Jump to content

ErikaWasHere

Üyeler
  • İçerik sayısı

29
  • Son ziyareti

ErikaWasHere hakkında

• Doğum günü 11/04/1990

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

1047 profil görütülenme

ErikaWasHere üyemizin başarıları

1. Non Non Biyori 1. bölümde TAÇE çevirisinde bir sıkıntı var. İlk bölümde 2 alternatif ölü çalışan META alternatifinde ise yanlış anime var Ultra Maniac 19. bölüm yüklü sanırım. El atarsanız sevinirim ^^ http://www.turkanime.tv/video/non-non-biyori-1-bolum
  2. ErikaWasHere

Tanışma

Grup.dll'den birilerini görmek şaşırtıcı :D Hoş geldin Levent aramıza umarım burada geçirdiğin süre boyunca keyifli vakit geçirirsin ^_^
  3. Old school tarzında harika bir seri. Savaşlar yayınlandığı tarihe göre pek ilgi çekici bir şekilde olmamasına rağmen savaştan çok taktikler öne çıkıyor. Her iki tarafta birbirinden değerli komutanlar var. Ve her savaşta acaba hangi taraf ne gibi bir taktik izleyerek savaşı kazanacak dedirtiyor. Karakterlerin zenginliği sayesinde kendinizi adeta bir ziyafetin içindeymiş gibi hissettiriyor. Ve üzülmeyin her karaktere zaman ayırmasını biliyor bu seri. Kendinize ve düşüncelerinize göre sevebileceğiniz bir sürü karakter var. Müzikleri ve açılış şarkıları harika. Sadece serideki güncel zamana değil geçmişe dönerek yapılan politik yanlışları anlatan ender serilerden. Mutlaka fırsatınız olursa değil elinizdeki seri bitince başlayın. Kaybettirecek bir şeyi yok aksine kazandıracağı bir çok şeyi olan seri. İnsanların hırsları ve entrikaları gibi insanlığın yozlaşmasına neden olan her şeyi iki tarafın kahramanları sayesinde göreceğiniz ender serilerden.
  4. ErikaWasHere

ÇÖMEZİM DEMEK

Aramıza hoş geldin. Baya uzun uzun anlatmışsın şevkle okudum. Çömez demek olmaz aramızda herkes bir şekilde anime ve mangaya başladı tek fark geçen süre sadece. Umarım forumda kalıcı olursun ve gelişmesinde yardımcı olursun ^^ İyi forumlar tekrardan aramıza hoş geldin ^^
  5. ErikaWasHere

Selamlar

Aramıza hoş geldin ^^ umarım istediğin gibi yakınında anime izleyen birileri çıkar ^^ keyifli forumlar
  6. ErikaWasHere

Bu Animeyi İzledin mi?

İzledim güzel seridir cidden ^^ Alttaki arkadaşa favori serilerimden birisini sorayım. Spice and wolf serisini izledin mi ?
  7. İnan başlıkta gözlük kelimesini gördüğüm anda Kyoukai no Kanata serisi geldi aklıma :D
  8. ErikaWasHere

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

High School Fleet serisini bitirdim ^^
  9. ErikaWasHere

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Spice and wolf serisini tekrar izledim ^^
  10. Vay çevirmen alırım bir dal *-* şaka bir yana şimdiden emeklerin için teşekkür ederim. Ve başarılarının devamını dilerim. Biraz beklenti oluşturacak üzerinde ama çalışmalarını görmek için sabırsızlanıyorum hadi bakalım ellerine sağlık şimdiden ^^
  11. ErikaWasHere

Anime Sever Yetişkin Kitle

Sanırım o ana sayfada başlık açmak için anime sohbet kısmında yeni konu oluşturabilirsin. Belli bir ileti sayısı istememesi gerekiyor. Grup kurma konusunda katılıyorum. Çevremde tavsiye isteyebileceğim bir kitlenin olması güzel olurdu açıkçası ^^
  12. ErikaWasHere

Herkese selamlar

Hoş bulduk teşekküler, umarım foruma katkılarım dokunur ^^ Teşkkürler ^^ hep beraber kaliteli bir forum yapabiliriz umarım ^^ Teşkkürler ^^ yalnız veteriner olma boşver -_- hayatını yakarsın boşver mangaka olmak daha iyi en azından temiz iş ^^ Hoş bulduk teşekkürler ^^ Hoş bulduk ^^ forumu bir adım ileri taşımaya *-* Hoş bulduk ^^ Kesinlikle katılıyorum. Forumu daha ileriye götürmek için hep beraber çalışmalıyız ^^ Ve diğer arkadaşlar için (yoruldum kızmayın) hepinize iyi dilekleriniz için teşekkürler ^^ umarım ileride saygı duyabileceğimiz güzel konular oluştururuz forumda *-*
  13. ErikaWasHere

Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur

Jormungand serisinden Koko. Tam benlik bir hanım hafif kaçık, eğlenceli birisi.
  14. ErikaWasHere

Başlangıçlar ve Efsaneler

Yorumunuz için teşekkürler. Tekrar okuyunca benimde dikkatimi çekti. Düzeltmeler yaptım ^^ Düzenli olarak yazmak biraz sıkıntılıydı. Okula çok fazla vakit gidiyordu. Bazen haftalarca kopmam gerekiyordu. Kısa notlar tuttuğum bir ajandam vardı karakterler ve hikaye üzerinde aklıma bir şeyler geldiğinde karaladığım. Oradan parça parça monte edip en sonunda törpüleyip bir bütün haline getirmeye çalışıyorum. Yorumlarınız için teşekkürler zamanla daha güzel bir konu olacağına dair inancım tam ^^
  15. ErikaWasHere

Başlangıçlar ve Efsaneler

Daha final aşamasında değilim ^^ bu taslağın taslağı formatında. Henüz dilbilgisi yanlışlarına bakmadım bile. Maksadım bir ön okuma olması burada ^^ Şimdilik ham olan eserin tadını almanız ve geri bildirime göre düzeltmeler ve eklemeler yapmakta. Zaten tez ev işleri vs vs derken haftadan 3000 kelime anca yazıyorum son kitap biraz uzun süremi alacak gibi duruyor :(
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.