Jump to content
Türk Anime TV Forum

1456ha

Çevirmen
    181
  • Son ziyareti

• Başarı

2

1456ha kullanıcısının son zaferi 22 Aralık 2018

1456ha en beğenilen içeriğe sahiptir

1456ha hakkında

• Derece
    Level 1
  • Doğum tarihi 24-04-1997

Kişisel Bilgiler

• Hakkımda
    https://myanimelist.net/profile/Hoshizuki
  • Web Sitesi
    lyricstranslate.com/en/translator/1456ha

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

2.996 kez ziyaret edildi
  1. 1456ha

( 02 / 12 ) Doukyonin wa Hiza, Tokidoki, Atama no Ue.

2. bölüm eklendi. İyi seyirler..
  2. 1456ha

İyi ki Doğdun Sinsine

Ne güzel yazmışsın, ellerine sağlık İnci :D TAÇE'mizin biricik üyesi ve hayatımda tanıdığım en tatlı insanlardan biri olan Sine'nin doğum günü bugün, ben de kaç gündür bugünün gelmesini bekliyordum Benim de çok daha öncelerden çevirilerini zevkle takip ettiğim biriydi kendisi, seneler sonra aynı ekip altında birlikte çalışacaksınız, o kadar anime-manga sohbeti yapacaksınız deseler hayatta inanmazdım herhalde :D İyi ki doğmuşsun, iyi ki tanımışım seni Sine. Beraber geçireceğimiz daha nice yıllara, sevdiklerinle mutlu ve sağlıklı bir hayat yaşaman dileğiyle
  3. 1456ha

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Gin no saji 2.sezon :)
  4. 1456ha

Bul Getir!

Saçı saç bandıyla bağlı ama olur mu bu da Ben de gerçek kimliğini saklayıp boş beleş gezen bir karakter alabilir miyim acaba?
  5. 1456ha

Bu Animeyi İzledin mi?

İzlemedim. 3-gatsu no Lion?
  6. 1456ha

Türkçe Anlamından Animenin Adını Bulalım!

Hoshizora e Kakaru Hashi Taş Geçit
  7. Haikyuu'ya yeni sezon geliyor!!:bye2-onion-head-emoticon: Sonunda ya :loveloveplz:

https://myanimelist.net/news/56534730

1. Gallardo

Gallardo

Darısı Shokugeki'nin başına :)

8. 1456ha

Mutlu Yıllar KuramaUN

Benim de TAÇE'ye gelerek tanıma fırsatına eriştiğim başkanımızın doğum günü kutlu olsun :D Sevdiklerinle daha nice senelere
  9. 1456ha

İyi ki Doğdun Xpector

Doğum günün kutlu olsun Orhan 😊😊 Sevdiklerinle daha nice senelere 😀
  10. 1456ha

( 51 / 124 ) Yawara!

Güzel yorumun için teşekkürler, çevirmesi de bir o kadar zevkli 😊 Gelecek bölümler için şimdiden iyi seyirler dilerim ☺
  11. 1456ha

( 12 / 13 ) Tsurune: Kazemai Koukou Kyuudoubu

Beklediğim anime gelmiş sonunda Hem spor hem de slice of life animesi, harika 😍 Emeklerinize sağlık, hazır Kaze ga tsuyoku fuiteru'ya da yeni bölüm gelmişken ikisini birlikte zevkle izleyeceğim 😄
  12. 1456ha

Nickinizin anlamı?

6-7 sene önce kardeşimle bir siteye üye olurken her harfe bir anlam vererek oluşturmuştuk nick'i. Şu an anlamını hatırlamıyorum ama artık çok alıştığımdan değiştirmek de gelmiyor içimden 😄
  13. 1456ha

( 13 / 13 ) Dakaretai Otoko 1-i ni Odosarete Imasu.

Diğer yaoi uyarlamalarına göre bayağı iyi başladı bence. 😍 Devamını da merakla bekleyeceğim emeğinize sağlık 😊
  14. 1456ha

( 12 / 23 ) Kaze ga Tsuyoku Fuiteiru

Elinize emeğinize sağlık 😊 Yeni sezondan izlemeyi düşündüğüm bir animeydi, üstelik Haikyuu'ya benzeyen çok yönü de varmış 😍 Akşama indirip zevkle izlerim artık 😄
  15. 1456ha

Bu Animeyi İzledin mi?

Yarım bıraktım 😕 Alttaki 91 Days izlemiştir