Jump to content

Beytize

Üyeler
  • İçerik sayısı

173
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

7

Beytize kullanıcısının paylaşımları

1. @Kadir- aaa hoş gelidn uzun zmndır görünmüyorsun nerelerdesin 0.0 mesajları okuyup gelince koronayı atlattık demişsin ay geçmiş olsun dikkat edin vitamin alın bol bol evden çıkmayın dicemde yine de gelip buluyor sonumuz hayır olsun
  2. sen geçmiş olsun neyin vardı corona olmamışsındır inşallah :( bilgisayarına üzüldüm valla benimkisi de sinyal çalıyor 1 sene daha idare et seni emekli edicem hemde yüksek maaşla diyorum da bakalım hayat ne göstercek :D doğum günün ne zamandı*-* kasımdaydı sanırım kasımda doğan da pek tanıdığım yoktu değişik oldu ehehe iyi doğdun beybiimm ^-^ oo Ankarada olmanın vermiş olduğu bir gurur var yaşasın kar :D bende 4 sene olacak kıbrısta olunca tatillerde geldiğimde kar erimiş oluyordu hasretim kara buza :') huum güzel soru :D ortaokulda yapmayı sevdiğim ve baya saçma olan tesbihleri bebek gibi düşünüp süsüne büyüklüğüne göre prenses hizmetçi kral diye oynamam :D oyuncaklarımın çoğu kalktığından ve diğerleri de obje gibi çok işlevi olmayan şeyler olurdu bende etrafa sarar hayal gücümü zorlardım çokta severdim annemde oyun oynadığımı fark etmezdi saçmaydı ama çok eğlenirdim :D senin de var mı böyle olmasa bile o zmn yapıp şimdi yapmadığın
  3. ahaha garibim pegasus :D yeni konu açmakta da üstüme yoktur da nese -,- ee neler yaptın bunca vakit havalarda soğudu kar yağsa keşke diyorum ayyy orta okulda kar yağsa da okul tatil olsa diye beklerdim şimdi tatil olma ihtimali olmasa bile şöyle bayaaa bi yağsa üstüne atlasam diyorum ehheeh *--*
  4. etiketlenen iletileride anladım cvp vercem şimdi :D @pegasusejder bak sen var yaaa ne fenasın ortalık karıştırıcısı mübarek -_- @Mutaika sana yazıklar olsun hemen inandın arkandan atma durumuna -_-
  5. iletileri anlamaya çalışıyordum da hangi gülücük 0.0
  6. işi gücü vardır ondandır hemen şey etmeyelim (tribide ben atarı başkasına izin vermem nede dengesizim sdjflsjfls)
  7. @Mutaika beybi -__- geliyorsun bari bir etiket şey et nasıl napıyorsun de ayıp be püüüüü sana küstüm ben gidiyorum
  8. Beytize

6 yıllık üyeliğim

Vay be gözlerim yaşlı q.q Seni tanımaz olur muyuz unutan utansın :D hoş geldin tekrardan valla özelmişim be millet geldikçe anlıyorum :D
  9. Beytize

Selam ben geldim.

Hoş geldiniz
  10. Bildiğimi sandığım şeyler alsın da hiç bilmediklerimmiş.

11. Beytize

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

''Beş yaşamım olsun isterdim! Böylece beş farklı şehirde doğabilirdim ve beş yaşama eş değer yiyecek yiyebilirdim. Beş farklı kariyerim olurdu. Ve... Aynı kişiye beş kez aşık olabilirdim. '' İnoue Orihime
  12. Uçmayan bir kedi nasıl olunur
  13. Beytize

Meraba

Hoş geldiniz umarım kalıcı ve aktif olabilirsiniz.
  14. Beytize

Merhaba yeniyim

hoş geldin umarım kalıcı ve aktif olursun.
  15. Beytize

Kimdir O?

Konatsunun çocukluğu (Shouwa genroku rakugo shinji) sıradaki sorumuz
  16. Beytize

Merhabalar

Hoş geldin Ali anime izlemeye senle aynı yaşlarda başlamışız duygulandım bi :')
  17. Beytize

Herkese merhaba ^^

Hoş geldin Efehan umarım kalıcı ve aktif olursun yeni arkadaşlar edinirsin ^-^
  18. zor yaparsın zzooooor beybimin arkasında dağlar gibi buz var @Mutaika uzun süredir yok gibisin yaşıyorsun dimi neler yapıyorsun özledk arada uğra -,- ( iç sesim ->kendisi çok uğruyormuş gibi milleti çağrıyor djfkljdklfkdl).
  19. ya ahahahaha :'Dd yok gerek yok tahmin etmene
  20. Helloyeee :D forum ahalisi napıyonuz nasılsınız
  21. Beytize

Selamlar

Hoş geldiniz umarım kalıcı ve aktif olursunuz
  22. doğum gününüz kutlu olsun @Lycaenidae aramızda 1 ay 1 gün varmış :D
  23. oh maşallah napıyorsun derslere girmiyor musun 0.0 toparlan artık sonra benim gibi b*ka batarsın :D
  24. Senin sabahlayasın var :D sorma ya vize yaklaşıyor diye hocalarda tonlarca ödev veriyor usandım stresten hiç bişi yapmadan bilgisayara bakıyorum
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.