Jump to content

vgrkaya

Üyeler
  • İçerik sayısı

560
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    vgrkaya reacted to Sinsine in ( 12 / 12 ) Saredo Tsumibito wa Ryuu to Odoru   
    2. Bölüm eklendi. İyi seyirler...
  2. Beğen
    Benim de umudum büyük, yüzümüzü kara çıkarmaz umarım :)
  3. Beğen
    vgrkaya reacted to Sinsine in ( 40 / 40 ) Watashi no Ashinaga Ojisan   
    1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-11-12-13-14-15-16-17-18-19-20-21-22-23. Bölümler eklendi. İyi seyirler...
  4. Beğen
    vgrkaya got a reaction from Sinsine in ( 12 / 12 ) Saredo Tsumibito wa Ryuu to Odoru   
    İşte bizim Sine Hime' miz  Büyü ve aksiyon iç içe, acaba nefeslerimizi kesecek bir seri mi olacak, sizin tarafınızdan seçildiğine göre umudumuz büyük seri için 
  5. Beğen
    Bulabiliyorum desem yalan olur :) Kimsenin almadığını görünce kıyamadım güzelim seriye :)
  6. Beğen
    vgrkaya got a reaction from Sinsine in ( 12 / 12 ) Saredo Tsumibito wa Ryuu to Odoru   
    Sine bu sezonda bayağı yüklenmişsin yine,  nefes alacak vakit bulabiliyor musun sahiden de 
  7. Beğen
    vgrkaya reacted to Sinsine in ( 12 / 12+ ) Sword Art Online Alternative: Gun Gale Online   
    Valla mecbur aldım SAO'nun diğerlerini çevirdim el değiştirmesin diye ama şahsen almamayı tercih ederdim :) neyse bu sezon da SAO'nun alternatif versiyonuyla birlikteyiz artık, bakalım sonunda memnun kalacak mıyız seriden :)
  8. Beğen
    vgrkaya got a reaction from Sinsine in ( 01 / 01 ) Sword Art Online Movie: Ordinal Scale   
    Senin gibi bir hanım hanımcığın kendisini böyle beğenmesi cıkcıkcıkcık Ellerine ve emeklerine sağlık Sine chwan 
  9. Beğen
    vgrkaya got a reaction from Sinsine in ( 13 / 13 ) Chikyuu Shoujo Arjuna   
    Tavayı çevir yemek hazır gibi olacakmış nerde ise (9 bölüm birden)  ellerinize ve emeklerinize sağlık Despina ve Sine
  10. Beğen
    vgrkaya got a reaction from Sinsine in ( 02 / 02 ) Gensoumaden Saiyuuki OVA   
    Ellerinize ve emeklerinize sağlık
  11. Beğen
    vgrkaya reacted to hyunbinaski in ( 12 / 12 ) Tetsuwan Birdy Decode:02   
    Çevirdim çoktan encode edilecek sadece :)
  12. Beğen
    vgrkaya reacted to Sinsine in ( 01 / 01 ) Owari no Seraph: Kyuuketsuki Shahar   
    Hahaha teşekkür ederim, bunlar yeter de atar 
  13. Beğen
    vgrkaya got a reaction from 1456ha in ( 13 / 13 ) Shouwa Monogatari   
    Yine ortalık toz duman olmuş, ellerinize sağlık 
  14. Beğen
    vgrkaya got a reaction from Sinsine in ( 13 / 13 ) Shouwa Monogatari   
    Yine ortalık toz duman olmuş, ellerinize sağlık 
  15. Beğen
    vgrkaya reacted to Sinsine in ( 13 / 13 ) Shouwa Monogatari   
    1. Bölüm yeniden çevrilip düzenlenmiştir. 2-3-4-5-6-7-8. Bölümler eklenmiştir. İyi seyirler...
  16. Beğen
    Aralarda sayıp sövmemişsindir umarım 
  17. Beğen
    vgrkaya got a reaction from Sinsine in ( 16 / 12+ ) Owari no Seraph: Nagoya Kessen-hen   
    Sine chwaaaan ellerine sağlık 
  18. Beğen
    vgrkaya got a reaction from Sinsine in ( 01 / 01 ) Owari no Seraph: Kyuuketsuki Shahar   
    Bizde teşekkür ederiz o zaman  
    dankie, dank, شكر, falënderim, təşəkkürlər, eskerrik asko, дзякуй, ধন্যবাদ, hvala, благодаря, ကြေးဇူးတငျစကား, thanks, pasalamat, zikomo, díky, 谢谢, 謝謝, tak, terima kasih, շնորհակալություն, danke, tänan, تشکر, bedankt, salamat, kiitos, merci, tank, diolch, grazas, આભાર, მადლობა, ማመስገን, gras, godiya, mahalo, hvala, धन्यवाद, ua tsaug, umbulelo, תודה, ekele, Thank you, go raibh maith agat, gracias, tack, grazie, takk, 感謝, អរគុណ, ಧನ್ಯವಾದಗಳು, gràcies, рахмет, ыракмат, 감사, à ringrazià, taing, sipas, ຂໍຂອບໃຈ, gratias ago, dzięki, pateicība, dėkoju, merci, köszönöm, Misaotra, благодарение, നന്ദി, terima kasih, grazzi, whakawhetai, धन्यवाद, баярлалаа, धन्यवाद, takk, minnatdorchilik, ਦਾ ਧੰਨਵਾਦ, مننه, obrigado, mulțumesc, спасибо, faʻafetai, leboha, ස්තුති, kuvonga, хвала, مهرباني, vďaka, hvala, mahad, hatur nuhun, shukrani, ташаккур, நன்றி, ขอบคุณ, ధన్యవాదాలు, Teşekkürler, спасибі, شکریہ, thanks, דאַנק, o ṣeun, ευχαριστίες, ngiyabonga

19. Beğen
    vgrkaya got a reaction from Sinsine in ( 13 / 13 ) Mamotte! Lollipop   
    Ellerinize sağlık , eskiler birbir raflardan indiriliyor galiba 
  20. Beğen
    Owari no Seraph: Kyuuketsuki Shahar OVA Bölümü eklenmiş, seri tamamlanmıştır. Çeviriyi yapan bendenize emeğim için teşekkür eder, iyi seyirler dilerim. Diğer serilerde görüşmek üzere...
  21. Beğen
    vgrkaya reacted to Sinsine in ( 26 / 26 ) Kareshi Kanojo no Jijou   
    Seri baştan çevrilip düzenlenerek tüm bölümleri eklenmiş, seri tamamlanmıştır. Çeviriyi yapan 1456ha arkadaşımıza emeği için çok teşekkür ederiz. İyi seyirler...
  22. Teşekkür
    vgrkaya got a reaction from jans09 in ( 12 / 12 ) Dive!!   
    Ellerine sağlık Janset chin. Ama 11. bölüm indirme linki mega klasöründe görünmüyor
  23. Beğen
    vgrkaya reacted to jans09 in ( 12 / 12 ) Dive!!   
    OMG gerçekten yapmışım ööle bişi... altyazı megasına upload etmişim  acele işe şeytan karışır diye boşa dememişler 
  24. Harika
    vgrkaya got a reaction from jans09 in ( 24 / 24 ) Yowamushi Pedal: Grande Road   
    Alacağınız olsun emi , dün uykusuzluktan erken yatacağım diye karar vermiştim, paylaştığınız şu bölümler için geceye kadar uyuyamadım :(  yazık değilmi bizede bu kadar çok bölüm verip sonra başından kalkamayacağımız bi hale getirmek ühühühüh :D
  25. Beğen
    vgrkaya got a reaction from Sinsine in ( 12 / 12 ) Mobile Suit Gundam: The 08th MS Team   
    Ellerinize ve emeklerinize sağlık
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.