Jump to content

Gallardo

Üyeler
  • İçerik sayısı

1002
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

47

İletiler bölümüne Gallardo kullanıcısının eklediği dosyalar

1. -World's End Harem'de olsam hem sistemi lehime kullanır hem de sisteme karşı gelirdim.

-İshuzoku Reviewers'da olsam ekibin bir parçası olurdum.

-Redo of Healer'da olsam Keyaru'nun kankası olurdum.

-Yahari'de olsam kulübün 4. üyesi olurdum kulüp aktivitelerini aksatır çatıda takılırdım Hikigaya ve Yukino'nun arasını yapar süreci hızlandırırdım.

-One Piece'de olsam bir magazin programı yapardım ''Korsanların Gizemli Geçmişleri Hakkında Her Şey'' Oda ile işbirliği yapar bana istihbarat sağlamasını isterdim.

-Fairy Tail'de de aynısını yapabilirim aslında, tabi ki bir Magnolia sakini olarak :)

-Kokoro Connect'te olsam İori ve Taichi'nin arasını yapardım İnaba'ya da kendim yürürdüm.

-İsekai Meikyuu de Harem wo'da olsam ending'de ki adamı bol bol ziyaret ederdim sempatik birine benziyor.

-Mushishi'de olsam Tanyuu'ya bir sürü hikaye anlatırdım ve laneti kırmanın bir yolunu bulur ve en kısa sürede yolculuga çıkmak istediği kişiyle buluşmasını sağlardım.

-Casshern Sins'de olsaydım insan silahşör olur kötü robotları avlardım ve Casshern ile iki tek atardım.

-Tate no Yuusha'da Naofumi'ye Keyaru'nun yeteneğini öğretir sonra bi 5 kiloluk çekirdek alır gidişatı seyreylerdim.

-Gintama'da olsam hem gizli polis hem gizli devrimci olurdum sıkı bir Jump takipçisi ve Yorozuya müdavimi olurdum Gintoki ile Hunger x Hunger ne zaman çıkacak deyip Naruto'yu kötülerdik.

-Tokyo Revengers'da olsam Takemichi ile el sıkışır taa Shinichiro zamanına gönderirdim.

-Ousama Ranking'de olsam dünyayı dolaşan bir gezgin olup Boji'ye rehberlik ederdim.

2. 99 versiyonu çok daha iyidir ortak işlenen kısımlarda tokat manyağı yapar eğer 2011'in işlediği tüm kısımlar 99 stiliyle ele alınsaydı çok daha farklı bir anime izlemiş olabilirdik. 99 versiyonu zamanın imkanları ile çok daha profesyonel bir işlenişe sahiptir. Ama bunlar herkesin görebileceği farklar değil ve 2011 versiyonunun daha fazla izleyiciye hitap edeceği de bir gerçek çünkü daha yeni.

Birkaç sahneyle kıyaslayalım:

Gon vs Hisoka. Hangisinin seyir zevki daha yüksek?

Kurapika vs Uvogin. Hangisi daha cool ve duyguları daha iyi yansıtıyor?

Hayalet takımı. Hangisi atmosferi ve seslendirmesiyle tehlikeli örgüt havasını ve ciddiyetini tam olarak veriyor?

Birkaç ek sahne:

3. Tokuchi Toua (One Outs), Hisoka (Hunter x Hunter) bu ikisini yan yana düşününce bile çığlık atan fangirllerin kulak zarıma ettiği eziyeti hissedebiliyorum. Mükemmel bir magazin malzemesi. Adamlar dışarı takılmaya çıksa olay.

36915.jpg115887.jpg

Nanami Kento (Jujutsu Kaisen), Hiromi Higuruma (Jujutsu Kaisen) bunu bir istisna olarak tutmak istiyorum.

014ddb063d8cab4489623ee2e9b7f90ba3aaa892d03ea1902036ba34aa9ede1ff186e30d58bc4fab

Shinobu Morita (Honey and Clover), Hakim Atawari (Emma A Victorian Romance) ikisini de Ueda Yuji seslendiriyor ve ikisi de bulundukları seriye göre egzantrik karakterler.

34899.jpg40724.jpg

Bu akşam aklıma fazla gelmiyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.