Jump to content

Meltdowner

Kayıtlı Üye
  • Content Count

17
  • Last visited

About Meltdowner

• Rank
    Level 1

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Türkanime sitesinde yorum yapmamın engellenmesi üzerinden en az 2-3 sene geçti, Bu süre zarfında siteden tamamen koptum ve yabancı sitelerden izleyip orda yorumlar yapmaya başladım Ve şimdi tekrar dönüpte Bir kez daha türkanime yorumlarında biraz olsun kendi görüşlerimi belirtebilmek ve daha da önemlisi senelerdir önceden yazdığım yorumlara cevap yazmış insanlara cevap verebilmek istiyorum. Seneleri aşkındır banlı olduğum gerçeği de düşünülecek olursa Rica etsem Artık banı kaldırabilmeniz mümkün müdür ? Kurallara saygı göstermek için elimden geldiğince çaba göstereceğim teşekkür ederim. https://disqus.com/by/bartukara/ Bu disqus hesabım
  2. Güncellemeyi şuan gördüm nisemonogatari izlemekteydim ama şuan geken güncellemede fansub seçemiyorum kabul etmiyor ancak yeni olduğunu düşünürsek normaldir kısa sürede düzeleceğine inanıyor ve biz takipçilerin yararına iş yaptığınız için teşekkğr ediyorum en kısa sürede izlenebilir hale getirilmesi dileğiyle iyi işler emekleriniz için teşekkür ederim
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.