Jump to content

Meltdowner

Üyeler
  • İçerik sayısı

17
  • Son ziyareti

Meltdowner kullanıcısının paylaşımları

1. Türkanime sitesinde yorum yapmamın engellenmesi üzerinden en az 2-3 sene geçti, Bu süre zarfında siteden tamamen koptum ve yabancı sitelerden izleyip orda yorumlar yapmaya başladım Ve şimdi tekrar dönüpte Bir kez daha türkanime yorumlarında biraz olsun kendi görüşlerimi belirtebilmek ve daha da önemlisi senelerdir önceden yazdığım yorumlara cevap yazmış insanlara cevap verebilmek istiyorum. Seneleri aşkındır banlı olduğum gerçeği de düşünülecek olursa Rica etsem Artık banı kaldırabilmeniz mümkün müdür ? Kurallara saygı göstermek için elimden geldiğince çaba göstereceğim teşekkür ederim. https://disqus.com/by/bartukara/ Bu disqus hesabım
  2. İzaya shizuo ve Makishima zaten ana karekter
  3. Meltdowner

Yeni Yılda, Yeni Türk Anime

Güncellemeyi şuan gördüm nisemonogatari izlemekteydim ama şuan geken güncellemede fansub seçemiyorum kabul etmiyor ancak yeni olduğunu düşünürsek normaldir kısa sürede düzeleceğine inanıyor ve biz takipçilerin yararına iş yaptığınız için teşekkğr ediyorum en kısa sürede izlenebilir hale getirilmesi dileğiyle iyi işler emekleriniz için teşekkür ederim
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.