Jump to content

KasAdam

Üyeler
  • İçerik sayısı

22
  • Son ziyareti

KasAdam kullanıcısının paylaşımları

1. KasAdam

Selamlar

Hoş geldin kardeşim .
  2. KasAdam

Merhaba

Merhaba kardeşim hoş geldin .
  3. KasAdam

High School DxD 4. Sezon Onaylandı!

Bende yeni sezonu bekliyordum güzel bir haber teşekkürler :)
  4. KasAdam

Merhaba

Hoşgeldin kardeşim can 25 istanbul memnun oldum :)
  5. KasAdam

Yeni Üye

Hoşbulduk adaş :)
  6. KasAdam

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Nanatsu No Taizai
  7. KasAdam

Başlangıçlar ve Efsaneler

Giriş olarak güzel bir kesit olmuş tebrik ederim umarım devamı gelir. Özellikle ilk paragrafta yazım hataların bir hayli fazla olmuş " bir " kelimesini çok fazla kullanmışsın ( Sıcak bir yaz akşamında yaşları 18 ile 20 arasında değişen bir yaklaşık olarak 60’a yakın bir topluluk ... gibi ) Dediğin gibi taslak ise eğer bunların farkına eminim sen de varmışsındır . Birde bazı yerlerde anlam bozuklukları olmuş cümlenin akışını bozan ufak tefek kelimeler var . Bunların haricinde konu güzel başlamış devamı nasıl olacak merak içerisindeyim .
  8. KasAdam

Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur

Rias Gremory - High school dxd .
  9. KasAdam

Herkese selamlar

Hoş geldin Furkan bende burada yeniyim . Aktif üye sayısı arttıkça forum daha keyifli hale gelecektir . İyi forumlar .
  10. KasAdam

Bu Animeyi İzledin mi?

Neden öyle söyledin ? :) Gantz ı öneriyormusun izlemedim ama hikayesini okudum fena değil gibi geldi başlayasım var. Akame ga Kill ?
  11. KasAdam

Bu Animeyi İzledin mi?

İzlemedim . Alttaki High school dxd ?
  12. KasAdam

Animelerden Bir Ordu Kursanız Komutanı Kim Olurdu?

Kesinlikle Uchiha Itachi olurdu. Sebebi gerek zekası gerekse yeteneklerinin çok çok üst seviye olması . Soğukkanlılığı ve görevleri ailesinin bile üzerinde tuttuğu için kesinlikle çok iyi bir lider olurdu .
  13. KasAdam

Karakterlerin Görüntüleri ile Kahreden Uzuvları!

Naruto animesinden Rock Lee saçları ve kaşları ( Anime içerisinde de bu kaşlardan sıkça bahsediliyor )
  14. KasAdam

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Akame ga Kill . Savaş konulu güzel bir animeydi izlemeyen arkadaşlara kesinlikle tavsiyemdir 12 bölümlük kısa bir çerez animedir zaten.
  15. KasAdam

Yeni Üye

Teşekkür ederim arkadaşlar hoşbuldum :)
  16. KasAdam

Japon Mitolojisi

Güzel bir paylaşım olmuş dostum eline sağlık bu arada İssun Boşi'yi okuyunca aklıma Parmak Çocuk geldi :)
  17. KasAdam

Yeni Üye

Hepinize teşekkür ederim. Hoşbuldum :) Kesinlikle ve kesinlikle Naruto gibi bir anime daha olamaz diye düşünüyorum. İzleyip bazı bölümlerinde beni hüzünlendiren hatta ağlatan yeri geldiğinde hırslandıran yeri geldiğinde mutlu eden bir animeydi hatta animeden öte hayal dünyamda ayrı bir yeri oldu. Nickname Sürekli Dizi çizgi filmindeki Mitch Sorenstein yani namıdiğer Kas Adam'dan geliyor ve tabii body building ile ilgili spor dalıyla ilgiliyim . Hoşbuldum bu arada ... Hoşbulduk teşekkür ederim. Hoşbuldum, o zaman sende hoşgeldin :) Pekala özelden sorayım o halde teşekkür ederim .
  18. KasAdam

Yeni Üye

Hoşbuldum hocam teşekkür ederim bu arada yazmak istedim özellikle, çok güzel bir imzanız var bunu daha öncede okumuştum .
  19. KasAdam

Yeni Üye

Teşekkür ederim dediğinizi yapıp 20.bölüme kadar izleyeceğim bakalım. Birde şu ban olayı çözülseydi iyi olacaktı :)
  20. KasAdam

Yeni Üye

Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar hoşbuldum isimlerinizi yazsaydınız sizi de tanısaydım iyi olurdu ama neyse artık :)
  21. KasAdam

Yeni Üye

Öncelikle teşekkür ederim hoşbulduk :) Sorun yok kuralları okumuştum ama gözden kaçırmış olmalıyım. Tekrar okumam gerek sanırım :)
  22. Herkese merhaba öncelikle ben Can İstanbul ilinden, 25 yaşındayım. Yeni bir anime takipçisi sayılırım, yaklaşık 1,5 yıldır animeleri takip ediyorum. Animeye Naruto ile başladım sırası ile High School Dxd, Tokyo Ghoul, Reborn, Death Note, Akame ga Kill animelerini takip ettim. Şu sıralar anime arayışındayım. Bleach, One Piece gibi bir kaç animeye başlamak istedim ama tad alamadım bir kaç bölümde bıraktım.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.