Jump to content

vgrkaya

Üyeler
  • İçerik sayısı

560
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    vgrkaya got a reaction from Sinsine in ( 26 / 25+ ) Ookiku Furikabutte   
    Yağmur gibi yağıyor resmen bölümler, Sine chan ve Orhan ellerinize ve emeklerinize sağlık
  2. Beğen
    vgrkaya got a reaction from xpector in ( 26 / 25+ ) Ookiku Furikabutte   
    Yağmur gibi yağıyor resmen bölümler, Sine chan ve Orhan ellerinize ve emeklerinize sağlık
  3. Beğen
    vgrkaya reacted to Sinsine in ( 26 / 25+ ) Ookiku Furikabutte   
    6-7-8-9-10. Bölümler eklendi. İyi seyirler...
  4. Beğen
    vgrkaya got a reaction from Sinsine in ( 26 / 25+ ) Ookiku Furikabutte   
    Olley be bu seride hemen bitecek desene ? şimdiden ellerinize sağlık
  5. Beğen
    vgrkaya reacted to Sinsine in ( 26 / 25+ ) Ookiku Furikabutte   
    1-2-3-4-5. Bölümler eklendi. İyi seyirler...
  6. Beğen
    vgrkaya reacted to Sinsine in ( 13 / 13 ) Binzume Yousei   
    Araya başka seriler girdi yoksa tahmin ettiğin gibi olacaktı ? İyi seyirler...
  7. Beğen
    vgrkaya got a reaction from Sinsine in ( 13 / 13 ) Binzume Yousei   
    Bir kaç günle kaçırsamda tahmin ettiğim giibi oldu durum yine ? ellerinize ve emeklerinize sağlık
  8. Beğen
    6-7-8-9-10-11-12-13. Final Bölümleri eklendi. Seri tamamlanmıştır. Çeviriyi yapan svcnwas-here arkadaşımıza emeği için teşekkür ederiz. İyi seyirler...
  9. Beğen
    vgrkaya reacted to Sinsine in ( 27 / 27 ) Lodoss-tou Senki: Eiyuu Kishi Den   
    2. Bölüm eklendi. İyi seyirler...
  10. Beğen
    vgrkaya got a reaction from 1456ha in ( 12 / 12 ) Sono Toki, Kanojo wa.   
    Ellerinize ve emeklerinize sağlık
  11. Beğen
    vgrkaya got a reaction from Sinsine in ( 13 / 13 ) Binzume Yousei   
    Yarında 6-7-8-9-10-11-12-13 gelir galiba ? ellerinize ve emeklerinize sağlık. Puanı o kadar iyi görünmüyor ama Sine chan çalışmada yer aldığına göre izlenecek demektir ?
  12. Beğen
    1-2-3-4-5. Bölümler eklendi. İyi seyirler...
  13. Beğen
    vgrkaya reacted to Sinsine in ( 15 / 15 ) Hetalia: The World Twinkle   
    Bunu başlamadan bitirdik, daha ne istiyorsun ? iyi seyirler...
  14. Beğen
    vgrkaya got a reaction from Sinsine in ( 15 / 15 ) Hetalia: The World Twinkle   
    Ellerinize ve emeklerinize sağlık, bunuda başla bitirden sayabiliriz bir nevi ? tekrardan ve tekrardan teşekkürler
  15. Beğen
    vgrkaya reacted to Sinsine in ( 15 / 15 ) Hetalia: The World Twinkle   
    İlk 3 Bölüm yeniden düzenlenip eklendi. 4-5-6-7-8-9-10-11-12-13-14-15. Final Bölümleri eklendi. Seri tamamlanmıştır. Çeviriyi yapan Ayris arkadaşımıza emeği için çok teşekkür ederiz. İyi seyirler...
  16. Beğen
    vgrkaya reacted to Sinsine in ( 27 / 27 ) Lodoss-tou Senki: Eiyuu Kishi Den   
    1. Bölüm eklendi. İyi seyirler...
  17. Beğen
    vgrkaya got a reaction from Sinsine in ( 15 / 24 ) Sword Art Online: Alicization   
    Bu tür serileri nedense sevmeden edemiyorum. Hikaye, konu, işleniş vede karakterlerde harika olunca, benim için bağımlılık seviyesine çıkıyor. Birde bundaki gibi, gelecek teknolojisi için gerçekçekleşebileceğinin ihtimali olması daha bir farklı çekiyor kendine. Tabiki bu tarzda olup ta hayal kırıklığına neden olan seriler çok olsada, yayınlanan her yeni seriyi, yine aynı heyecanla izlemeden edemiyorum. Bakalım bu sefer nasıl olmuş. Ellerine ve emeklerine sağlık Sine chan
  18. Beğen
    vgrkaya reacted to Nones in ( 24 / 24 ) Hinomaruzumou   
    Sen öyle diyorsan bence de öyledir. Baktım da ilk bölümüne beklentimin çok ötesinde bir şey olmuş, şimdi 2. bölümü heyecanla bekliyorum.
    Emeğinize sağlık canlar.
  19. Beğen
    vgrkaya reacted to Sinsine in ( 15 / 24 ) Sword Art Online: Alicization   
    1. Bölüm eklendi. İyi seyirler...
  20. Beğen
    vgrkaya got a reaction from Sinsine in ( 24 / 24 ) Hinomaruzumou   
    Ellerinize sağlık, seri beklentide olduğum bir seri idi, şimdiden ellerinize ve emeklerinize sağlık
    İnci mangası iyi bir başlangıç yapmıştı bana göre tabikide, ama oldukça iddialı olacak diye düşünüyorum. Animesi başlayacak diye mangasını bırakmıştım. Bence tereddüde düşmene gerek kalmayacak.
  21. Beğen
    vgrkaya got a reaction from Nones in ( 24 / 24 ) Hinomaruzumou   
    Ellerinize sağlık, seri beklentide olduğum bir seri idi, şimdiden ellerinize ve emeklerinize sağlık
    İnci mangası iyi bir başlangıç yapmıştı bana göre tabikide, ama oldukça iddialı olacak diye düşünüyorum. Animesi başlayacak diye mangasını bırakmıştım. Bence tereddüde düşmene gerek kalmayacak.
  22. Beğen
    vgrkaya got a reaction from Sinsine in ( 23 / 23 ) Kaze ga Tsuyoku Fuiteiru   
    Ooooo yeni seri gelmiş, ellerinize ve emklerinize sağlık
  23. Beğen
    vgrkaya reacted to Sinsine in ( 24 / 24 ) Shirobako   
    Biraz gizem olsun, heyecan katalım ?  Senin de yorumların dert görmesin, yorumlarını keyifle takip ediyoruz ? 
  24. Beğen
    vgrkaya got a reaction from Sinsine in ( 24 / 24 ) Shirobako   
    Tam da tahmin ettiğim gibi oldu ? elleriniz dert görmesin Sine chan
    İnci sana sonuna kadar katılıyorum, Sine ile ikiniz de bu başla bitir durumlarında oldukça iyisiniz gerçektende. Her zaman takipçiniziz Sİne sama İnci sama ? 

Acaba sırada başka başla-bitirler varmı merak ediyorum doğrusu?
  25. Beğen
    vgrkaya got a reaction from Nones in ( 24 / 24 ) Shirobako   
    Tam da tahmin ettiğim gibi oldu ? elleriniz dert görmesin Sine chan
    İnci sana sonuna kadar katılıyorum, Sine ile ikiniz de bu başla bitir durumlarında oldukça iyisiniz gerçektende. Her zaman takipçiniziz Sİne sama İnci sama ? 

Acaba sırada başka başla-bitirler varmı merak ediyorum doğrusu?
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.