Jump to content
Türk Anime TV Forum

vgrkaya

Üyeler
    518
  • Son ziyareti

• Başarı

3

vgrkaya kullanıcısının son zaferi 21 Ocak 2017

vgrkaya en beğenilen içeriğe sahiptir

vgrkaya hakkında

• Derece
    Level 5

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

1.501 kez ziyaret edildi
  1. vgrkaya

( 20 / 25 ) Ookiku Furikabutte

Yağmur gibi yağıyor resmen bölümler, Sine chan ve Orhan ellerinize ve emeklerinize sağlık
  2. vgrkaya

( 20 / 25 ) Ookiku Furikabutte

Olley be bu seride hemen bitecek desene şimdiden ellerinize sağlık
  3. vgrkaya

( 13 / 13 ) Binzume Yousei

Bir kaç günle kaçırsamda tahmin ettiğim giibi oldu durum yine ellerinize ve emeklerinize sağlık
  4. vgrkaya

( 03 / ?? ) Sono Toki, Kanojo wa.

Ellerinize ve emeklerinize sağlık
  5. vgrkaya

( 13 / 13 ) Binzume Yousei

Yarında 6-7-8-9-10-11-12-13 gelir galiba ellerinize ve emeklerinize sağlık. Puanı o kadar iyi görünmüyor ama Sine chan çalışmada yer aldığına göre izlenecek demektir
  6. vgrkaya

( 15 / 15 ) Hetalia: The World Twinkle

Ellerinize ve emeklerinize sağlık, bunuda başla bitirden sayabiliriz bir nevi tekrardan ve tekrardan teşekkürler
  7. vgrkaya

( 02 / 27 ) Lodoss-tou Senki: Eiyuu Kishi Den

Başlamışsın bakıyorumda Sine chan, biraz biriktirip mi izlesem yoksa hemen mi başlasam kararsız kaldım doğrusu, ellerine ve emeklerine sağlık piyenşeş
  8. vgrkaya

( 03 / ?? ) Sword Art Online: Alicization

Bu tür serileri nedense sevmeden edemiyorum. Hikaye, konu, işleniş vede karakterlerde harika olunca, benim için bağımlılık seviyesine çıkıyor. Birde bundaki gibi, gelecek teknolojisi için gerçekçekleşebileceğinin ihtimali olması daha bir farklı çekiyor kendine. Tabiki bu tarzda olup ta hayal kırıklığına neden olan seriler çok olsada, yayınlanan her yeni seriyi, yine aynı heyecanla izlemeden edemiyorum. Bakalım bu sefer nasıl olmuş. Ellerine ve emeklerine sağlık Sine chan
  9. vgrkaya

( 03 / 24 ) Hinomaruzumou

Ellerinize sağlık, seri beklentide olduğum bir seri idi, şimdiden ellerinize ve emeklerinize sağlık İnci mangası iyi bir başlangıç yapmıştı bana göre tabikide, ama oldukça iddialı olacak diye düşünüyorum. Animesi başlayacak diye mangasını bırakmıştım. Bence tereddüde düşmene gerek kalmayacak.
  10. vgrkaya

( 03 / 23 ) Kaze ga Tsuyoku Fuiteiru

Ooooo yeni seri gelmiş, ellerinize ve emklerinize sağlık
  11. vgrkaya

( 24 / 24 ) Shirobako

Tam da tahmin ettiğim gibi oldu elleriniz dert görmesin Sine chan İnci sana sonuna kadar katılıyorum, Sine ile ikiniz de bu başla bitir durumlarında oldukça iyisiniz gerçektende. Her zaman takipçiniziz Sİne sama İnci sama Acaba sırada başka başla-bitirler varmı merak ediyorum doğrusu?
  12. vgrkaya

( 24 / 24 ) Shirobako

Ellerinize ve emklerinize sağlık, sonuna da hızlı bir geçiş yaparak ulaşabilmek harika olur doğrusu. Takipteyiz
  13. vgrkaya

( 13 / 13 ) Lodoss-tou Senki

Ellerine ve emeklerine sağlık Sine chan, yeni projelereini de dört gözle bekliyoruz gari
  14. vgrkaya

( 01 / 01 ) Metalocalypse: The Doomstar Requiem - A Klok Opera

Ellerinize ve emeklerinize sağlık
  15. vgrkaya

( 03 / 23 ) Keroro

Ellerinize sağlık