum Nana. Ama onun da uzun saçlı halini daha çok seviyorum :)

Spoiler

3. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

Teşekkür ederim bu sefer oldu :thank_you__onion_by_elcerbero:

Zaten sadece Nana'yı örnek verdim:ahaaah-onion-head-emoticon: diğerleri aklıma gelen kısa saçlı güzeller 

4. Leffwn
  2. Başrolün şöyle;

Spoiler

d44fd367522ab371dbefdda154bc6138e94e0336

Villainin şöyle;

Spoiler

DVcMNZmUQAA3cQK.jpg:small

Olduğu sistem karşıtı bir polisiye animesi.

Lanet olsun sevdim bu fikri.

2. 1456ha

1456ha

Yüreğime indi bir an :D Psyco Pass'ı anlatıyorsun diye düşündüm de :D

3. Amygirl

Amygirl

dırırırrııımmmm :silence-onion-head-emoticon:

4. Perfectum

Perfectum

Johann Liebert... ah be güzel animeydi Monster. 

3. Romantizm animesinde bulunmamasına rağmen nice romantizm animesinden daha güçlü duygular hissettiren 3 bölüm:

-Space Dandy 2. Sezon 10. Bölüm

-Mushishi 1. Sezon 20. Bölüm

-Gintama 1. Sezon 39. Bölüm

2. Amygirl
    3. Gallardo

Gallardo

Hoş bi karaker. Seiyuusu da uygun. Gerçi 1. bölümdeki pilot kız ve 6. bölümdeki rahibe ile çok benziyor hemen hemen aynı etkiyi verdi bana. Şimdilik.

2. Gallardo

Gallardo

Çizimler lanet olsun fenaymış öneri olarak ekleyebilirim :)

Sanki bir kere göz atmış gibi konuştun. Merak etme artıları eksilerine göz yummaya değer :)

3. Amygirl

Amygirl

Ya ahım şahım konusu yok ama çizimler efso olmuş 4 bölüm izledim devamını getireceğim de... Haha izlemeye kesinlikle değer 

4. Gallardo

Gallardo

Hehe ressamlık meselesinin geçtiği bölüm Narsus'ın yüz ifadesi süperdi :D Çizimler karakterler oldukça iyi ama sürükleyicilik az. Daha ancak 15 bölüm izledim :D

4. Trinity Blood izlerken en zevk aldığım 2 karakter. Biri coolluğun öbürü dobralığın sözlükteki tanımı. 

2. Amygirl

Amygirl

Katsuyuki Konishi kesin top 10da zaten :embarrassed4-onion-head-emoticon:

Spoiler

Şair adam Hisoka hahahahah

3. Amygirl

Amygirl

Romi Park tan romantik kadın çıkar mı ki ya hahahah gerçi Osaki Nana gerçeği var :thank_you__onion_by_elcerbero:

4. Gallardo

Gallardo

Josei'den aşağısı kurtarmaz ama Josei de iyi olur :)

5. Boku no Hero Academia'ya başlamak için bir neden daha. Kim olduğuna bakmadım ama yüz ifadesinden belli ne kadar sağlam bir karakter olduğu.

Spoiler

DgBOHcBX0AEWmL8.jpg:large

2. Gallardo

Gallardo

@Mileydi İyi akşamlar rüzgarlı bulutlu günler :) istediğim cevabı aşağı yukarı aldım :)

@Barış D. Baryshx ikisinin yanına Gintama'yı ekleyerek ben de Gintama'yı anıyorum :)

3. LeornKayn

LeornKayn

3.sezonu geçen gün 5 bölüm izledim.Boku No Hero bir olaya başladımı insanı gazlamasını bilen bir seri en son bu gaza gelmeyi bleach ve nardo da hissetmiştim sanırım ondan seviyorum bu seriyi.

Ve pekte boş savaşmıyor Midoriya 

4. Gallardo

Gallardo

Az çok birşeyler şekillendi kafamda. Ama bebek yüzlü bir ana karakterin cool olabileceğine inanma konusunda hala soru işaretlerim var. Onlar da başlayınca kendiliginden cevap bulur artık. 

6. Sizce hangisi? Kısa saçlı mı yoksa uzun saçlı mı? (Uzun saçlının arkasındaki başka biri. Dahil değil.)

Spoiler

5624576-02.jpg

Spoiler

B0100013256861.jpg

2. Heimatlos

Heimatlos

uzun saçı hep sevmişimdir ama uzun saçlının saçı istediğim gibi değil :D 

3. Gallardo

Gallardo

Sanırım aşağı yukarı şöyle bir şey olacak sana :)

Spoiler

091929BP-4.jpg

4. Heimatlos

Heimatlos

aynen soldaki gibi olmalı:admire-onion-head-emoticon:

7. Bildiğiniz en uzun süre sonra 2. sezon alan anime hangisi? Benim aklıma 9 yıl sonra 2. sezon alan Mushishi geliyor.

8. Japonca isimlerin Türkçeleştirilmesine kılım. Shinjuku'yu Şincuku diye çeviriyorlar. Sucuk gibi.

2. Amygirl

Amygirl

Görevimiz muri desu :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

3. Perfectum

Perfectum

Chotto matte kudasai onee san :pointing-onion-head-emoticon:

4. Gallardo

Gallardo

Anladığım kadarıyla bizimkiler çeviride doğaçlamayı seviyor. Bazen iyi de oluyor. Görevimi Tehlike bana daha havalı geldi.

9. Romantizm konulu olmayan animelerdeki romantizm > romantizm animelerindeki romantizm. Çoğu zaman geçerli bir formül.

2. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

@Amygirl Maalesef :dunno-crazy-rabbit-emoticon:henüz izlemedim.

Metin abi için mutlaka bir gün izleyeceğim :thank_you__onion_by_elcerbero:

@Gallardo Galiba anlıyorum ne demek istediğini :happy-onion-head-emoticon:Kişilerin birbirlerine hissettiği duyguları shoujo ve joseiden daha başarılı bir şekilde izleyiciye yansıtıyorlar, yapmacıklıktan uzak bir şekilde:embarrassed4-onion-head-emoticon: 

Ego tatminleri ve benlik savaşlarının değil kalplerin konuştuğunu hissettiriyorlar

3. Gallardo

Gallardo

@PseudohomophylusRomantizm ana yemek değil de sos olduğu zaman daha tatlı oluyor genellikle :)

4. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

@Gallardo Süper güzel bir benzetme. Homhom bunu sevdi :relax1-onion-head-emoticon: 

10. Luffy aslında hastanedeymiş tüm olayları zihninde kurguluyormuş falan. Going Merry de tuzlukmuş.

2. lntegral

lntegral

Tüm evrenin yarısını bu hikayeye sığdırdı.Diğer yarısı da arka planda bir arada.İlk defa oluyor böyle birşey.Ancak seneye biter bu arc

3. Gallardo

Gallardo

Serinin 5 yıllık ömrü kalmış. Oda vitesi baya arttırmış demek. Buradan sonra doğrudan Raftel'e geçerler belki. Mangaya başlasam iyi olacak gibi.

4. lntegral

lntegral

Raftel'in gerçek adını da yazdı mangada Raftel ismi kalmadı pek :D Oku bence de :D

11. Bu gece Ay'ın etrafında gökyüzünün yarısını saran kocaman bir halka var :)

2. pegasusejder

pegasusejder

@Gallardo bizim burası da kapalı. :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

3. Perfectum

Perfectum

Bizim bura da yağışlı. Neyse şansımız yokmuş :D

4. pegasusejder

pegasusejder

@Perfectum

Sustu bu gece karardı yine ay

Kaldı geriye cevapsız sorular...

12. Zaman Çarkı veya Orta Dünya'nın Berserk çizimleri tadında bir animesi olsa diye düşünüyorum. Hayali bile çok tatlı.

2. Gallardo

Gallardo

Ben pek ihtimal vermiyorum geleceğine ama belli de olmaz. Asıl mesele, hakkını verebilirler mi veremezler mi :)

3. Rofh

Rofh

Veremezler.

O mangada ki çizimlerin hakkını verebilecek stüdyo yok.

4. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Madhouse yapar bu sporu

13. Öylesine izlediğim anime başyapıt çıkmıştır.

Spoiler

2. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

Gidişatı paralel deyince ben de spesifik bir animeden bahsettiğini düşündüm. 

Horimiya'nın mangası güzeldi:thank_you__onion_by_elcerbero:.

Okuduktan sonra içimden keşke animesi çıksa dediğim shoujo klasiklerindendi çıkmasına sevindim ama yakın zamanda animesini izleyebileceğimi sanmıyorum  şimdilik onu da listeye ekleyeyim:studing_is_boring__onion_by_elcerbero:

3. Gallardo

Gallardo

Animenin ilk bölümü gayet iyiydi. Devamına daha bakmadım. Beni hemen hemen Gekkan Shoujo Nozaki-kun kadar eğlendirdi.

4. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

İçine etmedikleri sürece beğenirim diye düşünüyorum :wow1-onion-head-emoticon:

Ben kaçtım iyi geceler ?️

Spoiler

14. Çoğu modern Batılı meditasyonu bir rahatlama tekniği olarak bilir. Yoga pantolonunuzu giyer, sıcak ve minderlerle dolu bir odada on dakika oturur, telefonunuzdan size iyi olduğunuzu, her şeyin iyi, he şeyin harika olduğunu, yüreğinizin sesini izlemenizi... vs.vs.vs. söyleyen yatıştırıcı bir sesi dinlersiniz.

Ama gerçek Budist meditasyonu insanın kendini hoş uygulamalarla rahatlatmasından çok daha yoğundur. Yoğun meditasyon sessizce ve merhametsizce oturup kendinizi izlemenizi gerektirir. İdealinde her düşünce, her yargı, her eğilim, her kımıldama, duygu, varsayım izi zihin gözünüzün önünden geçerek yakalanır, kabul edilir ve boşluğa geri bırakılır. İşin kötüsü de bunun sonu yoktur. İnsanlar sık sık meditasyonda ''iyi olmadıklarından'' sızlanırlar. İyi olmak diye bir şey yoktur. Tüm mesele de budur. Meditasyonda berbat olmanız gerekir. Bunu kabul etmeli, kucaklamalı ve sevmelisiniz.

İnsan yeterince uzun süre meditasyon yaparsa her türlü şey ortaya çıkar: tuhaf fanteziler ve onlarca yıllık pişmanlıklar, tuhaf cinsel dürtüler ve inanılmaz bir sıkıntı, ezici yalıtılmışlık ve yalnızlık duyguları. Ve bunları da gözlemek, kabul etmek ve bırakmak gerekir. Bunlar da geçecektir. (Mark Manson - Her Şey B*ktan)

2. Reiinaa_

Reiinaa_

@Gallardo ama bu hisleri açığa çıkardığında ,yanlış olanları özellikle, o zaman da suçluluk duygusu ortadan kalkıyor.  emin ol daha kötü:onion_gomen_by_7anime7drawer7:

3. Gallardo

Gallardo

Su ve karanlık bir değil. Su seni boğabilir ama karanlık fiziksel zarar veremez. Sadece var olan bir tehlikenin daha tehlikeli olmasını sağlar karanlıktaki deniz gibi. Bir nevi 1i 10 yapan 0 diyebiliriz. Mesele dediğim işte o 1leri ortaya çıkarıp özgürleştirmek. Karanlık önemli değil demiyorum ama odakta olan o değil. @Kai

@Reiinaa_ Suçluluk duygusu kayboluyor ama o utanılan hisler de bir kere kabullendin mi zayıflıyor eski gücünü kaybetmeye başlıyor belki de bir süre sonra aklından çıkıp gidecek noktaya geliyor. Ama önce insan kendisiyle yüzleşmeyi istemeli, buna hazır olmalı ve mevcut durumundan rahatsızlık duymalı yoksa travmatik olabilir.

4. Kai

Kai

su ve karanlığın bir olmadığını ben de biliyorum misal vermeye çalıştım ama olmadı demek ki öyleyse uzunca yazayım..

karanlık bir tehlikeyi daha tehlikeli yapar diye bir kural yok ve bir güzelliği daha güzel yapmaz diye bir kural da yok ki aslında daha güzel yapabilir. karanlığı sadece kötü şeyleri daha kötü yapan kötülüğün aracı birşey gibi örneklendirmek yukarda yaptığın gibi, senin onu kendi kendine kötülemenden ibarettir. fiziksel açıdan ne kadar ışığa maruz kalırsak o sırada o kadar karanlığa körleşiriz. bu demek oluyor ki kişi karanlığa yüz çevirip durarak kendini ona karşı kısırlaştırıyorsa bu karanlığın suçlu veya kötücül olduğu anlamına gelemez. sadece kişinin kendini karanlığa karşı kısırlaştırdığı anlamına gelir yani bu durum senin kişisel problemindir. deniz dipleri dediğin gibi karanlık evet yalnız denizin dibinde canlılar karanlıkta yolunu kolaylıkla bulabilmekte ve her işini görebilmekteler çünkü karanlıkta kaldıkça biyolojik donanımları ona göre gelişmiş. bu da demek oluyor ki karanlığa yüz çevirmezsek o bize tehlikeli olmak bir yana, bizi kendine göre geliştirerek ödüllendirebilir. zihinsel olarak düşünürsek ışık her şeyin şeklini kendine göre belli edip zihne o belirttiği şekilleri kabul ettirerek zihni o kadarıyla kısıtlayandır. karanlık ise zihni böyle kısıtlamaz ve özgür bırakandır. bu özgürlüğün kendisi ödüllerin ödülüdür zaten. ışığın da fiziksel olarak kendine yarayan ödülleri vardır fakat zihinsel olarak kısıtlayandır. ayrıca ışık kişiye karşı başkalarınca yönlendirilebilir ve çarpıtılabilir olandır ama karanlık asla. kişisel olarak karanlığın en önemsediğim özelliği bu dürüstlüğüdür.

@Gallardo

15. Harika! :D

Spoiler

2. Gallardo

Gallardo

Animeler gerçek hayata serpiştirilmiş manzaraları da görmemizi kolaylaştırıyor diyebilirim :)

3. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

Bu söylediğine kısmen katılıyorum.

Düşünmeyi öğrenmeden önce tüketenlerde gördüğüm şey daha çok körleşme gibi, animeler onları fanatisizme düşürüp sorgulamayı bırakmalarına neden oluyor.

Temelsiz bilgilere sahip değer yargıları dengesiz bir kitle oluşturuyor.

Neyse ben bunun felsefesine kadar inebilirim fazla uzatmayayım. Kısacası her şeyin fazlası zarar.

4. Gallardo

Gallardo

Animeye göre değişir. Çoğunluk maalesef dediğin gibi. Bu durum Japonya'da büyük bir sorun.

16. Anime mangalarla alakalı istatistik derlemesi

Spoiler

Spoiler

Spoiler

Spoiler

Spoiler

Spoiler

2. Beytize

Beytize

Bak işte ya beğenmiyorlar güzelim animeyi :D neyseki bir dönem hak ettiği değeri görmüş -,-

3. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

Alıntı

Gallardo

O kadar seri arasından Gintama'yı seçmen ilginç :D

8-10 yıldır istisnasız her yıl merak edip de izlemeyi ertelediğim üç baba seriden biriydi çünkü :full-onion-head-emoticon:

4. Gallardo

Gallardo

Aizawa Yuuichi Key animelerindeki en iyi ana karakter.

Gintama herkese hitap etmez ama edene eşsiz bir seyir zevki sunar.

17. Berserk... özlemişim.

2. Perfectum

Perfectum

İndirip indirip okuyodum ben ya o zamanlar fenaydı yani ...evet :D spoilerde yerim ben bazen de bilerek yaparım böyle artık sıkıldığımda ve söz konusu berserk oluncada kendimi hemen amaan tekrar okuyacaksın zaten diye avutuyorum :D Sen artık tüm seriyi tamamladın sanırım? 

3. Gallardo

Gallardo

Ben uzun zamandır güncelim. Yeni bölüm gelince havada kapıyorum :)

Demek okuma şevkinin kırılmayacağından o kadar eminsin ki rahatlıkla spoiler yiyebilirim diyorsun :)

4. Perfectum

Perfectum

Yani emin olamadım :D 

2. Gallardo

Gallardo

@pegasusejderMasumum ben :D @AmygirlAnimede mantık arıyorsun sen de :D Hijikata da 27-29. Wiki'de güncellemişler.

Spoiler

https://gintama.fandom.com/wiki/Sakata_Gintoki 

https://gintama.fandom.com/wiki/Hijikata_Toushirou

Tsukuyo da 23+

https://gintama.fandom.com/wiki/Tsukuyo

Katsura, Takasugi, Sakamoto 20lerin sonları demişler de muhtemelen onlar da aynı.

3. Amygirl

Amygirl

İnanmıyom banane :tuzkistrokeplz:

4. pegasusejder

pegasusejder

@Amygirl mühim olan sayılar değil abla nasıl gösterdiğin, konuşmaların böyle üniversiteli genç kız gibi. :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

@Gallardo beni ikna ettin masum olduğuna. :D 

18. Bulutlar gökyüzü için hem gündüz, hem gece kombinine giden bir aksesuar gibi resmen. Ay çevresine veya günbatımına koy birkaç parlayan bulut, al sana çay içmelik, çekirdek çitlemelik manzara :D

2. Gallardo

Gallardo

Aklıma gelmişken bir şafak anısı; Sabah ilk saatler fırına simit poğaça vs almaya gidiyorum bilirsin sabah tadı başka olur :) Çevrede hafif karanlık var hala. Gökyüzüne bakıyorum bir tane uçak arkasından dumanlar vs gidiyor. Güneş ışıkları da vurmuş böyle pasparlak :D büyüleyici bir manzaraydı. Fotoğrafını çekmiştim ama o zamanki 6303i'm pek yardimci olmamıştı :)

3. Perfectum

Perfectum

Kütahyanın renkli bulutları hemen hemen her mevsimde görülüyor aslında. Sonbahar sonları ve kışın azalıyorlar gökyüzü açık olmadığı için, ama bahar başlangıcı ve sonrası enfes :)

Sabahları bir şey yapmak genel olarak farklı hissettiriyor aslında. Zinde olduğumuzdan mııı çözemedim. 

Fotoğraftan memnun kalmamışsın anlaşılan :D Zihninde kalmış ama canlandırabiliyorsun salt fotograftan daha iyi bence :)

4. Gallardo

Gallardo

Yolum düşerse görmek isterim. Sabahları güneşim doğup biraz yükselmesine kadar ki kısım özel bir zaman dilimi bence. Sonra har şey sıradanlaşıyor. Resmi bulabilirsem bir ara atayım sana. Bir de sen gör. Gerçi pek özel bir şey bulamayacaksın :D

19. Anime, manga, novel vs karakterler gerçek hayat esintilerini bir yana bırakırsak hayal gücü ürünüdürler. Bir hayali ve fanteziyi barındırır arka planda. Çoğunlukla cinsel enerjiden doğan bir fantezi bu. Bu tür fanteziden arındırılmış fanservice material yanı olmayan idealize tiplere de rastlamak mümkün. Miyazaki animeleri gibi (tamam bir parça var kabul). Aynı şekilde bu tarz bir itkinin kullanıldığı ama gerçeklikten kopmamış karakterlere de rastlamak mümkün. Sanırım LOGH’da ki gibi veya Gundam veya Votoms’da ki gibi. Her halükarda onlar birer hayal ürünüdür ve gerçek hayat gerçeklerin olduğu yerdir. Siyah ve beyazı baştan böyle belirleriz grileşme sonradan başlar. Tahmin edersiniz ki kompleks eserler grinin tonlarından çıkar. Zannımca saf siyah veya saf beyaz örnekler yoktur. Bu noktada siyah olanın siyahı, beyaz olanın beyazı ne kadar temsil ettiğini (gerçek hayat gerçeği ne kadar temsil eder, gerçek nedir, gerçeği tanımlarken başvurduğumuz kriterler nelerdir…)  sorgulamakta fayda var. Bununla birlikte, nadir bulunabilirlikleri itibariyle grinin uç tonlarındaki örnekler ekstra ilginçlik teşkil edebilmektedirler (%1 gerçekçi %99 hayal ürünü bir karakterin ilham vermesi).

2. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

Yokluğunu ispat etmediğin sürece benim için vardır :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

3. Amygirl

Amygirl

Hımm erkek muhtemelen bence mangaka :silence-onion-head-emoticon: gadın olamaz kıskanırım :on-jail-crazy-rabbit-emoticon: tasarlayanı bile gadın olmasın :on-jail-crazy-rabbit-emoticon:

4. Gallardo

Gallardo

Furudate Haruichi kadın çıkarsa olası kavga sonuçları:

Amy: 2,20

Beraberlik: 2,30

Furudate: 2,20

20. Baklava diye bir kız ismi duydunuz mu hiç?

2. Rakuncuk

Rakuncuk

Hımm bende de Şiir ve Nimide vardı böyle ilk kez duyduklarımdan.

3. Gallardo

Gallardo

@Leffwn Olur olur :D senin yazdıkların da en az baklava kadar ilginç (Şişe özellikle)

Merhaba ve Şiir güzelmiş ama beğendim

@Rakuncuk Onun Nemide olmadığına eminsin di mi :)

4. Rakuncuk

Rakuncuk

@Gallardo Eminim arkadaşımın annesinin ismiydi. Anlamı ne ise random gibi bir isim. :58f2813f6853a_CupOfCoffeeWithFoot:

21. Dünyadaki herkes 1 seneliğine başka gezegende tek başına yaşayıp tekrar dünyada kaldığı zamana yollansa, acaba insan ilişkileri nasıl olurdu..

2. Perfectum

Perfectum

Solo Leveling'i yavaştan almak mı? İnsanın bir çırpıda bitiresi geliyor :D İnsanlar çıldırıyor yeni bölüm diye :D 

3. Gallardo

Gallardo

Dünya'da 1 gün = Öbür gezegenlerde 365 gün. 365 gün uzunluğunda bir gün değil :) Hücreye tıkılan biri duvara çizdiği resimle konuşarak hayatta kalmış. Koskoca gezegende bir yolunu bulurlar sanıyorum. İnsanın dünyada kullanmaya fırsat bulmadığı hayalgücü, kendi içinde derinleşme fırsatı devreye giriyor. Çünkü dünyada bir meşguliyet trafiği vardı bir çok şey elinin altındaydı. Bu sefer sahip oldukların (ve sahip olduğunu sandıkların) hiçbiri yok sadece sen varsın. Bir bedende ne kadarına sahip olabilirsen o kadarı var elinde. Kendini tanıma, kendinle yüzleşme (bunlara bolca vaktin olacak) ve bulunduğu duruma karşı geliştirilen (kişiden kişiye değişen) baş etme yöntemleri. Keşişlerin isteyerek yaptığı şeyleri istemeden de olsa yapıyorsun :) Bu dersin yapılmasında bir amaç, öğrencilerin ''duygusal güç'' ve ''yalnızlıkla barışıklık'' yönlerini üst düzeye çıkarmak.

Ben One Piece ve Gintama'yı erteleyebilen bir insanım Solo Leveling merakına dayanabilirim :)

4. Perfectum

Perfectum

Gerçekleştirmesi aşırı zor. Tam s+ lık görevler :dead-crazy-rabbit-emoticon: 

22. One Piece tayfasına Türk'ün katıldığı esprili bir konu vardı eskilerden. Nerede bulabilirim onu? DHspark'ın mangalarını falan buldum onu bulamadım.

2. anes

anes

Bu durumu görünce merak edip bakındım biraz. Bu konu sanırım aradığın. 

3. Gallardo

Gallardo

Evet aradığım buydu. Harikasın :)

4. anes

anes

Sevindim. :magic-right-crazy-rabbit-emoticon:

23. Trinity Blood izlerken keşfettiğim aşırı underrated karizmatik ses.

Spoiler

2. Gallardo

Gallardo

Ergo Proxy favorilerimdendir. D Gray Man rahibi merak ettim bir görsel alabilirim :)

3. Perfectum

Perfectum

image.png.cfea2c4e6894c59468b4de4397c27c70.png

Kanda Yuu olur kendisi tsundere tavırları ile bilinir. Severiz :)

4. Gallardo

Gallardo

Kesinlikle bir Hugue değil ama sevdim :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.