Jump to content

SakuragiRokurouta

Kayıtlı Üye
  • Content Count

25
  • Last visited

6 Followers

About SakuragiRokurouta

• Rank
    Level 1
  • Birthday 04/26/1991

Profil Bilgileri

• İlgi :
    Anime, Manga, Amv

Recent Profile Visitors

1,129 profile views
  1. Gerçekten mi ? Çok teşekkür ederim^^ Aynen grup konusunu çok istiyorum çünkü etrafımda ki herkes 14-19 arasında. Biraz da yaşıtlarıyla vakit geçirmek istiyor insan :)
  2. Bende öyle düşünüyorum zaten :) Kaliteli anime içerikleri konuşabileceğimiz bir grup oluşturmak istiyorum ama sanırım başlık açabilmem için 100 ileti yazmam gerekiyormuş. Onu doldurduktan sonra burada ki gerçek animeden anlayan insanlarla grup olmak istiyorum :)
  3. Kesinlikle sana katılıyorum . Harika animeler varken saçma sapan serilerin sırf erotik içerikleri var diye popüler olması çok kötü maalesef. Sırf bu alana ilgi yöneldi diye artık kaliteli içerikler de az yayınlanmaya başladı. Geçenlerde Japon bir mangakanın anime sektörü bitiyor diye bir yazsısını okumuştum. Bizim gibi kitle için üzücü böyle şeyler :(
  4. Bende yaşlıyım demeseydin iyiydi :D Hoş buldum^^ Birlikte keyifli forumlar geçirmek dileğiyle :)
  5. Teşekkür ederim :) Forumda başlık açabilir olduğum zaman buna bir el atmayı düşünüyorum zaten :)
  6. Hoşgeldin :) Bende yeni katıldım. Arkadaşların dediği gibi animeleri özelden sorarsan daha iyi olur :) Not : One Piece için üzüldüm :) En az 50 bölüm izlemeden karar verme.
  7. Teşekkür ederim :) Hoş geldin Tolga:) Bende yeniyim burada :)
  8. Çok teşekkür ederim şimdiden çok tatlı insanlarla karşılaştım :) Umarım sağlam arkadaşlıklarım olur :)
  9. Doğru diyorsun :D İnşallah aradığımı bulabilirim ^^
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.