Jump to content

Gallardo

Üyeler
  • İçerik sayısı

1002
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

47

İtibar Etkinliği

1. Harika
    Gallardo reacted to Leffwn for bir durum güncellemesi, Filmin askere gitmeden birkac gun once cikacak olmasi, yey. Cok iyi fragman.   
    Filmin askere gitmeden birkac gun once cikacak olmasi, yey. Cok iyi fragman. 

2. Beğen
    Gallardo got a reaction from MadMonkey for bir durum güncellemesi, Günaydın sayın forum ahalisi! Yeni keşfettiğim bu güzel parça tüm forumdaşlarıma gels   
    Günaydın sayın forum ahalisi! Yeni keşfettiğim bu güzel parça tüm forumdaşlarıma gelsin.. :D

3. Teşekkür
    Gallardo got a reaction from Rakuncuk for bir durum güncellemesi, Armored Trooper Votoms akıyor :) Karizmatik eski animeleri seven arkadaşlara gönül ra   
    Armored Trooper Votoms akıyor :) Karizmatik eski animeleri seven arkadaşlara gönül rahatlığıyla önerilir ;)
  4. Beğen
    Gallardo got a reaction from KazumaS for bir durum güncellemesi, Konosuba'nın harika seslendirmelerine bir örnek :))   
    Konosuba'nın harika seslendirmelerine bir örnek :))

5. Beğen
    Gallardo reacted to Barış for bir durum güncellemesi, yıllık danshi koukousei no nichijou izleme zamanım geldi. her sene en az bir doz alma   
    yıllık danshi koukousei no nichijou izleme zamanım geldi. her sene en az bir doz almak lazım.
  6. Harika
    Gallardo reacted to Singularity for bir durum güncellemesi, Ayin saati 2. :   
    Ayin saati 2. :

7. Harika
    Gallardo reacted to Singularity for bir durum güncellemesi, Ayin saati.   
    Ayin saati.

8. Beğen
    Gallardo reacted to sShoguNn for bir durum güncellemesi, "Made in Abyss" isimli animeyi izleyin. Aşırı şekilde öneriyorum. Tabi eğer gizemlili   
    "Made in Abyss" isimli animeyi izleyin. Aşırı şekilde öneriyorum. Tabi eğer gizemliliği seviyorsanız. Sadece 2017'de çıkan değil, son yılların en kaliteli animelerinden biri bence. Myanimelist puanı da her şeyi anlatıyor zaten. Ben çok zor 10/10 veririm ve bu animeye 10 puanı direkt yapıştırdım düşünün artık ne kadar etkilediyse beni
  9. Beğen
    Gallardo got a reaction from Rakuncuk for bir durum güncellemesi,   
  10. Beğen
    Gallardo reacted to Leffwn for bir durum güncellemesi, Berserke bundan tatlı bir şey gelmedi. :(   
    Berserke bundan tatlı bir şey gelmedi. :(

11. Beğen
    Gallardo got a reaction from Kadir- for bir durum güncellemesi, Konosuba'nın harika seslendirmelerine bir örnek :))   

12. Beğen
    Gallardo got a reaction from Barış D. Baryshx for bir durum güncellemesi, Konosuba'nın harika seslendirmelerine bir örnek :))   

13. Beğen
    Gallardo reacted to Lizardon for bir durum güncellemesi, Bu adam Türkiye'de anime ve mangalar hakkında video hazırlayan en iyi youtuber. Umarı   
    Bu adam Türkiye'de anime ve mangalar hakkında video hazırlayan en iyi youtuber. Umarım kitlesi artar ve destek olanı olur. https://www.youtube.com/channel/UCo7zbjQ1e-U2GVez8nXg7cQ
  14. Beğen
    Gallardo reacted to Perfectum for bir durum güncellemesi, Japonlarında güzel ninnileri varmış hmm   
    Japonlarında güzel ninnileri varmış hmm 

15. Beğen
    Gallardo got a reaction from Amygirl for bir durum güncellemesi, Bir konuda iyi olmak istiyorsan, onu sevmeli ve ondan zevk almalısın.   
    Bir konuda iyi olmak istiyorsan, onu sevmeli ve ondan zevk almalısın.
  16. Beğen
    Gallardo reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Duyuru!!!! Forumun kayıtlı kullanıcıların günlük beğenme limiti 10'dan 30'a çıkarılmı   
    Duyuru!!!! Forumun kayıtlı kullanıcıların günlük beğenme limiti 10'dan 30'a çıkarılmıştır. Beğeni limitinizi güle güle harcayın 
  17. Beğen
    Gallardo got a reaction from Barış D. Baryshx for bir durum güncellemesi, Yanında huzur bulduğunuz insanlar servetinizdir. (Erich Fromm)   
    Yanında huzur bulduğunuz insanlar servetinizdir. (Erich Fromm)
  18. Beğen
    Gallardo got a reaction from Rofh for bir durum güncellemesi, Yanında huzur bulduğunuz insanlar servetinizdir. (Erich Fromm)   
    Yanında huzur bulduğunuz insanlar servetinizdir. (Erich Fromm)
  19. Beğen
    Gallardo reacted to Perfectum for bir durum güncellemesi, İlk defa Kazak rock' ına denk geldim, bilinen rocktan farklıymış hissi veriyor bana b   
    İlk defa Kazak rock' ına denk geldim, bilinen rocktan farklıymış hissi veriyor bana baya, sevdim :)

20. Beğen
    Gallardo reacted to Dj-Morphosis for bir durum güncellemesi, Bir anda dilime dolandı animenin müziği. Tekrar izleyeceğim sanırım.   
    Bir anda dilime dolandı animenin müziği. Tekrar izleyeceğim sanırım.

21. Beğen
    Gallardo got a reaction from noirwinglessova for bir durum güncellemesi, Böyle fanservicelere hiç hayır demem :))   
    Böyle fanservicelere hiç hayır demem :))

22. Beğen
    Gallardo got a reaction from Rofh for bir durum güncellemesi, Böyle fanservicelere hiç hayır demem :))   
    Böyle fanservicelere hiç hayır demem :))

23. Beğen
    Gallardo got a reaction from Rofh for bir durum güncellemesi, Bu dünyada en korktuğun şey ne? Birbirini anlayamayan insanlar. Sakamoto Shinichi (Ko   
    Bu dünyada en korktuğun şey ne?
    Birbirini anlayamayan insanlar.
    Sakamoto Shinichi (Kokou no Hito 12. cilt kapağı)
  24. Beğen
    Gallardo reacted to Mileydi for bir durum güncellemesi, 3-Gatsu no Lion - Fune wo Amu - Mobilet Suit Gundam İron Blooded Orphans seri kıtlığı   
    3-Gatsu no Lion - Fune wo Amu - Mobilet Suit Gundam İron Blooded Orphans seri kıtlığı çekenlere duyurulur.
  25. Beğen
    Gallardo got a reaction from Rofh for bir durum güncellemesi, Zaman Çarkı veya Orta Dünya'nın Berserk çizimleri tadında bir animesi olsa diye düşün   
    Zaman Çarkı veya Orta Dünya'nın Berserk çizimleri tadında bir animesi olsa diye düşünüyorum. Hayali bile çok tatlı.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.