Jump to content

Gallardo

Üyeler
  • İçerik sayısı

1002
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

47

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Gallardo got a reaction from burakwoz for bir durum güncellemesi, Cowboy Bebop opening One Piece Water Seven & Enies Lobby versiyonu. Gördüğüm en i   
    Cowboy Bebop opening One Piece Water Seven & Enies Lobby versiyonu. Gördüğüm en iyi Cowboy Bebop opening uyarlaması olabilir.

2. Harika
    Gallardo got a reaction from Kadir- for bir durum güncellemesi, Shinei Nouzen 40lı yaşlar olası görünüm.   
    Shinei Nouzen 40lı yaşlar olası görünüm.

3. Üzgün
    Gallardo got a reaction from SoredemoDodo for bir durum güncellemesi, Kentaro Miura hayatını kaybetmiş. Berserk ve diğer tüm çalışmaların için teşekkürler   
    Kentaro Miura hayatını kaybetmiş. Berserk ve diğer tüm çalışmaların için teşekkürler Miura Sensei. Huzur içinde uyu.
  4. Beğen
    Gallardo reacted to Singularity for bir durum güncellemesi, telefon zil sesim.( 2:54ten sonrası)   
    telefon zil sesim.( 2:54ten sonrası)

5. Karmaşık
    Gallardo got a reaction from Perfectum for bir durum güncellemesi, Kentaro Miura hayatını kaybetmiş. Berserk ve diğer tüm çalışmaların için teşekkürler   
    Kentaro Miura hayatını kaybetmiş. Berserk ve diğer tüm çalışmaların için teşekkürler Miura Sensei. Huzur içinde uyu.
  6. Üzgün
    Gallardo got a reaction from Pseudohomophylus for bir durum güncellemesi, Kentaro Miura hayatını kaybetmiş. Berserk ve diğer tüm çalışmaların için teşekkürler   
  7. Üzgün
    Gallardo got a reaction from Kadir- for bir durum güncellemesi, Kentaro Miura hayatını kaybetmiş. Berserk ve diğer tüm çalışmaların için teşekkürler   
  8. Üzgün
    Gallardo got a reaction from sShoguNn for bir durum güncellemesi, Kentaro Miura hayatını kaybetmiş. Berserk ve diğer tüm çalışmaların için teşekkürler   
  9. Beğen
    Gallardo got a reaction from Baykus for bir durum güncellemesi, Bir insanın hayata daha adım atar atmaz kendisinin içinde bulunduğu maskeli balodan h   
    Bir insanın hayata daha adım atar atmaz kendisinin içinde bulunduğu maskeli balodan haberdar edilmesi çok önemlidir. Aksi halde karşılaştığında anlayamayacağı ve tahammül edemeyeceği, hatta şaşkınlıktan donup kalacağı birçok şey vardır; ve aslında en uzun ömürlü olanlar onlar olacaktır. Alçaklığın gördüğü himaye, erdemin çektiği aldırmazlık, hakikate ve büyük yeteneklere tahammülsüzlük hatta garazkârlık, bilim adamlarının kendi sahasındaki cehaleti, halis mamullerin neredeyse her zaman aşağılanması ve sadece sahtelerin baş tacı edilmesi böyle bir şeydir. 
    Gençler bu maskeli baloda elmaların balmumundan, çiçeklerim ipekten, balıkların kartondan yapılma ve istisnasız her şeyin bir oyun ve oyuncaktan ibaret olduğunu mutlaka öğrensinler. Birbirleriyle ciddi ciddi iş yapma azmi içerisindeki iki insandan birinin sahte mallar tedarik ettiğini, diğerinin de bunun karşılığında ona sahte paralar ödediğini zamanında onlara söylemek gerekir. (Arthur Schopenhauer)
  10. Beğen
    Gallardo got a reaction from Pseudohomophylus for bir durum güncellemesi, Bir insanın hayata daha adım atar atmaz kendisinin içinde bulunduğu maskeli balodan h   
    Bir insanın hayata daha adım atar atmaz kendisinin içinde bulunduğu maskeli balodan haberdar edilmesi çok önemlidir. Aksi halde karşılaştığında anlayamayacağı ve tahammül edemeyeceği, hatta şaşkınlıktan donup kalacağı birçok şey vardır; ve aslında en uzun ömürlü olanlar onlar olacaktır. Alçaklığın gördüğü himaye, erdemin çektiği aldırmazlık, hakikate ve büyük yeteneklere tahammülsüzlük hatta garazkârlık, bilim adamlarının kendi sahasındaki cehaleti, halis mamullerin neredeyse her zaman aşağılanması ve sadece sahtelerin baş tacı edilmesi böyle bir şeydir. 
    Gençler bu maskeli baloda elmaların balmumundan, çiçeklerim ipekten, balıkların kartondan yapılma ve istisnasız her şeyin bir oyun ve oyuncaktan ibaret olduğunu mutlaka öğrensinler. Birbirleriyle ciddi ciddi iş yapma azmi içerisindeki iki insandan birinin sahte mallar tedarik ettiğini, diğerinin de bunun karşılığında ona sahte paralar ödediğini zamanında onlara söylemek gerekir. (Arthur Schopenhauer)
  11. Beğen
    Gallardo got a reaction from Perfectum for bir durum güncellemesi, Bir insanın hayata daha adım atar atmaz kendisinin içinde bulunduğu maskeli balodan h   
  12. Beğen
    Gallardo got a reaction from burakwoz for bir durum güncellemesi, Bir insanın hayata daha adım atar atmaz kendisinin içinde bulunduğu maskeli balodan h   
  13. Beğen
    Gallardo got a reaction from Perfectum for bir durum güncellemesi, O müzik bu müzik.   
    O müzik bu müzik.

14. Beğen
    Gallardo got a reaction from Pseudohomophylus for bir durum güncellemesi, O müzik bu müzik.   
    O müzik bu müzik.

15. Beğen
    Gallardo reacted to Mutaika for bir durum güncellemesi, Gerçekten çok iyi hazırlanmış sahneler...   
    Gerçekten çok iyi hazırlanmış sahneler...

16. Beğen
    Gallardo got a reaction from Amygirl for bir durum güncellemesi, Trinity Blood izlerken en zevk aldığım 2 karakter. Biri coolluğun öbürü dobralığın sö   
    Trinity Blood izlerken en zevk aldığım 2 karakter. Biri coolluğun öbürü dobralığın sözlükteki tanımı. 

17. Beğen
    Gallardo got a reaction from Pseudohomophylus for bir durum güncellemesi, Bahar Sezonu Şampiyonlar Ligi 1. Torba :)   
    Bahar Sezonu Şampiyonlar Ligi 1. Torba :)

18. Beğen
    Gallardo got a reaction from Ellen for bir durum güncellemesi, Bahar Sezonu Şampiyonlar Ligi 1. Torba :)   
    Bahar Sezonu Şampiyonlar Ligi 1. Torba :)

19. Beğen
    Gallardo got a reaction from Amygirl for bir durum güncellemesi, Romantizm konulu olmayan animelerdeki romantizm > romantizm animelerindeki romanti   
    Romantizm konulu olmayan animelerdeki romantizm > romantizm animelerindeki romantizm. Çoğu zaman geçerli bir formül.
  20. Üzgün
    Gallardo got a reaction from spike for bir durum güncellemesi, Gintama'nın başlangıcında Gintoki 27 yaşındaymış finalinde ise 29.   
    Gintama'nın başlangıcında Gintoki 27 yaşındaymış finalinde ise 29.

21. Harika
    Gallardo got a reaction from Caprihorn for bir durum güncellemesi, Öylesine izlediğim anime başyapıt çıkmıştır.   
    Öylesine izlediğim anime başyapıt çıkmıştır.

22. Harika
    Gallardo got a reaction from Perfectum for bir durum güncellemesi, Öylesine izlediğim anime başyapıt çıkmıştır.   

23. Harika
    Gallardo got a reaction from pegasusejder for bir durum güncellemesi, Öylesine izlediğim anime başyapıt çıkmıştır.   

24. Harika
    Gallardo got a reaction from Beytize for bir durum güncellemesi, Öylesine izlediğim anime başyapıt çıkmıştır.   

25. Harika
    Gallardo got a reaction from Pseudohomophylus for bir durum güncellemesi, Harika! :D   
    Harika! :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.