Jump to content

TriaMera

Üyeler
  • İçerik sayısı

15
  • Son ziyareti

2 Takipçi

TriaMera hakkında

• Doğum günü 06/07/1991

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    http://www.turkanime.tv/kullanici/triamera

Kişisel Bilgiler

Son profil ziyaretçileri

1690 profil görütülenme

TriaMera üyemizin başarıları

1. TriaMera

Anime İstek ve Önerileri

tamam listeni özelden gönder ona göre bu söylediklerini dikkate alıcam
  2. TriaMera

Anime İstek ve Önerileri

michiko to hatchin ve prison school izlenecekler listesindeler , haibane renmei seyrettim begenmedim , the tatami galaxy izliycem bu seriden beklentim çok yüksek diğerleri adını duyupta hiç listemde yer almayan seriler merak ettim profilde listeye bakarak mı bunları söyledin yoksa bunlar pek seyreden olmaz diyerek mi sölediydin çoğunu bilmiyorum
  3. TriaMera

Anime İstek ve Önerileri

Rainbow - Nisha Rokubou no Shichinin , Kaiji (bu iki anime de çok gerilmiştim kaiji favoriler arasında rainbow seinen tarzını iyi yansıtmasına ragmen sadece cok beğendiğim seriler arasında kaldı bitek yaratıcılık yönünden puan kırdıydım azıcık bu iki animeyi birbirine benzetiyorum konu işlenişiyle ilgili olarak) Danganronpa (bunun ilk sezonunu izledim diğer sezonları bekletiyorum elimde hiç bir şey kalmadı hissiyatı oluşmaması için beklettiğim animelerden :) ) Trigun ( izlenecekler arasında var fakat izlemedim) Gangsta ( gangstayı beğenmedim fakat anime kötü olduğundan dolayı değil çok fazla seinen türü izlemiş olmanın beğenmemesi gangstaya benzer ve cok daha baskın gelebilecek seinen serileri var o yüzden) Mushishi ( Gerçekten orjinal bir seriydi fakat ben anime de konu işlenirken bağdaştırarak ilerlemesini seviyorum mushishi durumunu anime de o kadar işlenmesine rağmen bunu göremedim yani görememenin sebebini çok zor yada izleyiciye bırakılmış bişi olduğundan dolayı değil yoktu genede biri sorsa mushishiyi izle yada izleme diye bişi diyemem) nobunaga concerto ( bunu izlemedim tarihi animelere karşı hafif ön yargım var eğer uyarlama formatındaysa hiç güzel olmuyor onlar genelde) sakasama no patema ( seri olmayan yani tek bölümlükleri pek bilmiyorum ova ve movieleri bunu da seyretmedim) Kiseijuu : Sei no Kakuritsu ( favorilerimden biri parazit olayının aslında insanın iç sesi ve dışardan bakarak aslında insanın kendi kendisine söylediği durumları cok iyi yansıtıyordu) Great teacher onizuka ( bu seri çok karşıma çıkıyor belki ilerleyen zamanlarda fakat şu anda bu tarz istemiyorum yani bunu da seyretmedim) Baccano (çok fazla karakter olmasından dolayı takibi zor oluyor fakat durarara yapımcılarına aşinayım o yüzden dediğin gibi başta anlaşılmamasını bekliyordum seyrederken ve buda favorilerimden biri :) ) Monster ( favorilerimden biri nasıl başladı nerelere geldi konu diyerek hayran kaldığım serilerden ve olayları işlerken hangi insanı neye dönüştürüyor oluşunu adım adım incelemesi hele çok hoşuma gitmişti) Steins gate (favorilerimden biri insanın kendi zaman çizgisinde geçmişe gidemez durumunu göz önüne alarak ilerleyişinde günümüz teorilerine uygun olarak devam etmesi ve bu tür kısıtlarla ne kadar yaratıcı olunabilirliği görmüştüm) bu arada listemi atabilirim icersinde favori olanlarda ayrı bi köşede yazıyor bunları hiç söylememe rağmen önerdiklerinin bir çogunun favori serilerimden biri olması ilgimi çekti hele ki bu kadar seri izleyen biri olarak begenimide yüksek tutmama rağmen :)
  4. TriaMera

Gerçek olmasını istediğiniz karakterler..

mirai nikki deki deus :D
  5. Afro samurai Samurai champloo Gungrave
  6. TriaMera

Aşık Olunan Anime Karakterleri

xxxholic yuuko ichihara
  7. Higurashi no naku koro serileri (titredim resmen) Owarimonogatari (5 ci bölümdeki kızın dialogu) Welcome to the nhk ( olayların işlenişi başlı başına seyir) Serial Experiments Lain - Aoi Bungaku ( seriyi anlıyor olmak ayrık hissettirmişti ) xxxholic (seyreden için bile hatırlaması zor olacak karşılığını vereceği için mutlu olmayı reddeden kadın konusu) ef a tale memories
  8. aku no hana welcome to the nhk arakawa under the bridge x bridge death parade samurai champloo kino no tabi
  9. The Melancoly of Haruhi Suzumiya da ne ara böyle bir konuya döndü diye şaşırmıştım animede
  10. TriaMera

Anime İstek ve Önerileri

Himitsu The Revelation Bakemonogatari ve diger monogatari hikayeleri Night Head Genesis Nazo No Konojo X Kokoro Connect Gantz Texhnolyze kısacası benzerine az rastlanır bir seri istiyorum bu aralar
  11. TriaMera

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

owarimonogatari nin 5 ci bölümünü tekrar ettim
  12. TriaMera

Şimdiye Kadar Kaç Tane Anime İzlediniz?

http://www.turkanime.tv/kullanici/triamera
  13. TriaMera

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

aku no hana-Mahou Shoujo Madoka Magika-monogatari serileri-Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteriu-higurashi no naku koro serisi-welcome to the nhk-serial experiments lain-night head genesis-ef a tale memories-psycho pass-monster-aoi bungaku-the melancoly of haruhi suzumiya-nazo no konojo x-chaos:head-samurai champloo-claymore-gosick-angel beats-shinrei tantei yakumo-elfen lied-kuroshitsuji-himitsu the revelation-gantz-shingeki no kyojin-death note-one piece-shigurui-mirai nikki-kokoro connect-xxxholic-baccano-utawarerumono-kaiji-kiseiju parasytle-arakawa under the bridge x bridge-death parade en sevdigim: kino no tabi
  14. TriaMera

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Shin Sekai Yori
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.