Jump to content

Pseudohomophylus

Üyeler
  • İçerik sayısı

1351
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

59

Pseudohomophylus kullanıcısının paylaşımları

1. Hoş geldin Hayricik Gördüğün üzere burası da TAÇE discordunu aratmıyor
  2. Üstün yeteneklerimle Forum zamanlama ayarlarının bozuk olmasıyla kesinlikle hiçbir ilgisi yok
  3. Hatırladığın başka bir nokta yok mu kardeş? Benzer çizimleri olan aynı prodüksiyon şirketinden çıkan Yavaş ilerleyen dev olmayan yaratıklara sahip anime Koutetsujou no Kabaneri var onda da böyle bir sahne yoktu.
  4. Rıfat hoş geldin, teklif için teşekkürler ancak kalsın:D Keyifli forumlar
  5. Pseudohomophylus

Mehaba:)

@youkai-sanDamla hoş geldin. Ben Homhom, 25 yaşımdayım. Genel olarak anime forumu olsak da burada anime dışı konular daha aktif olarak kullanılıyor. Sen de kafana takılan soruları çekinmeden sorabilir, istediğin zaman sohbetlere dalabilirsin. Buyurunuz adres--> Muhabbet mekanı Keyifli forumlar!
  6. Pseudohomophylus

selam^^^^

@AdrevrnHoş geldin, keyifli forumlar.
  7. Pseudohomophylus

Merhaba!

İsmini bilmem de Aechee sen benim aklımda Tashigi-çizeri arkadaş olarak kalacaksın ondan eminim Hoş geldin. Ben senden 12 yaş büyük olan arada sırada buralarda biten Homhom, tanıştığıma memnun oldum Kafana taklan herhangi bir konuda etiket atarak veya dmden yazarak soru sorabilirsin, er ya da geç tarafımca cevap gelecektir. Ya da çok daha kolay muhabbet mekanına yazabilirsin orada da yardımcı olacak bir çok forumdaş bulabilirsin. Keyifli forumlar.
  8. Pseudohomophylus

selam nasılsınız arkadaşlar

@BlacKofFiRehoş geldiniz... geldim mi demeliyim... Ben Homhom, 25 yaşındaki bir yolcuyum. Memnun oldum. İyiyim çok şükür sizi sormalı? Benim yaşımdan daha fazla anime izlemiş olmanız inanılmaz. Keyifli forumlar Ps: İmzanız yetkililerce spoiler içine alınmış. Düzenlemek isterseniz haberiniz olsun.
  9. Pseudohomophylus

Selam ^^

@Mousse Onur hoş geldin, bendeniz nevi şahsına münhasır rumuzlu Homhom lakaplı bir formdaş. Tanıştığıma memnun oldum Öncelikle kuralları oku ki Batu arkadaşımız gibi olma İyi forumlar @RuzgarreBatu fotolar spoiler içine
  10. Pseudohomophylus

Tanışmaa!

Hoş geldin Ali, ben Homhom. Keyifli forumlar dilerim.
  11. @Singularity Singu-san buralara da yolun düşmüş hoş geldin, nabersin?
  12. Selamlar Musmutlu pazarlar dutluk sakinleri Keyfin bilir paşam Sınav seni yamultunca dersin Homhom git çalış dediydi diye İster çalış istersen ittir et:D Naber? Geçmiş olsun Nabersin Kemano? Varlığından şüphe duyulan bir şeyi kaybetmek mümkün müdür hocam? Ara yüzü de değiştiği için bazı yazılan kurallar eskidi, doğru diyorsun. Aynen adminler de pek bakmaz olmuş Arada saçma sapan dillerde virüslü iletileri olan konuları açanlar filan da olmuştu mesela:(. Benim kuralları bozduğum oldu mu... hmm bilmem olmuştur mutlaka farkında olmadan Bile isteye, yerine, kişisine ve zamanına göre ben de kuralları sündürüyorum tabi ki O yer bu yer olmadığı gibi o zaman bu zaman da değil:D Okulları bitenlere de sınavları olanlara da geçmiş olsun gelecekte gönlünüze göre kendinizi iyi yerlerde bulursunuz umarım Nabersiniz, nasıl gidiyor hayat?
  13. 1 güzelmiş diğerleri eh işte Otona no Ore ga Iccha Ikenai Koto Icchau Kedo~ 1:51
  14. Merhabaa Batu bu forumda totalde 150 iletiyi *konu dışı* bölümü haricinde atmış olman gerekiyor. Şu anda sende 27 görünüyor. 123 tane daha atarsan oldu bu iş. Bu sayfada sağ üstteki nickine tıkla >> hesap ayarları'nı seç>> gelen sayfanın sol sütunundaki "imza" kısmına gel. Orada imza kurallarına uyacak şekilde -ki bu forum kuralları madde 11 oluyor- imzanı ayarlayabilirsin. +,+ Git ders çalış ne işin var burada İkisinden de biraz biraz Senin hayat nasıl gidiyor? Bakma böyle zırt pırt uyardığıma takan yok zaten ama yeni gelenlerin hiçbir şeyden haberleri yokken buralardan şutlanmasına gönlüm razı gelmedi. Sonra demesinler aman efendim bize bunlardan hiç bahseden olmadı diye Yabancı dil kuralını senden önce kimler kimler bozdu bir bilsen^^ Neyse öyle işte. Sen de, bay bayy
  15. @ibodi Doğum günün kutlu olsun sensei
  16. Pseudohomophylus

eh

@echuHoş geldin Keyifli forumlar
  17. Herkese iyi geceler Yok estağfurullah ne kusuru İyiyim, çok şükür her gün bir öncekini sollaya sollaya yaşıyorum bu hayatı:D Sen nasılsın, keyifler yerinde mi ? Forum kuralları no:11 İmzanızda ve konularda "Arial" yazı tipine göre puntosu 14 ün üstünde yazı bulundurmak yasaktır. Hem göze çok batmakta hem de forumun görsel güzelliğini bozmaktadır. İmzalarında açıkta resim, gif bulunduranların ayrıca yazı bulundurmasına sadece tek satır olarak izin vardır. İmzalarda bulunan metinlerin yazı ebatının da 14 puntoyu geçmemesi gerekmektedir. Gözünü seveyim şu kuralları bir oku da gel. Anladık sosyalsin sosyal mecrada:) emeline ulaşma sevindim bir sıkıntı olursa adresi biliyorsun zaten. Kendine cici bak
  18. Yiğitlere erkek güzeli tiplemesi yapan tarih yazıcılarına saygılar Şuraya kalbimin bir parçasını bıraktığım bir karakter bırakayım yiğit neymiş cümle alem görsün Eskiden asilzadeler de tanınmamak için örtünürlerdi. Asalet başka bir şey işte 11.'yi beklerim daha garanti olur @Mücahidem Şehide-i Cahide imza işi tamamdır bir sonraki plana geçebiliriz... Birileri Türk Tarihi ve Kültürü fanıymış da haberimiz yok:D Pandora'nın kilitli kutusunu kırmış gibiyim. Bu kadar ilgili olduğunu bilmiyordum. Herkese iyi akşamlar
  19. Yüz gizlenmesi gereken bir şey miymiş Narcissus yanında halt etmiş sen bir de benim gözümle gör onu HiraiZerdüş vokalisti <3 Artvin incisi adam gibi adam 10 yıl baklava için beklenir mi... Güzelse neden olmasın Aaa kalmak yok unut onu yok öyle bir şey, henüz iş işten geçmemişse otur çalış bir güzel. Gerekli durumlarda gaz motorin, benzin ne lazımsa tedarik ederiz, o iş bizde İmza yoksa parmağına veda edersin nihaahaha*kötü kadın gülüşü* Bu şey değil mi Dombra^^
  20. Pseudohomophylus

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

Webtoon sayılıyorsa^^ kısanın da kısa bir webtoonun ilk 20 bölümünü okudum Journey of a MuslimÇizimler çok tatlıydı Düzenleme: gün sonunda tamamı bitti^^
  21. Orada burada şurada Şurada burada orada Al benden de o kadar yoğunluktan buraya bir türlü sıra gelmiyor:D Günaydınlar^^
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.