Jump to content

Pseudohomophylus

Üyeler
  • İçerik sayısı

1351
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

59

Pseudohomophylus kullanıcısının paylaşımları

1. Merhabalar bugün normalden farklı ama önemli bir konuda duyuruda bulunma niyetindeyim.

Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi son sınıf öğrencisi, 25 yaşındaki karaciğer kanseri tedavisi gören Hilal POLAT arkadaşımıza karaciğer nakli için kan grubu "0" veya "A" olan karaciğer vericisi(donörü) aranıyor.  Kan grubu uyumlu ve donör olmak isteyen kişilerin en kısa zamanda Enes POLAT 'a ulaşmalarını rica ediyorum. Durumun hayati ve sürenin kısıtlı olduğunu  da ekleyerek duyuruyu sonlandırıyorum.

İletişim tel: +90(531)-231-6185

Arkadaşlar kan uyumluluğu sağlansa da çoğu zaman doku uyumu sağlanamıyor bu nedenle duyurunun

olabildiğince geniş bir kitleye ulaşması elimizden gelen tek şey maalesef

Hepinize sağlıklı günler dilerim.

1. zaman

zaman

Allah CC şu mübarek günler hürmetine tez zamanda sağlığına kavuşmasını nasip etsin.  Paylaşıyorum çevreme..

2. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

Çok teşekkür ederim. Umarım tez zamanda şifa bulur. 

2. Senin adına sevindim:) Buralarda daimi olursun umarım Senin yine iyiymiş "düzen"in falan var Düzensizliği düzen olarak kabullenmiş benden farklı yani Liste güzelmiş çarptım haberin olsun İyi geceler ve günaydın dutluk:D
  3. Alışmış gibisin buralara
  4. İyidir yuvarlanıp gidiyorum ben, senden naber? Kolay gelsin Allah bozmasın Var olan uyku borcunu kapatmışsın çok güzel Herkese hayırlı akşamlar
  5. Pseudohomophylus

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

남편과 결혼해줘 - İlk 5 bölüm
  6. Burası turkanime.co sitesinin forumundaki en rahat takılabileceğin umumi bir alan Rastgele bir konu açıp veya selam vererek sohbet edebileceğin bir yer. Discorddan çok daha az hareketli, adı gibi sakin bir dutluk Yanlış hatırlamıyorsam Tashigi'nin çizeri arkadaş sendin, onu da ilk beşte görmek isterdim oldukça orijinal bir çizimdi neyse ben Homhom dutluğa hoş geldin. Keyifli forumlar dilerim İyilik sağlık diyelim, çok şükür. Sen nasılsın? Nasıl gidiyor hayat? Afiyet olsun Buna iki dakika önce cevap vermiş olmam lazım. Hesabına yeniden giriş yaptığında göreceksindir. Hoş geldin yeniden Beni utandırıyosunuz efenimm Ülke elden gideyeah adlı yazımı sabırla okuduğun için benim teşekkür etmem gerek Dinleniyorum dinleniyorum, minik ufak tefek kaçamaklar bile yapabiliyorum Bu aralar biraz heyecan var hayırlısı bakalım Geçtiğimiz haftalarda okuduğun izlediğin beğendiğin yeni seriler var mı? Ben bu dönemki en popüler iki animeyi elden çıkardım. Bereketli bir dönem oldu^^ Güzeldiler tabi daha güzel de olabilirlerdi ya neyse şimdilik yeni denizlere yelken açıyorum. Kendine cici bak görüşürüz... Aleyküm selam genç @Kemankechnasılsın muhterem, nasıl geçti sınavlar? Atlatabildin mi küçük kıyameti? Herkese hayırlı sahurlar, iftarlar ve ötesi
  7. Pseudohomophylus

Not Just Anime

@Ruzgarreyeniden merhabalar... Art arda ileti atmak flood sayılmakla birlikte forum içi uygun görülmeyen bir davranıştır. İletilerin sol altındaki "Alıntı" yazısının solunda "+" işaretine tıklarsanız birden fazla iletiye tek seferde yanıt verebilirsiniz. Herhangi bir iletinizi bu şekilde düzenleyip diğerlerini gizlemenizi tavsiye ederim. İyi forumlar.
  8. Pseudohomophylus

Merhabalar yeniyim

Merhabalar hoş geldiniz. Ben Homhom, bu dünyada çeyrek asrını tamamlamış bir forumdaşım. Memnun oldum. Anime istek ve önerileri için ayrı bir bölüm bulunmakta, herhangi bir konu açmadan önce forum kurallarına bir göz atmanızı öneririm. Önceki açtığınız iki konu için iletilerinizin sağ üst köşesindeki "..." işaretine tıklayıp gizleyebilirsiniz. Keyifli forumlar
  9. Doğum gününüz kutlu olsun @Gallardo-san Nice huzurlu yaşlara
  10. Selamlar hayırlı sahurlar Biraz tüyler ürperticiymiş ders çalışırken bak bu çok güzel gider:) Kolay gelsin sınavlarında başarılar Merhabalar Ben sanatın ta kendisiyim diyormuşum Henüz sanatçı diyemem de sanatçılık yolundaki profesyonel bir acemiyim diyebilirim:) Sorun değil müsait oldukça bakarsın, biraz başını ağrıtmış olabilirim Seninki gibi güzel bir hikayesi yok ama ben de çok beğeniyorum nickimi Kesinlikle bu yoğunluk ve koşuşturmalar rutine bindi sayılır artık eskiye göre daha az stresli geçiyor günler Çok geçmiş olsun, Allah acil şifalar versin. Her şeye rağmen pozitif gördüm seni umarım ihtiyacın kadar dinlenebiliyorsundur. Kendine cici bak Hiç önemli değil^^ Görüşmek üzere...
  11. Güzel bir yarışmaydı, bu vesileyle foruma da can gelmişti ne güzel Söylemeden edemeyeceğim Dio'nun sıralamaya girmesini beklemiyordum ama onu da sıralamada görmek sevindirdi. Yarışma ve değerlendirme sürecinde emeği geçen herkese teşekkür ederim.
  12. @FalcoWa doğum günün kutlu olsun, nice yaşlara!
  13. Geceye bir şarkı türkü atmayalım mı üstat
  14. Kusurumu af buyur Ömer Faruk hanpaşahazretleri yanlış yaptım
  15. Gazan mübarek olsun Şükür bugün de aydınlandık:) Haşmetli 20 Haneli diyelim o zaman bundan sonra Kemankech
  16. Selamlar ve iyi akşamlar, Yeni gelen arkadaşlar sizler de hoş gelmiş sefa getirmişsiniz Daha iyi gördüm seni, iyileşmiş gibisin aman nazar değmesin. 5 yaşında sana default olarak yüklenen bu ayırt etme becerisi için seni tebrik ediyorum Ömer Faruk, isminde değil de soy ismindeymiş sıkıntı Neyse beterin beteri var buna da şükür diyelim. Sınavlarında başarılar dilerim bu hafta senin için yorucu olacak gibi görünüyorumarım halledersin. Ne kusuru yahu, nasıl kolayına geliyorsa için rahat ediyorsa öyle yaz gitsin Şahsen ben öyle yapıyorum. Bazı sanatçılar var insan her bir fırça darbesinde kendinden geçiyor her bir ışığı gölgesi gözlerine bayram ettirmek için bir araya gelmiş gibi şahaneler cidden Ben de bir gün Yuumei-san kadar olamasam da iyi işler çıkarmak istiyorum sanat adına:) 8 Mart'ı anlatayım ben, biraz vakit alabilir o yüzden gecikme için şimdiden özür dilerim^^ Nickimi beğenen nadir gurulardansın, insanlar kreativiteden anlamıyorlar ya Nevi şahsıma münhasır imza gibi nick bulmuşum niye şurası şöyle değil böyle değil diyen oluyor hala Çok şükür ben de iyiyim, dün bir arkadaşımın sözü vardı gidemedim bari hediye göndereyim dedim Cuma günü akşam saat 5 ten sonra özür mesajı göndermişler işte ellerinde olmayan nedenlerden ötürü istenilen tarihte yetişemeyecek diye... acayip sinirlendim ama yapacak bir şey yok geç olacak bari güç olmasın diye uğraşmadım iptal etmekle iyi kötü tek temennim eline tek parça halinde ulaşması Bu ay benim için yorucu olacak gibi görünüyor ama üstesinden gelirim inşallah Sen neler yapıyorsun haftan nasıl geçti? Hayırlı geceler
  17. Yalnız mesaj içeriğini kopyalayıp buraya yapıştırsan daha iyi olur. Çünkü muhabbet mekanı belli aralıklarla silinip yeniden açılan bir bölüm, konu silinirse içeriklere de ulaşılamaz. İleti içeriğini düzenlersen bu konu silinmediği sürece -ki silinmeyeceğini düşünüyorum- iletin burada sonsuza dek kalır.
  18. Pseudohomophylus

Merhaba

27 yaşın büyüsü müdür nedir bilmem ama aramıza hoş geldin Taha. Ben Homhom 25 yaşında bir oradan bir buraya savrulan yaprak gibi yaşamını idame ettiren bir forumdaşım. Söylemeden edemeyeceğim yaşıma yakın forumdaşları görmek de çok sevindirici Şu sözlerin alnı olsa da öpsem %100 katılıyorum:D Keyifli forumlar
  19. Pseudohomophylus

şimdi merhaba :)

Hoş geldin Özge Ben de 25 yaşında Homhom lakaplı bir forumdaşım. Forumda keyifli vakitler geçirmen dileğiyle よろしくお願いします
  20. Pseudohomophylus

Merhabalar...

Hoş geldin @Arthur Kirkland Ben Homhom Burada bol bol eğlenip keyifli vakitler geçirmenin yanı sıra sınavlarında da istediğin başarıyı elde etmeni dilerim. Keyifli forumlar
  21. Gintama Kotarou'nun Tek Tabanca Yaşamı
  22. Pseudohomophylus

Not Just Anime

Hoş geldiniz @Ruzgarre Sohbet için dutluğa uğrayabilirsiniz. İsmi gibi çoğu zaman sakin bir yerdir @Aechee Anime istek ve önerileri için şuraya yazabilirsiniz Keyifli forumlar
  23. Pseudohomophylus

Merhaba buralarda yeniyim

Her ne kadar 'animeci' tabirinden haz etmemiş olsam da aramıza hoş geldin. Kavram yerine terim diyecektin diye umut ederek sana faydası olabileceğini düşündüğüm bir link bırakıyorum. link Umarım kafandaki soru işaretlerinin bir kaç tanesine cevap olur. Keyifli forumlar
  24. Pseudohomophylus

yeniyim :)

@Batuhan abay ve @Emre Mutluforuma hoş geldiniz. Sohbet etmek için muhabbet mekanına buyurun. Forum ile ilgili herhangi bir paylaşımda bulunmadan önce kurallara şöyle bir göz gezdirin. Takıldığınız merak ettiğiniz bir nokta olduğunda sormaktan çekinmeyin. Saygı ve hoşgörü çerçevesinde iyi forumlar
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.