Jump to content

SonOfDark

Kayıtlı Üye
  • Content Count

10
  • Last visited

About SonOfDark

• Rank
    Level 1

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Sağ ol. Şey diyecektim? Mimarlık dışardan okunabiliyor mu?
  2. Yazdığım metne yorum yazdığın için teşekkür ederim.

3. Kanımızı donduran soğuk havaların ardından havalar ılımaya başlamıştı ve artık yeni bir okul yılına geçiş yapmıştık! Artık liseli olabilecektim! Gerçi liseli olmak umrumda değildi! Sınıfta tek yapacağım sıramda yatmak olacağı için en yakın arkadaşım Yuuta gibi heyecan içinde değildim! Yuuta okulların başlamasından bir hafta kadar önce zorla beni dışarı çıkardı ve gideceği zengin züppelerle dolu paralı lisesine getirdi! Burada bulunmaktan hem nefret ediyordum, hem de bayılıyordum! Hayranı olduğum Xerta silahları eğitimi veren bir okul olduğu için çok hoşuma gidiyordu, ama paralı olduğu
  4. Öncelikle sizler gibi anime hayranlarının, tutkunlarının, aşıklarının arasında bulunmaktan büyük bir mutluluk ve zevk duyuyorum. Ben Emrullah Hundi. 17 yaşındayım. Denizle'de küçük bir evde oturuyorum. Lise son sınıf öğrencisiyim. Animeye tam başlama yaşımı bilmiyorum, ama baktığım ilk anime Bakugan ya da Naruto olduğu için sekiz diyebilirim. Tabii o zamanlar anime nedir bilmezdim. Animeyi anime olarak bildiğim yaş on beşti. Tam olarak ise lise bire başlamadan önceki yaz tatilinde, 17 Temmuz 2013... O zamanlar bir pidecide garsonluk yapıyordum. Çalışma sırasında aklıma hep garip fikirler dolaş
  5. Ne desem bilemedim. Konu güzele benziyor, ama ilk bölümden anneni öldürmek fazla acımasızca, değil mi? Azıcık daha yaşasa fena mı olurdu? Gerçi benim karakterlerimin de ailesi hemencik ölüyor, ama bu çok ani olmuş. Neyse...
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.