Jump to content

Pseudohomophylus

Üyeler
  • İçerik sayısı

1351
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

59

Pseudohomophylus kullanıcısının paylaşımları

1. Rokka no yuusha
  2. Sohbeti burada değil mekânda edin Banlanacaksınız
  3. Sen ister beğen ister beğenme Ben böyle düşünüyorum Koutetsujou no kabaneri çok güzel bir anime hıh
  4. Konuyu açan kişi zaten 3 yıl önce bundan bahsetmiş kendisi hala aynı fikirde mi bilmem ama siz oyun oynayanlar kendi aranızda bir grup kurabilir hatta forumdan da yeni arkadaşlar toplayabilirsiniz bence bir düşünün. Rekabetçi olanlar ve geyiğine oynayanlara daha sonra karar verirsiniz
  5. Saiunkoku monogatari
  6. Pseudohomophylus

TÜRK ANİMESİ

Sonunuz Börü gibi olmaz inşallah ? Böyle faaliyetlerin olduğunu bilmek sebepsizce mutlu ediyor ? başarılar
  7. Ore monogatari
  8. Nande koko ni sensei ga
  9. Aho girl
  10. Arslan senki
  11. Enen no shouboutai
  12. Sengoku basara
  13. Log horizon
  14. Pseudohomophylus

Süper Kahramanlar ???

Aslında hiç merak edip de DC veya Marvel çizgi romanlarını okumadım ama şunları buldum Umarım faydası olur iyi okumalar
  15. Owari no seraph
  16. İnuboku ss
  17. Pseudohomophylus

Bul Getir!

Aşağıdaki bana çocuğu olsa bile sevemeyeceği bir karakter getirsin.
  18. Pseudohomophylus

Bu Animeyi İzledin mi?

izledim alttaki yuri on ice izlememiştir
  19. Pseudohomophylus

Bu Söz Kimin?

Sordum zaten sebebi başkaymış da öyle rahatladım söz Aizen Sousuke'ye ait Bleach'ten sıradaki soru: "Birileriyle seyahat ettiğinde o kişiler senin için aile gibi kardeş gibi olur. Bu dünyada yapayalnız değilsin"
  20. Pseudohomophylus

TRwebtoon - Türkçe webtoon

Emeğinize sağlık çalışmalarınızda başarılar Webtoon olarak istekte bulunacak olursam; Bunları isterdim
  21. Bu konu güncellenip tekrar paylaşılacak mı? Yoksa şu an güncel mi? Emeğinize sağlık bu arada
  22. Pseudohomophylus

Merhaba Arkadaşlar

Hoş geldin Tomoya-kun Forum gördüğün üzere fazla aktif değil ama merak ettiğin herhangi bir şeyi arama motoruna yazarak bulabilirsin. Anime tavsiyeleri almak için de bu sayfalar sana yardımcı olacaktır. Derya misali daldıkça sayfalara okuyası geliyor insanın. Umarım kalıcı üyelerden olursun. Forumda iyi eğlenceler
  23. Pseudohomophylus

Bul Getir!

Shouwa genroku rakugo shinjuu Yurakutei Yakumo Alttaki bana gerçek hayatta da başına gelmesini istediği anime sahnesini atsın
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.