Jump to content

Beytize

Kayıtlı Üye
  • Content Count

171
  • Last visited

• Days Won

1

Everything posted by Beytize

1. Çok fena üstüme alındım üzülmüyorum ama üzülmem gerekte istemediğimden dikkat etmediğim için sorun yok
  2. bu saatte ne dersi çalışma mı yoksa online ders mi
  3. ben lisede çok oynuyordum arkadaşlarla hırs yapıp tabi bir dönem faremde yoktu ne zorluklarla oynardım heyt be :D ekledim bu arada da bende arada stres atmaya giriyorum piyano oynuyorum sakinleşip sinirlenip çıkıyorum oynamadıkça paslanıyor insan nankör bir oyun
  4. ahahaha :D yani şu sıralar her hangi bir şey takip etmediğimden yok olursa söylerim
  5. ya kıyamam be :D şimdiden alıştırma olur daha hırslan kapat açıklarını tekrar başvur
  6. @Raikiri sayfana bakayım bi dedim çevrimenmişsin ehehe :D ayrıca OSU oynayan birini bulmak gözlerimi yaşarttı yaaa uzun süredir bulamıyorum kimse oynamıyor artık
  7. noktalama önemli doğru üni sınavında da çok önemlidir bunun ikisi hiç sevmezdim konu olarak da şimdi keşke sevseydim diyorum :D
  8. aaaaa tüh neden ki neyse başka yerler dene çevirmen ihtiyacı olan yerler vardrı
  9. forumda bir sürü yer varda konuşma olarak bir tek burası var diğer yerlerde bilgi paylaşımı dert yanma gibi durumlar var :D bakmanı tavsiye ederim anime camiasın da yeniysen anime kısmındaki konular çok işine yarar :P
  10. yok itirafı başkası görsün diye yapardım oda görürdü içimin yağları erirdi ondan şimdilik burdayım yeeee canım sıkıılıyor zaten ayh ders ders ödev ödev
  11. nereye gidiyim yav genelde arada gelip itiraf kısmına saydırıp giderdim orası sarmıyor artık :D
  12. Evwt o kişi benim peki peki öyle olsun satılan yine ben yalnız olan yine ben kaç git sen
  13. bende burdayım öhöm öhöhm yani yokmuşum gibi konuşuluyor ama sdlkşfjsdlkşjfş Kaçmam bir olmuştu :D
  14. Bu demesek iyiydi ama olsun :D eski mevzuları açmayın pega bey şimdi başımıza iki üç veleti sarmayalım .d
  15. ben lisede hiç sevmezdim kullananları da sevmezdim sonra bir alışmışım arada kendimden geçerek atıyorum gülerken çok değişik şeyler çıkıyor sonra daha çok gülüp bir döngüye giriyorum :D bAK SEEEn kullanıldık yine görüyor muusn sonra yok hançerlendim asıl hançeri ben yiyorum da susuyorum hep Selam işte o kişi bu kişi :D merak ediyordum da görünce selam vermek istedim
  16. random sevmez misin 0.0 yani en samimi gülüş budur ^-^ ama o üçlüden tercihim :D bu :) bunu birini gıcık etmek için atarlar genelde sana nasıl samimi geldi :D
  17. :) bu hiç samimi bir gülüş değil en çok @pegasusejder arkadaşımız kullanır gıcık olurum :D
  18. sen bunları hanım kızlarımıza söyle etkilenirler belki
  19. aman tatlım utanırmış aman da aman sşldkjfldskf iyi bari :D
  20. sanada güzellik :D metin abi dediğiniz abi o kişi dimi yanlış kişiye meraba demedim D:
  21. oo iyi bakalım kabul edilirsen söyle :D haydin iyi akşamlar der ve ben kaçar
  22. sağolasın :D ooo hayırlı olsun nereye peki TAÇE mi başka bir ekip mi (belki anime çevirmicen niye aklıma burası geldiyse :D) yaa minnoş *-* inşallah kabul edilirsin
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.