Jump to content
  • Create New...

Beytize

Kayıtlı Üye
  • Content Count

161
  • Last visited

• Days Won

1

Everything posted by Beytize

1. Hoş geldiniz umarım kalıcı ve aktif olabilirsiniz.
  2. hoş geldin umarım kalıcı ve aktif olursun.
  3. Konatsunun çocukluğu (Shouwa genroku rakugo shinji) sıradaki sorumuz
  4. Hoş geldin Ali anime izlemeye senle aynı yaşlarda başlamışız duygulandım bi :')
  5. Hoş geldin Efehan umarım kalıcı ve aktif olursun yeni arkadaşlar edinirsin ^-^
  6. zor yaparsın zzooooor beybimin arkasında dağlar gibi buz var @Mutaika uzun süredir yok gibisin yaşıyorsun dimi neler yapıyorsun özledk arada uğra -,- ( iç sesim ->kendisi çok uğruyormuş gibi milleti çağrıyor djfkljdklfkdl).
  7. ya ahahahaha :'Dd yok gerek yok tahmin etmene
  8. Helloyeee :D forum ahalisi napıyonuz nasılsınız
  9. Hoş geldiniz umarım kalıcı ve aktif olursunuz
  10. uzun zamandr itirafta bulunmamışım azıcık dert yana yana itirafta bulunayım... itirafım onu çok seviyor olmam....
  11. doğum gününüz kutlu olsun @Lycaenidae aramızda 1 ay 1 gün varmış :D
  12. oh maşallah napıyorsun derslere girmiyor musun 0.0 toparlan artık sonra benim gibi b*ka batarsın :D
  13. Senin sabahlayasın var :D sorma ya vize yaklaşıyor diye hocalarda tonlarca ödev veriyor usandım stresten hiç bişi yapmadan bilgisayara bakıyorum
  14. Sınav dönemi normal ya insanlar stresli falan uğrayamıyordur :D
  15. mesajlara yetişemiyorum ne çok konuşma var :D
  16. heee çok yanlış anlamışız :D dangonun her şeyi çok iyi aşk meşk zura bir şey yok aslında o öyle bişi :D bu repliği söyleyen karakter Uzura >-<
  17. dangonun tadını mı dango ailesini mi seven az nasıl ya dangolar sevilmez mi :0 lisede defterim kenarları dangolarla dolardı sıkıldıkça yuvarlak ve iki çizgi dango yapardım güzel günlerdi >-< büyük ihtimalle düşündüğün gibidir :D çoğu kişi büyük koyabiliyor onu da anlamıyorum nasıl o boyuta sığıyor _-_
  18. Bu gün cidden tuhaf bir gün :sigh-onion-head-emoticon:

1. Show previous comments  8 more
    2. Beytize

Beytize

de get burda kraliçe benim sen bana hesap vercen #_#

ne bilem ya ilginç değil aslında :D aman aman tontişkoya bak avucuk agucuk yapakta ağlama :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

evde donuyorum hala, ay ne güzel petekler yanıyor dedim nazar değdi kombi bozuldu :)) tuhaflıkla rdevam etmekte :D

3. pegasusejder

pegasusejder

Önce 19.99 lirayı ödeyin, demo sürüm bitti :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Bilmiyorum ben lisede kullanıyordum o da telefonumuz olmadığı için :D Tabii üzüyorsunuz beni sonra geceleri ağlıyorum hep :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

Ben sana bir günümü anlatayım özelden :D Seninkiyle aynı durum :D Yani şu an iyi gibi :) Ben arada çok üşüorum arada tarzan gibi dolanıyorum :D Havaya bağlı değil tam olarak ÇD 

4. Beytize

Beytize

bende ücretsiz programlar denicem :D param cebşmde kalsın -,-

ben hala kullanıyorum hem özel mesajlaşmalar için hem de okul için grup olarak :D yani ağla için açılır :evil-smile-onion-head-emoticon:

bende diyordum tam depresif modum uzun süredir ortalarda yok şimdide küçük ilginç şeyler oluyor neyse geçer bu günlerde :lonely-onion-head-emoticon:

19. aynen o elimdeki gifleri ayarlayamadığımdan boyutu uyan sevdiğim bir şey koymak istedim öyle kaldı daha da uğraşmadım :D yok ya cidden o genç ruhumu özlüyorum bazen içim yaşlı ve buruşmuş _-_
  20. bu gün şok üstüne şok yaşıyoruz :D 25, 26 fln bekliyordun sanırım :P küçüğüm sanırım cidden senden asjkdjklsjdkljsljd şaka gibi bir durumun içindeyiz :D yaşlandım 4 senede üni ruhumu emdi -,-
  21. yaşıtız ama beybim kendisi :D (ne kadarda emin konuştum değiliz yani bilmiyorum her şey bir teori kanıtlanmamış o zaman teori olmuyorda neyse işte aman :D )
  22. gizem işin içinde ve sende bırakın yahu başka bir şey konuşalım demediğin müddetçe uzar :D ben bu durumdan emin değilim küçük bile olabilirim .d 99luyum ben ruhum 65 :D
  23. Küçük olmuyor da aynı yaşta oluyoruz o aralığın üst sınırındaysa :D ve dediği bizi şaşırtmak için ortaya atmadıysa :D
  24. 30 35 olmadığına göre 30 altısın -,- aman neyse ben san beybim deidim beybimsin istersen 30 yaşında ol :D tahmin oyununu bilemeuyince sevmiyorum <_< bence burada da sevecende onu anlayacak donuklukta olmak lazım ^-^

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.