Jump to content

Pseudohomophylus

Üyeler
  • İçerik sayısı

1351
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

59

Pseudohomophylus kullanıcısının paylaşımları

1. Pseudohomophylus

NARUTO AYAKKABİSİ

Ben vermezdim yine de sen bilirsin @blacksensei37 Ayakkabının normal piyasası -eğer ki iyi bir şeyse- 400-600lira civarı ikinci el olduğunu varsayarsak en iyi ihtimalle yarı yarıya bu fiyat düşecektir. 200 lira bunun için normaldir. Bugün alır bir kaç gün hevesini alır sonra bir köşeye atabilme ihtimalin çok yüksek. Sana tavsiyem ihtiyacın yoksa alma varsa da bunu alma, yani özetle alma
  2. Günaydın forum cici hafta sonları Burunsuz boş , çikolatasız waffle gibidir tadı çıkar mı hiç sensiz Forum şifreni unutmadığın için seni tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum Iııuwaaah diicey cambaz Yozgat-Sorgun iki bin sekiiz Söyler misiin hazan nediir yaprak düş... arabeske sardım gece gece, yok gündüz gündüz olmadı gece gündüz:D Merak ettim bak sakıncası yoksa adını öğrenebilir miyim? Zaman bir yanılsamadır:) Takip et et lazım olacak sana, daha yolun ortasına bile gelmedik efendim Hadi inşallah nane limonun eksik olmasın emi
  3. Burun muhtemelen yarışmayla değil yalnızca Albedo'yla ilgileniyordu Hak vermek lazım güzel hatun
  4. Evvet Yuumei 6 yıl boyunca tel duvar kağıdı olarak en üsttekini kullanmıştım. Önceki forum profil fotom ortadakiydi ve en alttaki de şu anki masaüstü duvar kağıdım her bir eseriyle aşk yaşıyorum hatunun Pöfür pöfür emek var o sayfada yahu belli:) 8 Mart'taki mevzu siyasete kaçacağından ötürü burayı kirletmek istemiyorum. Merak ediyorsan özelden anlatayım ama keyfini kaçırmak istemem çünkü bu konulara bir girince çıkış kapısı kara deliğe dönüşüyor içinden çıkılmıyor. Benim nick... yalandan kendine benzeyeni sever gibi bir anlama geliyor, şurada daha ayrıntılı anlatmışımdır^^ Rica ederim ne demek efenimm, forumla ilgili benim de hala bilmediğim bir çok şey var. Aklına takılan bir yer vs olursa sormaktan çekinme lütfen ben yardımcı olamasam da yardımcı olacak birilerine yönlendiririm Umarım iyisinizdir nasılsınız efemm ve keyifler yerindedir inşallah, şimdilik görüşmek üzere bay bayyy Zehrin ta kendisi bu hayat:) Yemene içmene dikkat et Kemankech-can, ne yersek o oluyoruz Bazen adaletin sustuğu yerde kendini adaletini konuşturman gerekir bu da öyle bir mevzuydu Gerçi ilahi adaleti de bekleyebilirsin Bir bakmışsın o arkadaş da uyurken birileri kapı pencere açıp onu cereyanda bırakmış ve o da kulunçlarıyla etrafta cirit atmış 18 karakterlik isim mi...Ben şok ben iptal şimdi sen sınavlara girdiğinde isminin tamamını kodluyor muydun daha da ötesi kodlayacak yer bulabiliyor muydun? Benimki 7, hatta soy isim de 7 buna bile şikayet ediyordum ben, MaşaAllah tü tü tü Amaan boş ver ne diye açıklama zahmetine giriyorsun, değmez senin vaktini harcamana Daha daha nasıl oldun? Bugün daha iyi misin? Yeniden görüşünceye dek kendinize cici bakın
  5. @Mücahidem Şehide-i Cahide Bilinmeyen animeler bölümünde gözüme çarptı arka arkaya ileti atmak forum kuralları gereği yasak, ileti atarken buna dikkat edersen iyi olur 9) Arka arkaya mesaj atmak(flood yapmak) yasaktır. Gerekiyorsa, eski mesajınız üzerinden düzenlemelerinizi yaparak forum kirliliğine neden olmazsınız.
  6. Selamlar ve iyi akşamlar, nabersiniz? .o.O. Yuumei değil mi o? O evet, o ilk defa benim dışımda da Yuumeiart sever birini görüyorum Allah'ım teşekkürler Oldukça geniş bir pin koleksiyonuna sahipsiniz tebrik ediyorum çok renkli hoş bir sayfa Oluuur >,< Benden çok güzel frambuazlı tart olur ye ye bitiremezsin sonra Senden de leziz aynı zamanda pratik tarifler çarpabilirim o vakit *ağzım sulandı* Yok estağfirullah her anime herkese hitap etmek zorunda değil yahu Tamam o zaman sayonaraya da vaktim el verirse bakarım. Öneriler için teşekkür ettim 8 Mart'ta uzun adam sağ olsun, iki yılda dökmediğim kadar göz yaşı dökmeme neden olduğundan göz yaşı pınarlarım sizlere ömür olmuş olabilir Aynen aynen kısaltıyor, tahmini ömrüm 58 yılmış kaldı 33 sene Emekli olayazarken dünyadan göçüp gidiciymişim Çok geçmiş olsun Kemankech dede, aman dikkat et kendine öyle manyakları iç çamaşırlarıyla dışarı atmak vardııı Hayali bile hoş geldi:) Neyse tez vakitte iyi ol inşaallah Öyle yerleri taşlamak lazım benimkini de kabul etmiyorlar bir de sınırları 15 karakter ben 16da kalıyorum baraj yiyorum resmen nickten
  7. Çok yoksa, o zaman ilgi duyduğumun konu başlıkları benzerdir Dcde gün içinde bile 3-5 kez durum ve pp değiştirdiğim olmuştu:) Özene bezene seçildikleri belli efendim. Hangi siteden indiriyorsunuz ? Pinterest ? Deviantart? Tumblr? Güzelim memlekette sayısız şahane lezzet var her yöre mutfak ayrı bir renk misali gel gör ki mutfakta hiç becerim yokbenim ben yiyip düşüncelerini paylaşarak elinize sağlık diyen tarafım O buralara bir daha gelir mi görür mü bilemem... onun yerine ben alayım havada kalmasın selamınız, aleyküm selam olsun Tam gaz devam o zaman Bakma 25 olduğuma genç değilim ben 20 yılı aşkın bir süredir içimde yaşlı bir nene yatıyor Sanırım kızın yaşı ve öğrenci olmasıyla mı ne ilgili ortada bir karmaşa dönmekteydi, toplumsal bazda eleştirebilmek için ben izlemeyi düşünüyorum çıkarımlar gerçeği ne ölçüde yansıtır bilmem ama en azından fikir verir. Pankreas'ı kime söylesem yok en az 3 katlı bir rulo tuvalet kağıdıyla, bir kutu peçeteyle veya havluyla izlememi tavsiye ediyor. Bu kadar çok kişi benzer şeyler söylüyorsa takımları hazır eder izlerim ben de İyi geceler, kendinize cici bakın
  8. Forumun tozunu bir miktar yutma yolunda uygun adım ilerlerken sizin yorumlarınıza ara ara denk geliyordum, profil fotolarınız da çok göz kamaştırıcıydılar. Aklımda kalıvermiş öyle. Aynen çok güzel oluyor bu şekilde, çok daha hızlı seçenekleri var diye çoğu zaman pabucu dama atılsa da forum kültürü devamlılığı hayata dair umutlarımı körükleyen bir etmen. Bilmukabele efendim, ben de teşekkür ederim Eminim Anadolu'nun leziz sofralarına sahiptir, Afyon Kaymağı dediğime bakmayın eskiden forumun tadına bir bakıp sarhoş olmuş bir arkadaşımızdı kendisi Bu aşk sarhoşluğuna daha fazla dayanamadı garibim farklı yollarda yürümeyi tercih etti. Biz de ara ara yad ederiz, kendisini gecelerimizi şenlendiren bir yiğidoydu Umarım daha iyi ve huzurludur Oo maa gaaw Sizin adınıza sevindim ne güzel bir maraton olmuş. İlk defa bir listede hiçbir animeyi izlememişim. Bu kadar kültürsüzleştiğime mi üzüleyim, bu durumun daim kalacağına mı? Benden geçmiş artık Vanitas, Pankreas ve Hige olanları - üç küçük domuzcuk der gibi oldu ama neyse- ben de izleme listeme almıştım. Anime zevkinize bayıldım. Ağzınızın tadını biliyorsunuz, elinize sağlık güzel bir liste olmuş:)
  9. İyi akşamlar dutluk sakinleri Aa şaka gibi harbiden bir bir geçiyor günler Şu çivisi çıkmış dünyada kim inanırdı forum üzerinden uzun yıllar birlikte gülüp eğleneceğim yoldaşlar bulabileceğime 2 yıl olacak neredeyse Rutin iyidir Mika-chan kötü bir şeylerin olmaması da sevindirici bir haber, içindeki sanatçı dışarı çıkacak kapı-pencere-baca ne bulursa artık bir yerlerden taşıyor, durdurulamıyor:) Ben son zamanlarda rahatladım çok şükür, daha az stresli ve rutine binmeye yakın bir hayata doğru adım adım ilerliyorum. Darısı başına diyelim güzellik, umarım için ferah ve huzurlusundur Daha sonrası da var ah- onu nasıl atlamışım O kadar hız nedeniyle her saniye sayfa yeniler, en son kim kime yanıt vermişti diye şaşar kalırdım Ha bir de sayfa sonunda kalan iletilerin bir sonraki sayfaya geçenler tarafından çoğu zaman görülmeme atlanma problemi de vardı, forumun da ayrı bir tadı oluyor böyle neyse işte O gün bugündür sayfa sonuna ileti atmaktan hiç haz etmez oldum. O kadar hızdan sonra insan yoruluyor. Sukunet ve ağırdan almak iyidir o yüzden İki sayfacıkla nevrin şaşıyorsa dutluk kelimesi tam senin habitatı tanımlıyor o zaman Koca şehrin bile pabucu dama atılmış diyorsun yani vay vay vay Ne de iyi olduğumuzu bilip bilmediğimi bilmiyorum uzun bir süredir (Özlem Türeci ve Uğur Şahin dışında) as bayrakları hissi bana uğramaz oldu. Sadece üzgünüm. 11 saat ders miii 9 da başlasa akşam 8 de bitse hani bu arada hiç mi yemek yemiyor ihtiyaç gidermeye çıkmıyor az soluklanmıyorsun Gerçi bunu benim söylemem saçma benim rekor elde olmayan sebeplerden ötürü 14 saatti. İnsanın pestili çıkıyor Allah kolaylık versin Kemankech-kun Teşekkür ederim^^ Forum algoritmaları ve yazılımları müsaade ettiği ölçüde buraları renklendirmeye devam edeceğim Tatilinizde iyi dinlenmeler Foruma gelerek iyi yaptınız sefalar getirdiniz efenimm, biz de işte havadan sudan mektup yazar misali sohbet eder dururuz. Dutluk tüm forumdaşların hizmetine amade çok vefalı bir soluklanma yeridir. Allah başımızdan eksik etmesin:) Yanlış bilmiyorsam siz de Afyon'un nadide sakinlerindendiniz. Afyon Kaymağımıza sevgimizi gösterirken sizin gibi hemşehrisi olduğu için içten içe kıskanıyordum Son zamanlarda hangi animeleri izlediniz? Nasıl geçti haftanız, umarım keyifler yerindedir Nasılsınız? Yeniden görüşene dek kendinize cici bakın, selametle
  10. Emeğinize sağlık, kazanan her kim olursa olsun eseriniz gönlümün birincisi olarak kalacak
  11. Albedo da güzeldi, emeğinize sağlık Yarışmada bol şans
  12. Kaleminize sağlık çizgileriniz muhteşem İlk aşama geride bırakılmış tebrik ederim. Yarışmada başarılar
  13. Elinize sağlık, yarışmada bol şans
  14. Artık üzgün değilim:) Yarışmada bol şans ilk aşamayı atlatmışsınız
  15. Yarışmada başarılar, ilk aşama kazasız belasız atlatılmış
  16. Bahse varım ben de dahil herkesin 10 oyundan biri 9 titana aittir Yarışmada bol şans
  17. Başta Amy senpai olmak üzere tüm yarışmacı arkadaşları, bu arkadaşların çalışmalarını değerlendiren/değerlendirecek olan jürileri ve yarışmada emeği geçen diğer herkese çok teşekkür ederim. Sayenizde gözlerim bayram etti Yarışmacı arkadaşlara başarılar
  18. Hoş gördüm, hayırlı kandiller*-* Sen bir de eskileri ve eskilerin eskilerini görecektin her gün 50 sayfa okur anca güncel muhabbete yetişirdim Ben yetişene kadar bi 10 sayfa daha konuşulurdu Öyle deme koca şehir, elbet bir iki görülecek şey vardır sen bakmayı bileceksin. Mesela porselen heykeller falan Mimari harikaları şeyler ehem- Prezentasyonda berbat olduğumuz doğrudur kabul edelim:) Hep yabacılar mı bizden faydalanacak bizim de onların bilgilerini sömürmemiz lazım Bu konuda Slowly diye bir mektup uygulaması var, cevap vermek için acele etmeden ağırdan alarak dünyanın her yerinden insanlarla tanışıp dilini geliştirebilirsin, tavsiye edilir. Hayırlı günler Hayırlı kandiller Ben iyiyim çok şükür, bugün saatleri dakikaları sayar vaziyetteyim bir an önce eve gidebilsem ne güzel olacak Sizler nasılsınız efenimm, afiyettesinizdir inşallah Sana da iyi günler Mika-chan, naber? Herkese hayırlı kandiller
  19. Yetkili abi ve ablalarımız çok da şeetmeyin diyor Bilgim dahilindeki tek şey ne kadar çok sayıda ve çeşitte iletin olursa o kadar erken bir sonraki aşamaya geçtiğin. Yeniden güncellendiğinde bu sistem de değişebileceği için sallama boş ver derim
  20. Aa yo ben yalnızca destekliyorum, yarışmacı değilim
  21. Pseudohomophylus

Selam

@Berk animelerHoş geldin Berk Bu konu başlığında insanlar kendilerini tanıtıp forum hayatının kapılarını diğer forumdaşlara aralıyorlar. Sen de kendini tanıtır mısın? En sevdiğim manga Annarasumanara'ydı. Senin en sevdiğin manga hangisi?
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.