Jump to content

1456ha

Üyeler
  • İçerik sayısı

286
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

32

İtibar Etkinliği

1. Harika
    1456ha reacted to Barış D. Baryshx for bir durum güncellemesi, Dev 5 TB'lık ingilizce manga arşivi, ilgilenenlere https://nyaa.si/view/1304255   
    Dev 5 TB'lık ingilizce manga arşivi, ilgilenenlere
    https://nyaa.si/view/1304255
  2. Üzgün
    1456ha reacted to Lycaenidae for bir durum güncellemesi, Fumetsu no Anata e, Bahar 2021'e aktarılması...   
    Fumetsu no Anata e, Bahar 2021'e aktarılması...
  3. Beğen
    1456ha reacted to Kutatgu for bir durum güncellemesi, Seinen FC takdim eder: "Seinen 5" etkinliği. Tamamiyle kamu yararını hedefleyen bu et   
    Seinen FC takdim eder: "Seinen 5" etkinliği. Tamamiyle kamu yararını hedefleyen bu etkinlikte;
     üyeler ve üye olmayanlar en sevdikleri 5 Seinen animeleri listeleyecek, bu listelere göre yeni başlayanlar için bir 5 animeden oluşan bir öneri listesi hazırlayacağız. Etkinlik organizasyonu ve katılım için bu status'a yazınız :)
  4. Üzgün
    1456ha reacted to bluegrass for bir durum güncellemesi, Finaller :'( Yüz yüze eğitim yada uzaktan eğitimmiş fark etmiyor her şekilde final dö   
    Finaller :'(
    Yüz yüze eğitim yada uzaktan eğitimmiş fark etmiyor her şekilde final dönemi her zaman insanın ruhunu sömürüyor. 
  5. Harika
    1456ha reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Vay arkadaş! Birisi şu seiyuu hafızamı silsin kendi kendime spoiler yedim Jojo Part 5   
    Vay arkadaş! Birisi şu seiyuu hafızamı silsin kendi kendime spoiler yedim 
    Jojo Part 5 te neredeyse sezonun sonuna kadar suratını tipini görmediğimiz ama merak ettiğimiz ana kötü karakterin sesini duyar duymaz Anaaaa Katsuyuki Konishi değil mi bu diyip sonra Jojo da seslendirme yapmış mı gerçekten de deyip bakmak ve ana villainin suratını görmek  
    Bu spoilerım hep Zeynep Onna yüzünden  Hayret bişi 
  6. Beğen
    1456ha got a reaction from Amygirl for bir durum güncellemesi, 2020 Bahar Sezonu!!   
    2020 Bahar Sezonu!!

7. Üzgün
    1456ha reacted to Golge_Kaze for bir durum güncellemesi, Hayat kısa, yarının garantisi yok, cebimde beş kuruş yok ne yapayım yani? Ne olduğu b   
    Hayat kısa, yarının garantisi yok, cebimde beş kuruş yok ne yapayım yani? Ne olduğu bile belli olmayan bir hastalığım var diye ağlayayım mı? Ya da bu aralar birkaç şeyde başarısız oldum diye duvara kafa mı atayım? Peh! Ben en iyisi çalışmaya devam edeyim. En azından zamanım dolu geçer... Damarıma basıldı geçmiş olsun  -_-
  8. Beğen
    1456ha reacted to Singularity for bir durum güncellemesi, Geceye özel Coquelicot-zaka kara (From Up on Poppy Hill) ost. ?   
    Geceye özel Coquelicot-zaka kara (From Up on Poppy Hill) ost. ?

9. Üzgün
    1456ha reacted to Golge_Kaze for bir durum güncellemesi, Üçüncü bölüm bu hızla inerse, animenin çevirisini 5 yıl sonra anca bitiririm herhalde   
    Üçüncü bölüm bu hızla inerse, animenin çevirisini 5 yıl sonra anca bitiririm herhalde...
  10. Beğen
    1456ha got a reaction from Perfectum for bir durum güncellemesi, Kış Sezonu!! Yeni sezondan çevirmeyi planladığım seriler ^^ İzlemeyi düşünen olursa b   
    Kış Sezonu!!
    Yeni sezondan çevirmeyi planladığım seriler ^^ İzlemeyi düşünen olursa beklerim  
  11. Teşekkür
    1456ha got a reaction from Barış D. Baryshx for bir durum güncellemesi, Kış Sezonu!! Yeni sezondan çevirmeyi planladığım seriler ^^ İzlemeyi düşünen olursa b   
    Kış Sezonu!!
  12. Beğen
    1456ha got a reaction from Gallardo for bir durum güncellemesi, Kış Sezonu!! Yeni sezondan çevirmeyi planladığım seriler ^^ İzlemeyi düşünen olursa b   
    Kış Sezonu!!
  13. Beğen
    1456ha reacted to Golge_Kaze for bir durum güncellemesi, İyi seneler TürkanimeTV ailesi! <3   
    İyi seneler TürkanimeTV ailesi! <3
  14. Beğen
    1456ha reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, 10 Kasım'ın ertesi günü bir İtalyan gazetesinin manşeti: ''Sezar, İskender, Napolyon,   
    10 Kasım'ın ertesi günü bir İtalyan gazetesinin manşeti: ''Sezar, İskender, Napolyon, ayağa kalkınız. En büyüğünüz geliyor.''
  15. Beğen
    1456ha reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, Kutsal kitaplarda çokça adı geçen şeytan, gerçek dünyada size ahlak dersi veren bir y   
    Kutsal kitaplarda çokça adı geçen şeytan, gerçek dünyada size ahlak dersi veren bir yobazdan başka bir şey değildir. (Friedrich Nietzsche)
  16. Harika
    1456ha reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Ya hsjsjjsjs yarıldım hsjsjjs video altı yorumlar komedi. Bak şuraya da yazıyorum dün   
    Ya hsjsjjsjs yarıldım hsjsjjs video altı yorumlar komedi. Bak şuraya da yazıyorum dünyanın en tehlikeli fan grubu Haikyuu fan grubudur 
    https://youtu.be/so6vcZZLhLQ

Video altındaki Oikawa profil fotosu olan "amy" nickli kız ben değilim yemin ederim :D
  17. Beğen
    1456ha reacted to sShoguNn for bir durum güncellemesi, Şehirler arası taşınmak... Uzun bir taşınma süreci ardından, internetsiz geçen 10. gü   
    Şehirler arası taşınmak... Uzun bir taşınma süreci ardından, internetsiz geçen 10. günün gecesinde internetime nihayet kavuştum. Çok özlemişim. En çok da anime izlemeyi özledim. Canım animelerim de beni özlemiştir hemen izlemeye başlıyorum
    Forum ahalisine de selam olsun
  18. Beğen
    1456ha reacted to Singularity for bir durum güncellemesi, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun'a ayak basışı ve Kurtuluş Savaşı'nın başl   
    Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun'a ayak basışı ve Kurtuluş Savaşı'nın başlangıcının 100. yıl dönümünde; Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve tüm şehitlerimizi saygıyla anıyor, ulusumuzun 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutluyorum. Bizi ite çakala yem etmedin hakkın asla ödenmez Paşam.

19. Üzgün
    1456ha reacted to Kutatgu for bir durum güncellemesi, Chihayafuru sonbahar sezonuna ertlenemiş. :/   
    Chihayafuru sonbahar sezonuna ertlenemiş. :/
  20. Beğen
    1456ha reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, Sosyal medyada her gün milyonlarca kere paylaşılan “Nasıl Mutlu Olunur” tarzı saçmalı   
    Sosyal medyada her gün milyonlarca kere paylaşılan “Nasıl Mutlu Olunur” tarzı saçmalıklarda yanlış olan ve kimsenin fark etmediği şey şudur: Daha pozitif bir deneyimi arzu etmenin kendisi negatif bir deneyimdir. Ve de tam tersine, insanın negatif deneyimini kabul etmesinin kendisi pozitif bir deneyimdir. (Ustalık Gerektiren Kafaya Takmama Sanatı)
  21. Harika
    1456ha reacted to Mileydi for bir durum güncellemesi, Given mangasına anime serisi geliyormuş Ne güzel haberler bunlar   
    Given mangasına anime serisi geliyormuş  Ne güzel haberler bunlar 
  22. Karmaşık
    1456ha got a reaction from Barış D. Baryshx for bir durum güncellemesi,   
  23. Beğen
    1456ha reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, Başrolün şöyle; Villainin şöyle; Olduğu sistem karşıtı bir polisiye animesi. Lanet ol   
    Başrolün şöyle;
    Villainin şöyle;
    Olduğu sistem karşıtı bir polisiye animesi.
    Lanet olsun sevdim bu fikri.
  24. Beğen
    1456ha got a reaction from Black Angel for bir durum güncellemesi, Haikyuu'ya yeni sezon geliyor!! Sonunda ya https://myanimelist.net/news/56534730   
    Haikyuu'ya yeni sezon geliyor!! Sonunda ya 
    https://myanimelist.net/news/56534730
  25. Beğen
    1456ha reacted to Black Angel for bir durum güncellemesi, Steins Gate 0 sayesinde uzun zaman sonra tekrar mutlu oldum :) Müzikleri çok güzeldi   
    Steins Gate 0 sayesinde uzun zaman sonra tekrar mutlu oldum :) Müzikleri çok güzeldi en çok " SteinsGate 0 OST - Believe Me -Zero- "  yeri ayrı...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.