Jump to content

Pseudohomophylus

Üyeler
  • İçerik sayısı

1351
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

59

İtibar Etkinliği

1. Karmaşık
    Pseudohomophylus reacted to 908 for bir durum güncellemesi, Adını burada yazmak istemediğim popüler bir animenin final sezonu hakkında spoiler ye   
    Adını burada yazmak istemediğim popüler bir animenin final sezonu hakkında spoiler yedim. (En azından sallamadıysa)

Yine de ilgilenen varsa özelden belirtirim ve doğru olup olmadığını sorabilirim (:
  2. Teşekkür
    Pseudohomophylus reacted to Caprihorn for bir durum güncellemesi, Bitter Çikolata Gününüz kutlu olsun.   
    Bitter Çikolata Gününüz kutlu olsun.
  3. Harika
    Pseudohomophylus reacted to ShadyRogue for bir durum güncellemesi, Azıcık geciktim ama geç de olsa içimden geçenleri yazmak istiyorum. Bu yıl burada kon   
    Azıcık geciktim ama geç de olsa içimden geçenleri yazmak istiyorum.  Bu yıl burada konuştuğum ve konuşmadığım herkesin yeni yılı umarım sağlıklı ve huzurlu geçer. Gerçekten iyi ki varsınız ve iyi ki bu siteye üye olmuşum çünkü... Bu siteden çok fazla arkadaş edindim ve öz abim-ablam gibi gördüğüm bir sürü kişiyle samimiyet kurdum. ❤️ Sayenizde gerçekten kendimi yalnız hissetmediğim bir yıl geçirdim ve çok fazla yeni şey öğrendim. Her şey için teşekkürler, ve umarım daha güzel bir yıl bizi bekliyor olur, mutlu yıllar! 
  4. Harika
    Pseudohomophylus reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, N'aber forum? Yeni yıla mutlu girdiniz mi? Ben anime izleyerek girdim. Son birkaç yıl   
    N'aber forum? Yeni yıla mutlu girdiniz mi? Ben anime izleyerek girdim. Son birkaç yıldır olduğu gibi :)
  5. Beğen
    Pseudohomophylus reacted to Eolo-sama for bir durum güncellemesi, Hepinize sağlıklı ve güzel bir yıl diliyorum :)   
    Hepinize sağlıklı ve güzel bir yıl diliyorum :)
  6. Beğen
    Pseudohomophylus reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Herkes 2020 ye bir şarkı söylemiş Çelik'ten Bırak da Git Yetmedi mi Hala söylemiştim   
    Herkes 2020 ye bir şarkı söylemiş
    Çelik'ten Bırak da Git Yetmedi mi Hala söylemiştim ben de ama bir şey değişmedi  1 Ocak 2021'in 31 Aralık 2020 den farkı yok..
  7. Teşekkür
    Pseudohomophylus reacted to bluegrass for bir durum güncellemesi, Çok mutlu, sağlıklıı, atandığımız ya da sınavları başarıyla geçtiğimiz sonra kimseden   
    Çok mutlu, sağlıklıı, atandığımız ya da sınavları başarıyla geçtiğimiz sonra kimseden ne fiziksel ne de psikolojik şiddet görmediğimiz, sevdiklerimizle beraber yeni bir yıl olsunn. Ya da zombi saldırısı olsun lütfen. Neyse yeni yılımııııızz kutlu olsuun.
  8. Harika
    Pseudohomophylus reacted to heymely for bir durum güncellemesi, Zor bir yılın ardından herkese; şiddetsiz, sevgi dolu, sağlıklı ve geçen senelerden d   
    Zor bir yılın ardından herkese; şiddetsiz, sevgi dolu, sağlıklı ve geçen senelerden daha da iyi bir yıl dilerim. 2021 yılının getirdiği mutluluğun, 2020'nin getirdiği bütün kötülükleri unutturmasını temenni ederim.

Musmutlu yıllar!

9. Harika
    Pseudohomophylus got a reaction from sShoguNn for bir durum güncellemesi, Geçen hafta sosyal bir platform üzerinde katlanır PC masası çekilişi vardı. Tecrübeyl   
    Geçen hafta sosyal bir platform üzerinde katlanır PC masası çekilişi vardı.
    Tecrübeyle sabittir biliyorum ki bana çıkmayacak. Ben de gittim benzer bir ürün satın aldım. Aldığım gün bir de üzerine sanatımı konuşturdum. On numara bana özel bir masa oldu  

Benim gibi işini şansa bırakmayan kaç kişiyiz?
    Benzer durumlar yaşayanlarınız varsa bilmek isterim 
  10. Beğen
    Pseudohomophylus got a reaction from Kadir- for bir durum güncellemesi, Geçen hafta sosyal bir platform üzerinde katlanır PC masası çekilişi vardı. Tecrübeyl   
    Tecrübeyle sabittir biliyorum ki bana çıkmayacak. Ben de gittim benzer bir ürün satın aldım. Aldığım gün bir de üzerine sanatımı konuşturdum. On numara bana özel bir masa oldu  

11. Beğen
    Pseudohomophylus got a reaction from Adige for bir durum güncellemesi, Geçen hafta sosyal bir platform üzerinde katlanır PC masası çekilişi vardı. Tecrübeyl   

12. Teşekkür
    Pseudohomophylus reacted to sShoguNn for bir durum güncellemesi, Şimdiye kadar izlediğim en iyiler arasında ve en özgün, en ilginç romantik komedi ani   
    Şimdiye kadar izlediğim en iyiler arasında ve en özgün, en ilginç romantik komedi animelerinden biri oldu:

https://myanimelist.net/anime/330/Midori_no_Hibi

https://www.turkanime.net/anime/midori-no-hibi

Anime hakkındaki görüşlerimi yorumlar kısmında Alucardo_  nickli disqus üyeliğimin yorumundan okuyabilirsiniz
  13. Harika
    Pseudohomophylus got a reaction from KRHerusaizu for bir durum güncellemesi, Geçen hafta sosyal bir platform üzerinde katlanır PC masası çekilişi vardı. Tecrübeyl   

14. Teşekkür
    Pseudohomophylus reacted to Akame777 for bir durum güncellemesi, 15 Aralık 2020 , bu günün Otaku günü olduğunu biliyor muydunuz??? Hepinizin Otaku gün   
    15 Aralık 2020 , bu günün Otaku günü olduğunu biliyor muydunuz??? Hepinizin Otaku günü kutlu olsun   

15. Teşekkür
    Pseudohomophylus reacted to KuramaUN for bir durum güncellemesi, Konulardaki düzenleme sorunu giderilmiştir.   
    Konulardaki düzenleme sorunu giderilmiştir.
  16. Teşekkür
    Pseudohomophylus reacted to eskiçeviri for bir durum güncellemesi, Çevirdiğimiz serilerin indirme linkleri sitemize eklenmiştir. Arşiv yapan arkadaşlara   
    Çevirdiğimiz serilerin indirme linkleri sitemize eklenmiştir. Arşiv yapan arkadaşlara duyurulur. 
  17. Beğen
    Pseudohomophylus got a reaction from Adige for bir durum güncellemesi, Merhaba arkadaşlar Sizlere mini bir duyurum var Türk-Japon diplomatik ilişkilerini gü   
    Merhaba arkadaşlar 
    Sizlere mini bir duyurum var 
    Türk-Japon diplomatik ilişkilerini güçlendirme maksadıyla "SuperMatsuri" adlı Youtube kanalından son bir kaç gündür canlı performanslar sergileniyor ve kutlamalar yapılıyor.
    Sormak istediğiniz soruları canlı yayınlarda yöneltebilirsiniz.
    Japonya'ya ilgi duyan herkesi bekleriz.
    Sağlıcakla kalın.

18. Beğen
    Pseudohomophylus got a reaction from hakan5698 for bir durum güncellemesi, Merhaba arkadaşlar Sizlere mini bir duyurum var Türk-Japon diplomatik ilişkilerini gü   
    Merhaba arkadaşlar 
    Sizlere mini bir duyurum var 
    Türk-Japon diplomatik ilişkilerini güçlendirme maksadıyla "SuperMatsuri" adlı Youtube kanalından son bir kaç gündür canlı performanslar sergileniyor ve kutlamalar yapılıyor.
    Sormak istediğiniz soruları canlı yayınlarda yöneltebilirsiniz.
    Japonya'ya ilgi duyan herkesi bekleriz.
    Sağlıcakla kalın.

19. Beğen
    Pseudohomophylus reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, Belki de bu dünyanın denizi başka bir dünyanın gökyüzüdür. Belki de bu dünyanın gökyü   
    Belki de bu dünyanın denizi başka bir dünyanın gökyüzüdür. Belki de bu dünyanın gökyüzü başka bir dünyanın denizidir.  Deniz üstüne deniz, gökyüzü üstüne gökyüzü, dünya içinde dünya. Grand Blue 65. Sakasama no Patema. Gökyüzünde uçan balıklar olsaydı ilginç olurdu. Evettt. Belki de bu dünyanın kuşları başka bir dünyanın balıklarıdır. Belki de bu dünyanın balıkları başka bir dünyanın kuşlarıdır. Gecenin parçalı bulutlu parlak gökyüzüne daldığın anda yerçekimi bir anda tersine dönse ne yapabilirsin ki. Ama ben sadece gökyüzünde balıkları da görmek istiyorum. Ayışığı onların pullarına vursun istiyorum. Bir anligina gözüküp kaybolan pırıltı kümeleri.
  20. Beğen
    Pseudohomophylus reacted to Perfectum for bir durum güncellemesi, Şu vize haftasında Vincent van Gogh'un "Çığlık" isimli bir tablosu vardı aynı o oluyo   
    Şu vize haftasında Vincent van Gogh'un "Çığlık" isimli bir tablosu vardı aynı o oluyorum. Dün Malzeme sınavına da topluca giremedik zati, bazılarımız girebildi. Onlar sınavlarını çözerken bizse çaresizce bekledik :( Neyse ki iptal oldu. 
    Aha da bu:

21. Karmaşık
    Pseudohomophylus reacted to Akame777 for bir durum güncellemesi, Mutluluğun anlamı :   
    Mutluluğun anlamı : 

22. Harika
    Pseudohomophylus reacted to Barış D. Baryshx for bir durum güncellemesi, Dev 5 TB'lık ingilizce manga arşivi, ilgilenenlere https://nyaa.si/view/1304255   
    Dev 5 TB'lık ingilizce manga arşivi, ilgilenenlere
    https://nyaa.si/view/1304255
  23. Beğen
    Pseudohomophylus got a reaction from HolySpirit for bir durum güncellemesi, Yüzünüzü güldüren insanlar iyi ki varlar   
    Yüzünüzü güldüren insanlar iyi ki varlar 

24. Beğen
    Pseudohomophylus reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, :))   
    :))

25. Beğen
    Pseudohomophylus reacted to Eolo-sama for bir durum güncellemesi, Kurallara aykırı açılmış bir konuya yanıt vermek sizin de uyarı almanıza sebep olabil   
    Kurallara aykırı açılmış bir konuya yanıt vermek sizin de uyarı almanıza sebep olabilir. Selam ve dua ile...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.