Jump to content

Gallardo

Üyeler
  • İçerik sayısı

1002
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

47

İletiler bölümüne Gallardo kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Gotoubun no Hanayome 2. Sezon. İlk sezonu 1 günde bitirsem de 2. Sezonu izlemek zaman aldı. Ana karakter bir Hikigaya değil, beşizler çizim yönünden iyi olsalar da arkaplanları biraz zayıf kalmış. Bu haliyle duygusal bir fanservice olmaktan pek öteye gidemiyor maalesef. Yine de izlemesi keyifli bir seri. Beşizlerin her biri farklı konularda iyi ve hepsini birleştirince ortaya tam donanımlı bir kız profili çıkıyor. Miku saflık ve utangaçlıkta öne çıkıyor, Nino yemek yapmada iyi, İchika bağımsızlık, kendi ayaklarının üzerinde durma konusunda, İtsuki'nin gurme yönü, giyim ( :) ) bir de anaçlık sanıyorum, Yotsuba'da sporda iyi. Fiziksel becerilerin öne çıktığı her dalda dikkat çekiyor. Hepsi bir bütünün parçaları gibi. 

2. Sezon 11. Bölüm son sahnesinde tahminimce final spoilerını vermiştir.

2. Az önce Kimi no Na Wa'yı tekrar izledim. İlk çıktığı zamanlar bir Shinkai filmleri meraklısı olarak kaliteli versiyonunu falan beklemeden internete ilk düşen haliyle izlemiştim. Süper sürükleyiciydi. 9,42'ye kadar ulaşan myanimelist puanından ve forumda açılan ''Kimi no Na Wa sonrası duygu patlaması'' başlığından yola çıkınca birçok kişinin de aynı şeyleri düşündüğü anlaşılabilirdi.

Bu sefer hem meşguliyetten dolayı bitirmekte zorlandığım aylık kotamı sonuna kadar sömürmek, hem de görsel şölen yaşamak için 2160p indirip öyle izledim. İyi bir senaryo ve işleniş var. Animeyi taşıyanlar da bunlar. Yoksa karakterlerin öyle çok da bir ekstrası yok. Çoğu animede görebileceğiniz standart tipler. 

Neyse, genel olarak, ilk izleyişimdeki duygu yoğunluğunu yaşamadım ama güzeldi. Şu an filmden geriye bir tutam huzur kırıntıları kaldı.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.