Jump to content
  • Create New...

Beytize

Kayıtlı Üye
  • Content Count

161
  • Last visited

• Days Won

1

Status Updates posted by Beytize

1. Bu gün cidden tuhaf bir gün :sigh-onion-head-emoticon:

1. Show previous comments  8 more
    2. Beytize

Beytize

de get burda kraliçe benim sen bana hesap vercen #_#

ne bilem ya ilginç değil aslında :D aman aman tontişkoya bak avucuk agucuk yapakta ağlama :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

evde donuyorum hala, ay ne güzel petekler yanıyor dedim nazar değdi kombi bozuldu :)) tuhaflıkla rdevam etmekte :D

3. pegasusejder

pegasusejder

Önce 19.99 lirayı ödeyin, demo sürüm bitti :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Bilmiyorum ben lisede kullanıyordum o da telefonumuz olmadığı için :D Tabii üzüyorsunuz beni sonra geceleri ağlıyorum hep :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

Ben sana bir günümü anlatayım özelden :D Seninkiyle aynı durum :D Yani şu an iyi gibi :) Ben arada çok üşüorum arada tarzan gibi dolanıyorum :D Havaya bağlı değil tam olarak ÇD 

4. Beytize

Beytize

bende ücretsiz programlar denicem :D param cebşmde kalsın -,-

ben hala kullanıyorum hem özel mesajlaşmalar için hem de okul için grup olarak :D yani ağla için açılır :evil-smile-onion-head-emoticon:

bende diyordum tam depresif modum uzun süredir ortalarda yok şimdide küçük ilginç şeyler oluyor neyse geçer bu günlerde :lonely-onion-head-emoticon:

2. 2 gün önce denk geldiğim bir animenin altına disqus hesabıyla yorum yapmıştım  bir düzenlemeden bahsetmiştim ve anında yapılmış kim bakıyor bilmiyorum ama belirtmek istedim site yorumlarıyla ilgilenen arkadaşlar işlerini çok iyi yapıyor. Yıllardır sitede olan birisi için böyle gelişmeler duygulandırıyor beni :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

1. Show previous comments  9 more
    2. kawaii kereste

kawaii kereste

valla benim de öyle oldu az çok, geçen dönem yok sunum yok essay falan derken sınavları özletti hocalar, hocanın tekiyle de kavga ettim dersin ortasında, sonra bi güzel kaldım da o dersten :D sonuçta 2 ders için bi dönem uzatmış oldum...

3. kawaii kereste

kawaii kereste

ben hala neden bana keresteeee *-* yazdığını bilmiyorum ama okey :D

4. Beytize

Beytize

ya o durum çok kötü benimde başıma öyle bir şey gelicekken yırttım ama cidden sınavları özlettiler dersin hocasının gelmediği derslerden bile aşırı uğraştırıcı ödevler verildi canımızı vermediydik bir tek :D

ya o nerden çıktı bilmiyorum çok zaman geçti unuttum ama durumlarda oduncuk dedikten sonra keresteee*-* buna döndü sapık gibi her yerde böyle sesleniyordum :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

3. Karnımda kelebekler uçuyor gibi :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

1. Show previous comments  16 more
    2. Beytize

Beytize

ahaahaah sizi fene deniz insanları :D @AntiNewEra

@pegasusejder yok bee senden öncelerde var adminler var bize gelene kadar çok var gencin biz daha :D  kıyamam gel üzülme tamam tamam cipsini alayımda ağlaman kesilsin :big-eye-onion-head-emoticon:

tabi değişir erkekler gibi doğduğu ilk günden harem sevdalısı diğiliz biz :D derdim ama geçen bir video izledim japonlarda evlilikten sonra neler neler oluyormuş o kadınlar ev hanımı gibi görünüp neler yapıyormuş şaştım kaldım erkeklerde açık açık yapıyorlarmış

kimler kimler buldu eş bizde buluruz emin değilim ama :D anne usulü olanlara katılırm .D

3. pegasusejder

pegasusejder

Yeyyy cips alınacak :moving-crazy-rabbit-emoticon:

"tabi değişir erkekler gibi doğduğu ilk günden harem sevdalısı diğiliz biz :D" ne kadar ayıp, senin şu erkekler hakkında ki düşüncelerini değiştiremedik bir türlü :) Benim hiç öyle bir düşüncem olmadı hep tek eş düşündüm :D O da kısmet olmuyor işte yapacak bir şey yok, şuan eşsiz olarak kariyerime devam etmeyi düşünüyorum isteyen tek eş alsın isteyen harem kursun izliyiciyim artık ben :D 

Neler izliyorsunuz öyle Beytize Hanım :big-eye-onion-head-emoticon:

4. Beytize

Beytize

çok fazla bildirim gitti insanlara yüklenmeyelim :D

ben neler izlediklerimi daha sonra anlatırım sana .d

4. ben gelene kadar durum ortadan kalkmış merak ettim ne oldu :lonely-onion-head-emoticon:

1. Show previous comments  1 more
    2. Beytize

Beytize

yok katılmak için yazmadıydım ne yazdığımı da hatırlamıyorum dslkjflksjklf neyse hayırlı olsun sdlkjflksdşlf

3. Mutaika

Mutaika

@mustafalrsm Eğer boş zamanlarımda bu oyunu oynamaktan başka bir şey yapmassam bu senin yüzünden veya sayende olacak

4. mustafalrsm

mustafalrsm

olursa yüzümden olur. boşver bro sal faydası yok zaman çalıyor oyun. denendi :)

5. Forumda bişiler mi değişti bi tuhaf geldi sebebini de anlamadım ayarlarımı değiştirdim farkında olmadan :sigh-onion-head-emoticon:

1. Show previous comments  11 more
    2. HolySpirit

HolySpirit

yalllan inanmayın buna

3. Beytize

Beytize

sus bakem -,- burda olan benim -,-  ben ne dersem bana inancaklar :evil-smile-onion-head-emoticon:

4. HolySpirit
  6. Sen Ankarasın kendine gel bu ne sıcaklık bayılacam orturduğum yerde :( klimada etkili değil eridim loo :wet-onion-head-emoticon:

2. Beytize

Beytize

ben aslında 55 yaşındayım ama genç gösteriyorum dışardan bakan bu kız 21  der :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

3. Asperatus

Asperatus

@Beytize vücut sıcaklığın artsın da iyice koronadan kurtulursun belki :lol2-onion-head-emoticon:

4. Beytize

Beytize

her gün otobüs kullanıyorum mümkün mü bu -,-  ayrıca içim her türlü yanıyor dışarı bari soğuk olaydı da dengeleseydim -_-

7. Sabah uyanıyorum elektrik yok akşama kadar ablamın evinde çocuk bakıcı olmak için mükemmel bir cumartesi oldu :D 

1. Show previous comments  5 more
    2. Beytize

Beytize

2 yaşında bebenin mi dşksjfkdsjfş aman allah korusun ablam çıldırır yoksa  :'D 

3. Asperatus

Asperatus

Niye çıldırcakmış ya gayet normal, doğal bişey :whistling-onion-head-emoticon:

4. Beytize

Beytize

ablam çok takıntılıdır ona göre her şey mükemmel olmalı kusursuz olmamalı  fln fişman ondan ötürü  :D

8. Sitedeki Disqusdan yorum atanlara sinir oluyorum geçmiş yorumcular değil de yeni nesile :oh-onion-head-emoticon:

1. Show previous comments  22 more
    2. HolySpirit

HolySpirit

ahhh işte kalbimiz ne kadar yakınmış :uhuhuh-onion-head-emoticon:  :shake-crazy-rabbit-emoticon: (eskiden kedilerim vardı ne güzel ifadelerdi yaa özledim onları)
      bayadır gelmiyor ama -_- hep up lıyorlar

3. Beytize

Beytize

sorma sorma iki gündür pek konuştuk pek -,- ( tribimi burdan atayım da tel uzakta :'D )

Kedileri bende çok özlüyordum o dönem kimse kullanmıyor diye kalkmıştı  kendimi onlarla daha rahat ifade ediyordum ayrıca kullandığım emojiler sayfasıda kapanmış farelerim vardı pembe , yaprak çocuk .... :lonely-onion-head-emoticon:

4. HolySpirit

HolySpirit

Pelinle onu aslında bir yerde bulmuştuk ya biz dur bulacağım onları inat ettim şuanda.

Telefon deme -_- sarj olmuyor zaten kanser etti beni ya -_-

9. forum oyunları oynayayım uzun süredir oynamıyordum diye düşünürken sonra imza yapayım da katılayım diye düşünürken  150 ileti gerekliymiş  ne zamandan beri  :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:bu kadar uzak mı kalmışım bu konulara.......:scary-onion-head-emoticon:

1. Show previous comments  22 more
    2. suyibe

suyibe

ben de ulaşamadım. Üzülme. Girişim 2011 olmasına rağmen. :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

3. Beytize

Beytize

ahahah manyak @HolySpirit yeni gördüm buraya yazdığını -,- napam kolaydı sanki eskisi gibi ileti şey etmek hem uğraşmıyorum <_<

@suyibe amaaan napalım bizde yavaş yavaş ilerleyerek bir 3 seneye imza ekleyebilirz 

4. pegasusejder

pegasusejder

İlk yazdığından beri ileti sayın hiç artmamış bu nasıl bir gayrettir böyle :D Muhabbet mekanına atılan iletiler sayılmıyor artık :) 112 mesaj çok değil ya halledilir bir haftaya :)

10.  1, 2 hafta önce tamam kesin anime ruhu kalmadı bende bitti, büyüdüğümden kesin diye üzülürken Bleach izlemeye başladım  nasıl daha önce izlemediysem saçmalık diyorum ve hala bu mükemmel dünyadan silinmedim, mutluyum  

1. Show previous comments  3 more
    2. Kadir-

Kadir-

Sıkıldıysan manga veya hafif romana geç bence, bana bunlar daha hoş geliyor artık 

3. mustafalrsm

mustafalrsm

kimetsu no yaiba sağ olsun şimdilik iyiyim

4. Beytize

Beytize

acaba kim için dedi 0.0

bana dediysen :D anime izlemeidğim dönem manga okuyordum da şimdi okumak için pek vaktim olmuyor ayrıca banada manga daha eğlenceli geliyor :relax2-onion-head-emoticon:

11. Bundan 3 sene önce ygs lys hazırlanma dönemimde bile bu kadar stresli değildim annem kızıyor diye gece 3 te kore dizilerini izler bitirirdim sınıftakiler binlere girmek isterken ben lol oynardım sevgilimle, soru kitapları denemeler zamanla yarışırken hocalar kızarken bile bu kadar stresli uçurumdan düşüyor hissine kapılmazken şimdi ünide verilen ödevler projeler niye bu kadar yıpratıyor zamanın da yetişmeyecek korkusu beni neden yıpratıyor hemde sürekli çalışıp bir şeyler için çabalarken nefessiz kalıyor hissine kapılıyorum 

1. Show previous comments  7 more
    2. BURUN

BURUN

Mat-Geo da sıkıntı yok allahın cezası fizik ve galiba sadece benim yapamadığım kimyada sıkıntı :lonely-onion-head-emoticon:

3. Beytize

Beytize

organik kimya ve çözünürlük konularını anlayamazdım hala anlayamadım ama olsun dskljfdsjhfkljkds  umarım yaparsın fizik fln zevkliydi heyt beee özledim lise sonu :scary-onion-head-emoticon: 

4. BURUN

BURUN

Ben hic ozlemedim keske gecen sene tercih verip gitseymisim :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

12. Avatar Korra'ı bir ben mi sevmiyorum her sene  izlemeye başlıyorum 1. bölümden sonra gitmiyor içim almıyo be :dying-onion-head-emoticon:

1. Show previous comments  1 more
    2. Beytize

Beytize

Avatar Aang  bende çok ayrı yeri vardı  onun için Korra'nın hikayesini hep merak ediyorum çok farklı bi nokta da ve o eski izler var mı acaba diyede merak var  :eating-me-onion-head-emoticon:Korra acaba aang taşıyor mu avatar olarak yani  taşıyordur ama amaaan içsel sorgular :lonely-onion-head-emoticon:

3. Barış D. Baryshx
    4. Beytize

Beytize

@Barış D. Baryshx   adminciğim bu emoji onaylamak demek mi :wew-onion-head-emoticon:

13. ve bir kişi daha gitti eskilerden üzücü ... eskiden olanlara rağmen yinede çok güzeldi burada yaşanan her konuşma her tanıdığım kişi 

1. Show previous comments  25 more
    2. Kai

Kai

bana bile mi xd

3. Asperatus

Asperatus

Betül söylesin :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

4. Beytize

Beytize

banneee :exorcist-crazy-rabbit-emoticon:

kendi çabalarınızla öğrenin kkk :ballerina-crazy-rabbit-emoticon:

14. heyt be daha dün gibi ... Okuldan eve gelmiş ve buraya girip saatlerce boş muhabbet edişim dün gibi...:boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

1. Show previous comments  4 more
    2. Pryda

Pryda

duygulandırdın.. acaba burda konuştuğum eski arkadaşlar napıyorlar, mutlular mı,hayalleri gerçekleşti mi :(

3. Beytize

Beytize

@Barbarosa ya ben çoğu kişiyi unutmuşum kusura bakmada profil falan çok tanıdık geldi de acaba kaptan mıydın sen bi kaptan vardı da :wet-onion-head-emoticon:

@LeornKayn bak hele bak olabilüüü bizde eskiyiz buralarda sadece üye diğildik forumda diğildik sadece :relax1-onion-head-emoticon:

@Pryda bende buraya girince hep duygulanıyorum konuştuğum arkadaşların bir kaçıyla hala görüşüyorum ama buranın tadı başka bide hayatın koşuşturmasında buraya gelmiyor vakit :lonely-onion-head-emoticon:

4. Asperatus

Asperatus

@beytize bendim o kaptan :D

15. Geçmişi düşünüyorum da forumda çok güzel bir arkadaş ortamı edinmiştim (en azından öyle düşünüyordum)  nerde şimdi onlar   mouse-girl-emoticon-04.gif?1292795464

1. Show previous comments  6 more
    2. Beytize

Beytize

@Barış  çok doğru dedin anime bile izleyemez oldum bende 
      @LeornKayn   banlanmamışlarda beti-sama gittikten sonra keyfi kalmadı -,-

3. LeornKayn

LeornKayn

Tek bir kişi gittikten sonra keyif kalmadığını düşünmen bencilliğe girer.

4. Beytize

Beytize

yani bencilce gelmiş olabilir ama benim açımdan yorumladım ondan herkesin görüşü açık yorum :sneak-milk-bottle-emoticon:

16. Değer verdiğin insanların gözünde değersiz olmakta ayrı bi duygu 

1. Show previous comments  10 more
    2. Beytize

Beytize

bi gidiyim kıbrısa yurt falan düzenimi oturtunca toplıcam depresip depresim kendimden usandım  :homelessonionplz:

3. Toprakezgi

Toprakezgi

İnşallah umduğundan çok daha güzel geçer günlerin cınım ?

4. Beytize

Beytize

yaaaaa inşallah *-* Ezgi ablalcımmm:loveloveplz:

17. Bir süre sonra takmıyor ve bu durumla eğleniyorum iyice sıyırdım kafayı slşfjksdjfslşkjfş

18. Dönemsel mi bilmiyorum ama anime olsun anime sayesinde tanıştığım insanlar olsun hepsi saçma ve boş gelmeye başladı mouse-girl-emoticon-05.gif?1292795465

1. Show previous comments  2 more
    2. sShoguNn

sShoguNn

Dönemseldir o dönemsel :panda-10:

3. Beytize

Beytize

Dönemsel olduğunu düşünmüyorum neyse :D @sShoguNn
      gerçekten güzel ilginç anime bulunmuyor ya da bilmiyorum bir sürü anime ilgimi çekti şimdi hiç birine bakmıyorum @Leffwn
      @Pelin ben devam etmemeye başladım aslında rahat hissediyorum mesela burada falan takılmayınca 

19. forum chati kapandı mı :D

1. sShoguNn

sShoguNn

Evet yine kaldırıldı ya :sad__sad__onion_by_elcerbero:

2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Bari chatango koyak

3. Beytize

Beytize

Aman koymayın ehüehü :cute2-onion-head-emoticon:

20. Soluk renkler forumu soğuk hissettiriyor :frozen-onion-head-emoticon: ve güncel konular bence  fazla yer kaplıyor gibi  o kısmı biraz küçültülürse güzel olabilir :shy-onion-head-emoticon:

1. Barış D. Baryshx
    2. Beytize

Beytize

o tema çok karanlık ondan tercih etmiyorum ya teşekkürler yinede :blush-crazy-rabbit-emoticon:

21. Karşınızdakinin yaşına bakmaksızın saygı gösterip onunla düzgünce insan sıfatına koyup konuşmak o kişinin sizi küçük görüp aşağılamasına sebep oluyor her seferinde. 

1. sShoguNn

sShoguNn

Ne oldu gene beytize :bsod-onion-head-emoticon:

2. Beytize

Beytize

bi ufaklık vardı da iki konuşmayla kendini bişi sanıp dalga geçiyor kendince öyle yaptığını sanıyor da sinir oldum :D

22. Ettiğimi buldum der veeee korku gerilim devam :depressed2-onion-head-emoticon:

23. Tatlış bi telaş :thank_you__onion_by_elcerbero:

1. Show previous comments  7 more
    2. Sciathán

Sciathán

Yarın'da ben atıyorum konuşma falan da yapacağım sonra Anıtkabir'de bir kere daha atıcaz

3. Beytize

Beytize

aaa hayırlı olsun şimdideenn :thank_you__onion_by_elcerbero:
      bizde perşembe Anıtkabire gitmiştik akşamıda balo yapmayınca, azız diye ,yemek ayarlandı öyle bitti çok şükür bittttiiiii canım çıktı ama :crying:

4. Asperatus

Asperatus

Oooo iyi 1 elbiseden kurtarmışsın .ASD

24. Geç oldu ama kaçırmadım halaa doğum günün kutlu olsun eoncuk :thank_you__onion_by_elcerbero:

1. Rıse
    2. Beytize

Beytize

ahaha :'DD telefonun takvimine kaydetmişim unutsam hatırlatma gelirdi  :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

25. Bide 3 4 tane elbise eksikti :panda-44:

2. Asperatus

Asperatus

Baaaakkkk, burdan hatırlıyorum işte :info-onion-head-emoticon:

3. Beytize

Beytize

uhaaa harbiden 3 sene önce yazılmış ljslkajslkdakljdş şaşırıp duruyom sürekli :D 

4. Asperatus

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.